www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

kako da clokujem comp
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~
::  
Autor Poruka
Bokša
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 03 Nov 2006
Poruke: 6
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 15, 2008 3:38 am    Naslov poruke: kako da clokujem comp Na vrh strane Na dno strane

Kako da namestim da mi comp radi na 2200 mgh posto trenutno radi na 1.8 mgh..znam da se nesto u biosu podesava ali ne znam kako da dodjem do toga..pa ako neko zna neka mi kaze...

 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 15, 2008 9:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Omasio si mesto za postavljanje teme.

Inace trebas da podesis mnozilac i frekvenciju rada procesora tako da kada se monoze daju priblizno 2.2 GHz. Ja to to detaljno necu objasniti iz dva razloga. Prvi zato sto nisam siguran da uopste ponznajes karakteristike svog procesora jer nista o samom procesoru nisi napisao i drugi je taj da mislim da bi preterao u igranju i na kraju sprzio sam procesor.

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 15, 2008 3:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Boksa

Ako ti je Intelov CPU i Asus-ova ploca igraj se sa tim slobodno Smile)

Ja sam se iz petnih zila trudio da sprzim procesor i nisam uspeo (prosli PIII proc na 1.4GHz). Dizao sam ga do 1.7 i radio je ok medjutim chim preteras, temperatura mu poraste preko odredjene granice i kom se automatski ugasi, tj. ploca prekine napajanje - i dokle god temperatura procesora ne padne - on ti ne da da ga upalis ...

E sad ako preteras sa igranjem, vadi bateriju na ploci da restartujes BIOS Smile

P.S. OVO GARANTUJEM SAMO ZA KOMBINACIJU INTEL - ASUS. Sa ostalim konfig. se nisam susretao tako da ne garantujem ....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~ -> kako da clokujem comp Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon