www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Savrseno vencanje
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 2:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moje savrseno vjenčanje ce biti ako budem pored svog dragog


_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
emmi
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 2041

italy.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

savrseno vencanje... vazno je samo da sam sa osobom koju volim i sa kojom zelim provesti zivot...

_________________
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 11:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uopće ne razmišljam o tome, to je ionako samo jedan dan i ne želim praviti buku oko toga. Što se mene tiče nikakve svadbe uopće ne mora biti, to je samo trošak.

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 7:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedna romantična večera nas i kumova Embarassed
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sjena23 je napisao/la sledeće:
jedna romantična večera nas i kumova Embarassed


idealno! Šta drugo i treba? Znam jedan par koji je na svadbu potrošio 200 tisuća kuna Shocked Ja bi tu lovu malo pametnije uložila a ne samo u jedan dan kojega se ionako svi slabo sjećaju Rolling Eyes

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 05, 2007 4:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e pa ovako!ja se udajem sad u aprilu.pa cu ukratko pokusati da vam objasnim kako ce biti na mojoj svadbi!pevace mi bojan marovic,ana kokic i ljuba alicic!bice samo odabrani ljudi!nekih cetiristotine zvanica.naravno bice propraceni svi obicaji,bacanje sita,prenosenje preko praga....oko 6 dolaze trubaci.ma bice ful a ja u 5mesecu!ali nema veze za mene to nepredstavlja nikakav problem! Wink pa pusticu vam fotke! Very Happy

_________________
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 06, 2007 5:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sandricicak je napisao/la sledeće:
e pa ovako!ja se udajem sad u aprilu.pa cu ukratko pokusati da vam objasnim kako ce biti na mojoj svadbi!pevace mi bojan marovic,ana kokic i ljuba alicic!bice samo odabrani ljudi!nekih cetiristotine zvanica.naravno bice propraceni svi obicaji,bacanje sita,prenosenje preko praga....oko 6 dolaze trubaci.ma bice ful a ja u 5mesecu!ali nema veze za mene to nepredstavlja nikakav problem! Wink pa pusticu vam fotke! Very Happy


pusti nam,baš me zanima, to je jedan od najljepših dana naših života!
Ja bih jako voljela da se udam naravno za čovjeka kojeg sam ja odabrala,kojeg volim i on mene, da ne bude nešto preterano, ljepa vjenčanica, sa golim leđima i duuuuga! I da traje 3 dana i 3 noći (svadba)!
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 4:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moja svadba je bila (meni) savrsena, a to je najbitnije!
Nista specijalno, sve po starim obicajima: muzika, crkva, opstina, restoran, trubaci itd. a uvidela sam da ima mnogo bitnijih stvari, koje dodju posle, od svadbe.... Very Happy
 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 5:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da niko nezna da samo se pojavim i kažem odsad sam žena...to...
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 6:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikakav glamur, ništa spektakularno...Najlepši trenutak je onaj kad sveštenik kaže:
" Ako sad ima neko nešto protiv ovoga braka neka kaže ili u suprotnom neka ćuti do kraja života".

To je nešto što me prvo asocira na venčanje.

_________________
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 9:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za mene savrseno vencanje je na plazi,beli pesak,nas dvoje u belom (ne vencanica ni odelo,nego neka haljina za mene a za njega neke pantalone i bela kosulja) kumovi i svestenik...i naravno zalazak sunca!
Jao dodje mi da se udam dok pisem ovo Mr. Green

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 19, 2007 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prelepa tema. Prelep je i osecaj o tome razmisljati. Savrseno vencanje? Sa njim, sa covekom koga volim u nasem gradu, u nasoj crkvi... Sve ostalo je sasvim nebitno. On voli belu haljinju, dobice je! Ja volim njega, imam ga... Da li je potrebno traziti jos vece savrsenstvo nego sto imas?

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Savrseno vencanje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon