www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Puder
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 09, 2008 12:57 am    Naslov poruke: Puder Na vrh strane Na dno strane

U ovoj temi pišite uopšteno o puderima: koji trenutno koristite, prethodna iskustva - i dobra i loša, saveti oko nanošenja itd. Smile


I dalje koristim L'Oreal True Match Minerals, lagan je a prilično postojan. Zaista sam zadovoljna Smile



_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 28, 2008 4:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vichy Norma Teint 35 Wink Podloga, zapravo, ali meni služi kao puder Smile

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 04, 2008 1:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Preko dana MF u prahu i to kad baš mora, a Artdeco za full "opremu". Mr. Green

_________________
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 25, 2008 12:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koristim niveine pudere i super sam zadovoljna njima

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
Principeza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 16 Nov 2008
Poruke: 6

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 16, 2008 6:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja koriti max faktorov..
super je, vrlo sam zadovoljna!
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 30, 2008 8:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sto se tice pudera isprobala sam razne,a trenutno imam Deborah 24 ore perfect i super je.
Dugo sam koristila onaj Rimelov sa rozim cepom,ali je pocelo da mi smeta sto ima sljokice,doduse diskretne,ali pocelo je da me nervira sto sijam u po bela dana kao novogodisnja jelka.
Imala sam i L'oreal-ov Cashmire i taj je odlican mada mi se redovno desavalo da se posle nekog vremena kod nosa skori i ne izgleda bas lepo,mada,savrseno pokriva.

Ipak,kralj nad kraljevima sto se tice pudera ostaje Max Factor Flawless perfection.
Taj je broj 1.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
mala_princeza91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 30 Okt 2007
Poruke: 20

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 05, 2009 2:18 am    Naslov poruke: ... Na vrh strane Na dno strane

koristim wec 3 godine puder max factor color adapt br. 80...najbolji je...
ne wolim masne pudere....owaj je najbolji bar meni...
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 08, 2009 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koristim pudere iz Oriflame-a i super su,ne žalim se Wink
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 09, 2009 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nextajox je napisao/la sledeće:
Koristim pudere iz Oriflame-a i super su,ne žalim se Wink


Ja sam ih isprobavala još u osnovnoj i mogu reći da sam bila jako nezadovoljna, užasni su -> nekvalitetni, masni, uopće se ne upijaju u kožu. Neutral

Trenutno koristim Maybelline Wonder Finish -> kremasti puder koji se u dodiru s kožom pretvara u prah -> vrlo sam zadovoljna.

A već nekoliko godina koristim i, među ostalim, puder u kamenu i tekući by Manhattan Clearface. Prezadovoljna sam Exclamation
 
cherry-girl
¤¤Vatra i Led¤¤
<b>¤¤Vatra i Led¤¤</b>





Datum registracije: 21 Maj 2009
Poruke: 3250

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 22, 2009 10:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nextajox je napisao/la sledeće:
Koristim pudere iz Oriflame-a i super su,ne žalim se Wink


i ja isto tako,koristim giordani gold duze vremena i prezadovoljna sam
Inace ti prozivodi(giordani gold)su mi super.
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 23, 2009 2:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedna od prednosti koju devojke imaju nad dečacima (ili bar nad većinom dečaka) jeste to što omražene pubertetske bubuljice mogu da sakriju puderom. Međutim, veoma je bitno odabrati pravi puder, kako se problem ne bi pogoršao.

Kad kažemo "pravi puder", ne mislimo na nijansu u boji - ne odmah, u svakom slučaju. Mislimo na tip pudera. Naime, nekada se smatralo da je najbolje koristiti puder u prahu, da ne biste zapušili pore. To i jeste bilo tačno, nekad, ali se kozmetička industrija od tada razvila. Danas je moguće naći i kvalitetne tečne pudere kojima nećete zapušiti pore i koji će vam, zapravo, biti od veće pomoći nego onaj u prahu.

Šta, zapravo, može da bude problem s puderom - svaki će da vam prekrije bubuljice, zar ne? Prekriti ih hoće, to je tačno, ali ako koristite one najjeftinije, u kojem god obliku da su (u prahu, kameni, tečni), sebi zapravo nimalo ne pomažete, jer ti jeftini puderi uopšte ne neguju kožu, bukvalno samo prikriju postojeći problem - a zbog izostanka neophodne nege, problem s bubuljicama se samo pogoršava. Onda morate da koristite još više pudera da biste prikrili bubuljice, pa se problem još više pogorša, pa vi koristite još više pudera i tako u beskraj. Nije zabavno.

Umesto tog začaranog kruga, bolje je da se opredelite za neki kvalitetan tečni puder. Verovatno je da vam je koža masna, pa bi trebalo odabrati puder namenjen tom tipu kože (piše na pakovanju ili uputstvu), dakle, onaj koji reguliše lučenje masnoće i održava vlažnost kože. Ako vam koža pripada nekom drugom tipu (suva, normalna, mešovita koža), odaberite puder pravljen baš za taj tip kože. Kome god tipu da pripadate, puder mora da sadrži i sredstvo za zaštitu od štetnog sunčevog zračenja, a mora imati i oznaku da je "nekomedogen", to jest, da ne zapušava pore. Tek kad su svi ovi uslovi zadovoljeni, dolazi na red biranje prema boji, to jest, prema nijansi.

Dobra je ideja da puder kupite u apoteci, jer je tamo verovatnije da ćete naći prirodnu i kvalitetnu kozmetiku, plus će i farmaceut znatno bolje od simpatične (ili ne toliko simpatične) devojke u parfimeriji umeti da vam preporuči koji puder bi baš vama odgovarao.

Sve to lepo zvuči, ali vi nemate novca za takav puder? Onda pokušajte da polako skupite novac (nije potrebno da puder bude najskuplji, nego samo da zadovoljava uslove koje smo naveli, a oni najjeftiniji ih u principu ne zadovoljavaju), ako možete - a u međuvremenu je bolje da ne koristite nikakav puder (ako ikako možete da se suzdržite) nego onaj koji će vam samo napraviti dodatne probleme.

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Rada_zemunka
•♥...by your side...♥•
<b>•♥...by your side...♥•</b>



Godine: 26

Datum registracije: 31 Jul 2007
Poruke: 5757

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 06, 2009 7:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vec dugo vremena korisim Rimelov sa braon cepicem 303 cini mi se da je nijansa Smile i super mi je, ne ostavlja fleke po licu i zadovoljna sam
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Puder Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon