www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Savrseno vencanje
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 21, 2004 4:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pih ja imam isti problem ko Malena..ne mogu da ga zamislim..bas pre neko vece sa drugaricama sam pricala o tome..i svaka ima nekakvu viziju,ja nista..ni u venacici se ne vidim..piiih!


_________________


Ne mislim da mislim da ne mislim!!!!!!!

 
zvoncica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 05 Sep 2004
Poruke: 3839

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 07, 2004 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm.... Rolling Eyes pa bas nemam neku viziju,ma nisam ni blizu vencanja,tako da o tome sad ne razmisljam. Wink

_________________
zvoncic@

Najvrednije i najlepse stvari na svetu ne mogu se videti ili dodirnuti.One se mogu samo osetiti srcem!!!
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 03, 2004 11:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zamisljam sebe u prelepoj vencanici pokraj osobe koju volim,sa puno gostiju,veselo,sa mojom porodicom u tim najlepsim trenucima...
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 06, 2004 1:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e i ja bas kao i Jana.


Шала мала,ма где ја у венчаници,уствари бих исто али не ја у венчаници бећ моја вољена особа.али ипак

nesmem ni da pomislim.

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
Kaliopa
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 11 Okt 2004
Poruke: 447
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 06, 2004 6:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jana-018 je napisao/la sledeće:
Zamisljam sebe u prelepoj vencanici pokraj osobe koju volim,sa puno gostiju,veselo,sa mojom porodicom u tim najlepsim trenucima...





sve ovo + neka lepa nezna muzikica, recimo tamburice, samo bliski prijatelji i rodbina, bez ikakvih ceremonija i obicaja tipa : gadjanje jabuke i ostale seljacke gluposti po satorima... Znaci sve lezerno, veselo i pristojno. A posle - medeni mesec na nekom mestu za uzivanciju : sunce, more, plaza, kokteli...i samo nas dvoje.. Laughing Laughing Laughing

_________________
COME ON BABY, LIGHT MY FIRE Smile !!!
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 09, 2004 1:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

npr grcka ili malta

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
NINANENA
Veštica
Veštica





Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 1464

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 09, 2004 8:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iskustvo-moja prva svadba za mene je bila fujjjjjjjjjjj-nikako nije bilo nesto o cemu sam mastala Embarassed ma toliko sam bila i mlada,a i ovisni od roditelja gosn prvog da su obi napravili po njihovoj zelji-600gostiju od kojih vise od pola nisam znala-pa samo zamislite kad po tamnosnjim obicajima svi morali da me ljube Mad i cestitaju po vise puta.koliko se secam-jednom u opstini,pa u crkvi,pa za poklon,pa za pogacu,pa za .....fujjjjj Mad nocna mora.pa ona ogromna bela haljina-fujjjjjj Mad ma sva ona frka danima pre toga Mad fujjjjj da bi vecinom bili srecni -sto im je poznata estradna pevaljka pevala na uvce Mad fujjjjjjjjjjjjj i tocio se viski na tone fujjjjjjjjj.............


drugi put-samo svedoci Rolling Eyes
 
DzudzusNeoplantus
Veštica
Veštica



Godine: 57

Datum registracije: 20 Okt 2004
Poruke: 1894

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 09, 2004 9:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E, Roberte, srce moje, pojma nemas!!! Ja probala: Las Vegas, hotel ''VENETIAN'', bela gondola, samo mladenci, maticar i gondolijer koji peva italijanske operske arije. Voznja kanalom Grande, kratko traje, turisti malo pljeskaju, ti se osecas kao da si u jednom obicnom danu, a ipak dostojanstveno i ipak bez kica... Uz to, posle imas sta lepo da pricas i da pokazujes slike... A onda pijete najlepse kalifornijsko vino na svetu vinarije ''MOLDAVI'' u restorancicu pored kanala... A, mozes i da se razvencas kad 'oces!!!

_________________
Danas je prvi dan ostatka tvog zivota!!!
 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 09, 2004 1:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PRVI PUT:
Farmerke, dukserice, mi i kumovi (nije uspelo Confused )
DRUGI PUT:
Odelo, ktavata, kožna suknja i svilena bluza, sva rodbina i puno prijatelja (nije uspelo Confused )
TRĆI PUT:
Ako mislite da će da bude treća sreća, grdno se varate, više neću ni da pokušavam Wink

_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 10, 2004 1:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zaso ?
znas ono
" prolazi mi mladost
ne dolazi sreca
neeecu da se predaaaam
na redu je trecaaaa"
-u tvom slucaju 4 .

ajde pa neki su se zenili ili udavaji po 7-8 puta a ti neces 4... Rolling Eyes

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
Kaliopa
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 11 Okt 2004
Poruke: 447
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 10, 2004 12:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stamenid je napisao/la sledeće:
zaso ?
znas ono
" prolazi mi mladost
ne dolazi sreca
neeecu da se predaaaam
na redu je trecaaaa"
-u tvom slucaju 4 .

ajde pa neki su se zenili ili udavaji po 7-8 puta a ti neces 4... Rolling Eyes




a ja izgleda necu ni jednom Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

salim se, naravno Exclamation

ps. samo sam se setila jedne moje drugarice, prosle godine na moru pocela ona na plazi da se dere : "ja se nikada necu udati, nikada, mene niko nece"- ostale (udate) zene u smeh- a imala je samo 16 godina Laughing Laughing Laughing

_________________
COME ON BABY, LIGHT MY FIRE Smile !!!
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 11, 2004 12:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

heheh

zvoncice pa imas vremena tek je 21.

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Savrseno vencanje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon