www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Torbe
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 28, 2008 12:29 am    Naslov poruke: Torbe Na vrh strane Na dno strane

Torbe, torbe...torbe...i opet one! Very Happy Čini mi se da ih nikada nemam dovoljno, iako neke i ne dođu na red da budu prošetane! Mr. Green

Kakva je situacija kod vas? Koliko su vam torbe bitne za celokupan stajling? Markirane ili ne? Sportske ili elegnatne? Jednobojne ili šarene? Male ili velike? Very Happy



_________________
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 28, 2008 12:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne nosim, samo ranceve

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 28, 2008 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Elegantne, nema potrebe da budu markirane. Imam u svim mogućim (i nemogućim Razz) bojama, oblicima, dizajnima, veličinama Smile Uglavnom volim da torba ne bude prevelika, jer bi u tom slučaju bila veća od mene Mr. Green

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 20, 2008 12:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

više volim velike torbe.... imam hrpu raznih torba al izdvojila bi najdraze tri a to su zlatna, srebrna i ljubičasta Razz

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 29, 2008 9:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim torbe, imam raznih,ali najcesce furam ove iz indianshopa ili neka handmade (mislim najradje ih nosim),inace moja lepa klasicna crna dj torba je totalno full i ja je volim i skroz i sve i uvek ide uz sve. jejejej.
neke su markirane,neke nisu. Najvise volim kozu..oooh da.
 
Principeza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 16 Nov 2008
Poruke: 6

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 16, 2008 6:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obooozaavam torbe!
I sportske i elegantne...uu svim zivim bojama..
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 19, 2008 10:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obožavam torbe i uvek ih nosim.I imam različitih vrsta.Ako je u pitanju
fax onda nosim malo veću ali elegantnu a ako je izlazak manju Very Happy
Imam ih puno..
 
mala_princeza91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 30 Okt 2007
Poruke: 20

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 05, 2009 2:45 am    Naslov poruke: ... Na vrh strane Na dno strane

mmmmmmmmm...obozawam torbe i imam ih dosta...
obozawam ogromne torbe i takwih imam dosta...
ali ja sam fensy sportski tip,wolim najk torbe njih imam najwishe,i neke owako iz bershke,zare...
 
LEUTica
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 31 Jan 2007
Poruke: 415
Mesto: Neverland

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 10, 2009 3:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ufffffff, ako bi na išta potrošila malo bogatstvo, to je torba. Dobro... i čizme. Torba 'podiže' cijelu kombinaciju! Imam ih svih boja, veličina, oblika, materijala, markiranih i nemarkiranih i za svaku prigodu.
A 'kraljica' svih torbi je ipak 'Louis Vuitton' torba. To je gotovo investicija, jer će kvalitetom nadživjet bilo koji tehnički uređaj ili komad odjeće koji ćete ikad kupiti. Iako, skidam kapu i Miu Miu torbama jer su i one prava mala umjetnost stila. Very Happy

_________________
Postoje ljudi koji vam izvade srce i postoje ljudi koji ga vrate na mjesto.
Elizabeth David
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 27, 2009 5:10 pm    Naslov poruke: Re: Torbe Na vrh strane Na dno strane

Shiseido je napisao/la sledeće:
Torbe, torbe...torbe...i opet one! Very Happy Čini mi se da ih nikada nemam dovoljno, iako neke i ne dođu na red da budu prošetane! Mr. Green

Kakva je situacija kod vas? Koliko su vam torbe bitne za celokupan stajling? Markirane ili ne? Sportske ili elegnatne? Jednobojne ili šarene? Male ili velike? Very Happy


Od onih malih za izlaske, preko klasičnih onako srednjih do ogromnih za šopinge ili fax. Boja bijelih, crnih, srebrenih, ljubičastih ...
 
Mrs Bella
jagode sa šlagom.
jagode sa šlagom.





Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 1906
Mesto: Djevojacki san :*

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 18, 2009 11:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Torba je uvijek uz mene, jedino kada sam kod kuce - onda nije Mr. Green
Obozavam velike torbe, crne i smedje..!! Elegantne..
Imam markiranih (Marc Jacobs, a i jeftinije marke kao Fris Company) a nosim i nemarkirane kao iz npr H&M i Zare Very Happy

_________________
Gdje god me put odvede, ja uvijek ostajem tvoja..
Uvijek sam tu za tebe, ako me zelis, jedina ljubavi moja...
 
Maya_Lo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 05 Feb 2008
Poruke: 77
Mesto: Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 09, 2009 4:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i velike i male,i sarene i jednobojne,i sportske i elegantne jednostavno ne mogu bez njih..... Mr. Green
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Torbe Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon