www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Od mene za sve vas
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
Nesho79
Zaljubljeni
<b>Zaljubljeni</b>



Godine: 45

Datum registracije: 23 Dec 2007
Poruke: 21378
Mesto: U njenom srcu//Cacak-KM

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 25, 2008 2:07 pm    Naslov poruke: Od mene za sve vas Na vrh strane Na dno strane

E ovako:izvinjavam se svim clanovima domaceg.de koje znam i koji me znaju ovde,ako sam nacinio neku gresku ili sam nekoga uvredio ili povredio,ako sam ikad nekome rekao neku losu rec,nisam to zeleo,mozda sam preterao u mnogim stvarima,mozda ste moje sale i zezanje shvatili ozbiljno!!Nisam zeleo mojim recima ili izjavama nikoga da uvredim ili povredim ili osramotim.Ako iko od vas zeli da me banuju ili da ja nestanem sa domaci.de onda neka javno ovde to isto kaze,necu se ljutiti i nemam razloga za ljutnju,a znam da ima mnogo vas koji zele da mene nema jer cete biti mnogo mirniji.Zato vas javno molim da budete potpuno iskreni i da se izjasnite povodom mene i mog ponasanja.

Ovo vam se izvinjavam zbog svega

A ovo vam se zahvaljujem na iskrenosti



_________________
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 25, 2008 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nešo, ja sam ti i preko msn-a rekla, ja lično nemam ništa protiv tebe, niti mi smetaš ovde...niti želim tvoj ban...Znači, samo se malo opusti, i biće sve ok....Verujem da se i drugi slažu sa mnom, uostalom, neka ti oni sami kažu. Od mene toliko. Opusti se i uživaj. Wink


P. S. Opraštam ti uvrede, ovaj put.

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 25, 2008 2:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Malena informacija:
Zabrana pristupa sajtu, po zhelji, ne postoji. Tako da ta opcija otpada.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 25, 2008 2:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a kada ces prestati da privlacis paznju skroz nebitnim stvarima?

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 25, 2008 2:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam koji je povod ove teme, odnosno ovog izjašnjavanja, što se mene tiće, Nešo, ja ti nemam šta praštati... Davno je Konjanik podvukao crtu, što se zbiva ovdje, zbiva se ovdje i može svako šta da kaže, mene iskreno, zaboli racku za to. Ja tebi nemam šta zamjerati... Ono malo oko Tortice, to je stvar koja je ako se mene pita, bila čista pis(š)anija... Tako da, samo opušteno Nešo!

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
BulatCar
::The Dark Knight::
<b>::The Dark Knight::</b>



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 10451
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 25, 2008 3:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rec izvini nema status konfete... treba znati kad reci a ne izvinjavati se i prolaznicima na ulici.
mislim da ovaj forum ima velik uticaj na tvoj zivot a to nije dobro po zdravlje.
p.s. iskuliraj, popij pivo... relax take it easy Wink

_________________
~Duo de la muerte~
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 25, 2008 3:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Baš kao što reče Bulat .. slažem se u potpunosti .. iskuliraj brate .. previše mnogo primaš srcu sve ono što se dešava ovde ..

Isto tako .. izvini se ne kazuje tipkanjem slova .. izvini se treba zaslužiti ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Nesho79
Zaljubljeni
<b>Zaljubljeni</b>



Godine: 45

Datum registracije: 23 Dec 2007
Poruke: 21378
Mesto: U njenom srcu//Cacak-KM

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 25, 2008 3:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U pravu ste slazem se sa vama,rec izvini nista ne znaci i znam da moram da zasluzim ostalo

_________________
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 25, 2008 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jao, sorry kaj se mješam ni ne znamo se, ali ovo me tak podsjetilo, ovak nešt slično su mi tražili da pišem kad sam bila na nekim sastancima za odvikavanje od alkohola prije dvije godine (joj, nemojte molim vas da me zaspete sad pitanjima, znam, znam, sve znam Mr. Green Mr. Green ), eto bila sam jednom i ovak nešt slično sam morala pisati , hahaha. Baš je slično.
Mislim, moje je ozbiljnije, ovo nemam pojma kaj su svi tak ozbiljni uvijek, ovo je forum i zezanje. i guess da valjda postoji još ljudi koji se na ovom svijetu znaju smijati.
Eto, ako možeš izvuci point iz mog posta.
Very Happy
 
[Ohanzee]
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Sep 2008
Poruke: 491

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 26, 2008 8:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta god da si uradio... nemam pojma...
a ocigledno sebi najvise...

odgledaj neki film, igraj neku irgicu, idi sa drustvom u neki kafic i odgledaj neku tekmu uz par piva, odvrni muziku do daske i slusaj kako komsije pizda Wink

_________________
Kada počinjemo da verujemo u čuda?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Od mene za sve vas Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon