www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Satovi
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 26, 2008 3:06 am    Naslov poruke: Satovi Na vrh strane Na dno strane

Za neke, sat je samo nužna spravica koja pokazuje vreme. Drugima je, opet, neizbežni modni detalj. A šta satovi predstavljaju za vas? Da li ih nosite, i ako da, koje?


_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 26, 2008 9:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

manje vise modni detalj ali stvar koja mi je neophodna da znam koliko je sati jer za to ne buljim u mob

marka mi nije bitna, bitno mi je da je meni lep
a trenutna marka je nike

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 27, 2008 1:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ahhh ja ih volEm, ali prosto tako platonski Laughing trenutno nosakam neki sa divnom koznom narukvicom,ma totalno je cool (ne znam koja marka),a divim se jednom D&G-u na tu foru Aaaaah Cool
 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 04, 2008 1:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Modni fetiš! Mr. Green Volim i nosim isključivo sportske, nešto poput ovih... Razz




_________________
 
Pinki.funclub
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Sep 2008
Poruke: 173
Mesto: RS

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 08, 2008 1:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Satowi,pa nema dalje, to je nesto sto obozavam....Marka je nebitna bitno je da je meni ok.
Trenutno imam swatch(braon kozni kais, pozadina sata, nekoliko nijansi iste), eto ako ikad opljackam banku ili dobijem na lotu, prvo cu kupiti neku zestoku cuku!!! Twisted Evil

_________________
» . . . No dakle, tko si ti? - Dio
sam one sile što vječno želi
zlo, a vječno stvara dobro«.
 
Zsejla
Dragonfly
Dragonfly



Godine: 39

Datum registracije: 28 Mar 2007
Poruke: 3296
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 09, 2008 4:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam bez sata k'o bez glave...
Nosim ih od malih nogu i definitivno mi je vise stvar navike i potrebe, nego mode...
Trenutno nosaim jedan Swatch.ov koji izgleda jako elegantno a moze uz sve i u svim prilikama, a imam i jedan kao sportski.
Uglavnom, obozovam ih i nadam se da cu moci ostvariti svoju zelju da jednog dana imam veeeeeeeliiiiiiiiiiiku kolekciju. Mr. Green

_________________
Beer is the cause and solution to all of life's problems. ~Homer Simpson~
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 20, 2008 12:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obožavam satove, dobila sam za rođendan od dečka espritov sat s velikom bijelom kožnom narukvicom,obožavam ga

evo slike moga sata



[Edit by ~SonicLady~: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 20, 2008 3:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Satove prosto obožavam. Naviko sam na njega i ne skidam ga. Trenutno imam Sectora 290, ali sam ne zadovoljan jako. Sector nije više ono šta je bio. Želja mi je Breitling, ali to teško da če mi se ostvarit, ili možda Rado Classic Hard Metal...

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
bLackLady
►∞ bLack eviL witch ∞◄
<b>►∞ bLack eviL witch ∞◄</b>



Godine: 44

Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 13735
Mesto: Daleko od svih, u carstvu tame...

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 20, 2008 3:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako izađem na ulicu bez sata, kao gola sam... navika je čudo, a i nekako volim da u svakom trenutku imam pojam o vremenu.
A sat po mom ukusu, tj. sat kakav nosim je sportski sa metalnom narukvicom...
Recimo da mi je omiljena marka Fossil.

_________________
Ko voli, nek izvoli... ali ne garantujem za vašu bezbednost...
 
Pamelaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jun 2004
Poruke: 39

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 06, 2008 6:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ako bih izasla bez sata na ruci iz kuce, kao da sam izasla bez ruke..jednostavno bi mi falilo nesto i osjecala bi se "gola"...a koji sat nosim? od D&G C'est chic
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 15, 2008 6:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre nisam baš volela satove ali u poslednje vreme ludim za njima.
Jer ih imam svakakvih,i zlatnih i playboy i belih..
Obožavam satove a koristim ih i kao modni detalj Wink
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 28, 2009 6:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
manje vise modni detalj ali stvar koja mi je neophodna da znam koliko je sati jer za to ne buljim u mob

marka mi nije bitna, bitno mi je da je meni lep
a trenutna marka je nike



ha Laughing

naisla sam na moj Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Satovi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon