www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Savrseno vencanje
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 12:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eto meni bi savrseno vencanje sada zavisilo samo od jedne stvari. Da na mesto mladozenje stoji moja ljubav koga volim mnoooooooogo i ne mogu bez njega ni minut. Sve drugo...kako, gde, kada, koliko...sve drugo je nebitno Wink


_________________
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 1:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

darkcommander je napisao/la sledeće:
Ma nema savrsenog vencanja to su sve floskule belosvetskih sipaca ako mene pitas
najbolje se vencati u crnoj vreci umesto vencanice


Zasto si ubedjen/a da sve mora da bude onako kako je tebi?! Ako ti, ili tvoji, ili neko tebi blizak nije imao savrseno vencanje, sto si ubedjen da ga niko drugi ne moze imati! I za crnu vrecu-pa nekima je bolje da sebe spakuju u nju dozivotno! Ali da je zavezu na vrhu! I zatvore se u tu vrecu zauvek! Da ne sire svoju negativnu emergiju i svoje frustracije okolo!!!! Rolling Eyes

Cute Blondie je napisao/la sledeće:
Savrseno vencanje je ono na kome se vencavate za osobu koja vas obozava kao i vi nju. Znaci ako ste ludo zaljubljeni i volite se to je vec dovoljno za savrseno vencanje, a ostali detalji poput mesta, muzike, aranzmana, vencanice, odela, cveca....... sve se to da srediti, i nije toliko bitno, to je vec pitanje ukusa, od osobe do osobe Wink


Bravo! Svaka ti je na mestu! Slazem se sa tobom u potpunosti! Wink

_________________


 
malaplavano1
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 624
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 10:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uF.... Ja u predivnoj vjencanici i puno cvjeca, dolazi limuzina bijela po mene.. do crkve se ide s kocijom... heheh... puno ljudi, a kasnije dernek do jutraaaaaaaa

_________________
MiA
....I'm starting to believe it should be illegal to deceive a woman's heart
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 29, 2006 4:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj suprug i ja se nismo vencali u crkvi jos, nekako smo to ostavili kao za kasnije.I zelja nam je da se vencamo u nekoj maloj crkvi, po mogucstvu u nekom selu, i da nam jedini gosti budu nasa deca. To mi je onako idealno, romanticno vencanje. Al sve je to stvar ukusa

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
emotivnalooda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 124
Mesto: Subotica-Palic

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 03, 2006 10:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mmmm ovako.... Leto,suncan dan,lep velik travnjak,dugacki stolovi s belim stolnjacima...i svega na njima.Svaka stolica je prekrivena belim presvlakama i na zadnjem delu tj naslonu imaju velikuuu crvenu masnu..E sad po travnjaku su i beli stubovi na kojima su saksije sa nekim lepim cvecem...crvenim.i puuunooo balona,normalno vezanih da nam ne pobegnu Very Happy i tako...muzkica,ljude koje volim i koji me vole ON i ja :angel1:

_________________
Toliko koliko sam ja slaba ti nikad neces biti jak..
 
hulio_salinas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Okt 2005
Poruke: 239
Mesto: Smederevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 03, 2006 3:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma svako je savršeno, ako se vi sami provedete nezaboravno. Budite samo malo maštoviti da bi i drugi pamtili za vas nezaboravan dan u životu!
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 38

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 03, 2006 7:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cute Blondie je napisao/la sledeće:
Savrseno vencanje je ono na kome se vencavate za osobu koja vas obozava kao i vi nju. Znaci ako ste ludo zaljubljeni i volite se to je vec dovoljno za savrseno vencanje, a ostali detalji poput mesta, muzike, aranzmana, vencanice, odela, cveca....... sve se to da srediti, i nije toliko bitno, to je vec pitanje ukusa, od osobe do osobe

Potpisujem u potpunosti. Nije bitno slavlje već je najbitnija osoba koja na tom slavlju stoji pored vas Wink

_________________
 
ljubavnica111
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 323
Mesto: corinthia

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 12:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad se budem udavala zelim veliko slavlje
 
Vranjanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 05 Nov 2004
Poruke: 124

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 12:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

S idealnim muzemm....
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 4:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo je tako lepa tema, na koju moze da se kaze stvarno dosta toga. Prema tome, postovi poput prethodna dva, bice brisani. Ajde sad, pustite masti na volju! Wink

_________________


 
joki_carica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 332
Mesto: my own world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 4:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

savrsheno venchanje....
sa osobom koju volim, koja mene voli....
bose noge,obichna bela haljina, plaza, zalazak sunca i samo nas dvoje....
za savrsheno venchanje nije potrebno mnogo
potrebna je samo osoba koja je savrshena za tebe!

_________________
[img]http://img.freecodesource.com/gallery/images/banners/prod_136_2274.jpg[img/]
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 05, 2006 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja u bijeloj vjencanici (hehe vec sam nasla neke modele na netu) on sav u crnom...proljece...neko mjesto u prirodi okruzeno drvecem koje behara roza cvjetovima...moji najblizi prijatelji,...ja i on plesemo svoj prvi ples na ljubavnu temu iz filma kum uz pratnju violina (mislim da je to najnjeznija i najljepsa ljubavna tema koju sam ikada cula: Nino Rota- Godfather), a onda neka fina muzika koja ce obezbijediti provod do ujutro ali naravno mi odlazimo oko ponoci i ostatak mozete da pretpostavite. nemate pojma koliko sam puta u glavi imala u sliku. hehe ubi me ova romantika ali sta cu ja :dvasrca:

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Savrseno vencanje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon