www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

slobodna ljubav
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 10, 2006 5:52 pm    Naslov poruke: slobodna ljubav Na vrh strane Na dno strane

Ideja o ovoj temi ustvari proizilazi iz licne frustracije...
Svima nama ljubav jako puno znaci i svi imamo neku ideju sta je to za nas ljubav. Ja sam u jednom periodu svog zivota ukapirala da su za mene ljubav i sloboda neraskidivi pojmovi. Kada kazem slobodna ljubav, molim vas ne pokusavajte odmah da me gurate u neke kategorije. To nije velika zajebancija, puno partnera, razvratni sex, veza bez obaveza ili bilo sta tome slicno. To je prosto stil zivota u koji verujete i skladno tome odrazava se na sve segmente vaseg zivota. Za mene je to nacin na koji ja mogu vise da dam i osetim ljubav. To znaci da moze da se desi da volim vise ljudi odjednom i da imam mogucnost da ostvarim partnerske odnose sa svim tim ljudima bez toga da moram da biram. to znaci puno poverenja, iskrenosti, ljubavi, potpuno odsustvo ljubomore i posesivnosti i puno truda...to znaci da se u jednom odnosu nista ne podrazumeva vec da ljudi sami stvaraju potpuno nove koncepcije tog odnosa gde granice prijatelj, ljubavnik, momak ne moraju da ogranicavaju i da se definisu na klasican nacin.
I tako ja puna entuzijazma ostajem pomalo usamljena. U poslednje vreme mi se desava da upoznam neke predivne ljude kojima se svidim i koji koliko-toliko stignu da upoznaju ko sam ja i da se zaljube u moje ideale i slobodu. i onda se desi sr**je. tada ti isti ljudi zele od mene da ne budem ono u sta su se zaljubili. posle kraceg razgovora u kom stavljam svoj zivot nekome na uvid oni cuju samo da ja imam momka i odlaze od mene. neki su se cak usudili da mi kazu da sam okrutna a ja sam ta koja ostaje sama. budem dovoljno hrabra i iskrena da ljudima koji mi se jako svidjaju kazem ko sam i osetim da me gledaju kao najgoru kucku koja pokusava da ih zajebe. ja sam i dalje ista ta osoba u koju su se zaljubili...i dalje imam iste stavove, iste oci...isti dodoir. kako mogu da ne vide da mi je stalo do njih i da nemam nameru ni sa kim da se igram? cak nemaju dovoljno hrabrosti da se samnom posle toga vide na pice. nekada imam osecaj da sam tim momcima interesantna samo kao nihova devojka...
Eto..bas sam tuzna...da li bi vi se ikada odlucili da se potpuno prepustite u vezi sa osobom koja ima slicne stavove kao i ja? Da li jos neko veruje u slobodnu ljubav i da li ste nasli partnera/ku koja/i to razume?Zasto cinjenica da mogu da volim 2 osobe je bitnija od toga u koje drzavno uredjenje verujem ili bilo sta drugo sto me mnogo vise odredjuje od cinjenice da mogu jos nekog da poljubim?



_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...


Poslednja prepravka: carpe diem on Uto Dec 26, 2006 1:07 am; ukupno izmenjena 2 puta
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 10, 2006 11:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmmmmm Confused vrlo interesantan i bogami kompleksan koncept....pa ajde da se javim prva na ovu temu. Donekle te razumem jer sam u proslosti gajila malo slobodnije stavove o zivotu i ljubavi. Ne nalazim se u ovoj prici ali mogu da razumem donekle to da mozes prema razlicitim osobama da osetis nesto. ALI>>>> tesko ces to pronaci posebno na duze staze i jasno mi je i da to mnoge odbija jer je vecina ljudi po svojoj prirodi posesivna i ne zeli partnera da deli sa nekim drugim. Ja licno prva ne mogu da zamislim da moj decko voli mene i jos neku. To bi mi bilo mnogo gore od prevare. Isto tako ja nisam sposobna da volim -ali zaista volim vise od jedne osobe i prva ne bih mogla da budem u paralelnim vezama niti bih mogla da gajim skladne partnerske odnose sa vise nego jednim muskarcem iz prostog razloga sto sam (priznajem) posesivna i ljubomorna na onog koga volim i nikako ali nikako ne zelim da ga delim sa bilo kim. Samim tim pretpostavljam da ni on ne zeli da deli mene i meni je dovoljan samo on pa ocekujem da i ja njemu sama budem dovoljna. Znaci ja sam sada za igru strogo 1 na 1. Ipak ne osudjujem ja osobe tvojih stavova, niti generalizacije i kategorizacije neke pravim. Smatram da svako ima zivot da ga prozivi onako kako zeli i misli da treba i da svako ima pravo na svoje izbore koliko god oni nekonvencionalni i netipicni bili. E sad...u tvom i slicnim slucajevima sigurno ti je jako tesko jer naci jos jednu istu osobu i biti s njom ozbiljno a "uzivati blagodeti zivota kom si sklona" jako je tesko, jer mnogo je predrasuda, ljudi vole da osudjuju, vole da stvaraju stereotipe, i da sve stavljaju u neke sablone. Postujem svaciji izbor a opet i zao mi je pomalo sto ti je verovatno jako tesko da se u svemu tome snadjes a osecas se ti povredjeno...Mozda je to ipak samo faza, i mozda se tvoji stavovi vremenom promene. Ako ne, onda sa srecom jer ti predstoji sigurno jos teskih trenutaka s obzirom da ljudi, posebno ovde na balkanu imaju vrlo uska shvatanja po tom pitanju. Ja prva znaci nisam ta koja bi delila partnera niti bi njemu bilo ok da deli mene, i tako nikada ne bih mogla da zivim, ali ja ne osudjujem. Samo kazem da je to vrlo tezak i pa ajde da kazem u najmanju ruku cudan koncept i shvatanje zivota i ljubavi i da je tesko naci sigurno kompatibilnu osobu da to prati.

Ono sto u stvari mene ovde jako interesuje cisto s psiholoskog aspekta, i razlog zbog cega sam se javila na temu je cinjenica koja me fascinira>>>kako je moguce da postoji potpuno odsustvo ljubomore i posesivnosti prema onom koga volis i ocekujes da voli tebe ako isto to mozete imati sa vise ljudi Question Question Question Kazem ja to nikada ne bih mogla ubila bi me ljubomora i ne bih mogla da podnesem da postoji treca osoba a kamoli vise njih ni u mom ni u njegovom zivotu i fascinantno mi je da covek moze biti potpuno lisen jedne potpuno tipicne ljudske osobine kao sto je ljubomora. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 11, 2006 12:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam siguran da li sam te najbolje razumeo... Kazes da ti zelis da volis dve osobe u isto vreme. Na koju vrstu ljubavi mislis? Vidis desi se sto puta bum-tras, poljubac ali koliko puta se tu desi zaista prava ljubav? Mislim jako retko. Ja takodje volim mnogo ljudi u isto vreme ali na razlicite nacine. Volim svoje najbolje drugove ali naravno da ne na nacin na koji bi voleo svoju devojku. Takodje volim svoje drugarice ali ne na nacin na koji bi voleo svoju devojku... Koliko god slobodne stavove imala, ti ne mozes voleti dve osobe u isto vreme na isti nacin! To jednostavno nije nikako moguce. Ako nekog volis ne zelis nisakim da ga delis. Tako razmislja 95% ovog covecanstva, I nemoj da zameras tim momcima koji su te ostvaljali zbog toga sto si ti zelala jos nekog pored njih. Da im nisi znacila bolelo bi ih uvo za tebe... Nasli bi oni pored tebe jos tri pa bi i oni bili slobodnih shvatanja. Ali ne, ti njima znacis i ne zele da te dele sa drugima. Nisi ti neka stvar koju moze da koristi njih troje. I ti pogledaj u dubinu svoje duse pa reci mozes li da volis dve osobe na isti nacin, mozes li oboma pokloniti istu ljubav ili istu strast?! Videces da je odgovor NE. Ustvari kratko i jasno, kada budes nasla osobu pored koje neces pomisliti na slobodna shvatanja i na to kako mozes da volis jos nekog pored nje onda ce to da bude prava LJUBAV! Ovo sve ostalo su ti sigurno samo obicne varnice, varnice od kojih nikad ne postane vatra. E kada naidjes na tu jednu varnicu koja ce rasplaiti plamen ljubavi onda ce to biti ono pravo. Zato nemoj da se skenjavas, jer sto bi Djole rekao: "...vukle me sine pod tocak masine,
al ona me spasila... sve je druge ugasila...
ej... sve to dodje na svoje..." Wink
 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 11, 2006 3:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cute Blondie je napisao/la sledeće:
kako je moguce da postoji potpuno odsustvo ljubomore i posesivnosti prema onom koga volis i ocekujes da voli tebe ako isto to mozete imati sa vise ljudi Question Question Question Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


Ustvari, nisam ni sama sigurna kako to funkcionise... Nije to nesto sto sam procitala i napamet naucila kako da se ponasam vec je nekako vise doslo zajedno sa upoznavanjem same sebe. Bila sam i u monogamim vezama ali sam se uvek osecala ovako. Kada volim drugu osobu ja joj zelim dobro...cak i ako to sto je dobro za tu osobu nisam ja. Ne kazem da mi lako zbog ovoga ali osecam da ne mogu drugacije. Kada znam da ja tako osecam kada nekog volim posesivnost smatram za nesto sto je negacija te ljubavi. Kako nema ljubomore? Nemam ideju... Osecam da me ti partneri sa kojima sam vole i osecam se sigurno i sa druge strane znam da ljubav ne moze da prestane zbog druge osobe vec zbog neresenih problema.

Veljko, kada kazem ljubav naravno da mislim na ljubav a ne na jednodnevni flert. Moje veze obicno traju od nekoliko meseci do nekoliko godina. Ja takodje volim ljude na razlicite nacine jer su ljudi razliciti...i bas zbog toga ne mogu da ih poredim. isto kao sto svakog mog prijatelja/prijateljicu volim drugacije tako je i sa momcima. e sad, kao sto imam vise prijatelja koji su potpuno razliciti ali ih sve zelim u svom zivotu jer su zaista predivni (i nikada ne bi mogla da se odlucim za jednog/u) tako je i sa momcima. Takodje te granice grug/prijatelj/sta god nisu tako jasne kod mene jer je mnogo lepse kada sa ljudima definises neke nove odnose koji prijaju vama dvoma. zasto bi podredila svoje odnose nekim definicijama. Ja necu da budem stvar koja je necija pa ce ta osoba da nesto izgubi ako me da i malo nekome drugom. naprotiv, ljudi koji su mi dozvolili da budem ono sto jesam su me najvise imali jer sam sa njima mogla potpuno da budem ja i potpuno da im se prepustim. tako da su zato sto su bili hrabri mnogo vise dobili. takodje to sto ja verujem u slobodnu ljubav ne znaci da ce se neminovno desiti da dok sam u vezi sa jos jednom osobom pocnem odnos sa drugom. ne dogadja nam se bas svaki dan da zavolimo nekog...ali bitno je da ako mi se to desi da necu biti prisiljena da biram.

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 11, 2006 4:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Carpe diem, ti malcice poredis ovde babe i zabe! Nije ista ljubav prema prijateljima i postojanje vise prijatelja je jednostavno normalno, ali ti sa prijateljima (nadam se) ne delis intimu (seksualnu)! Ne spavas sa njima! Nemas sexualna iskustva........Takod a nema mesta tom tvom poredjenju!
ja samo mislim da si ti jos uvek prilicno "neizzivljena" (nemoj molim te, pogresno da me razumes), jaaaaaaako nesigurna i sama, sta ti ustvari hoces: od sebe, od partnera, od zivota.A koliko mi se cini i prilicno nezadovoljna seksualnom stranom neke veze, jer da si u potpunosti zadovoljna, ne bi trazila druge i to ti garantujem! Jer, cak i najveca nimfomanka i nezajazljiva osoba (po pitanju seksa)-jednom kad nadje odgovarajuceg partnera, nema potrebe za vise od jednog. DOk ne nadje nekoga ko moze da je isprati, nalazi vise njih, da zamene jednog! Jer, sa prijateljima imamo jako intimna druzenja, ali ne intimna u smislu seksa. Znaci-ti ne zelis sa svima nima da budes samo prijateljica-znaci da ti samo osecanja NISU razlog, zasto tebi treba vise njih! Wink Tebi je seks problem, htela ti to sebi da priznas ili ne-logican je zakljucak koji se namece, jer kazem, osecanja jako bliska, mozes da dobijes i od prijatelja, sa kojima nemas seksulane odnose!
Ili treba da se usesredis na trazenje JEDNE osobe, koja ce da zadovolji SVE tvoje seksualne potrebe! Ili, ono sto bih ja uradila, obratila bih se seksologu i psihologu! Nemam predrasude i ne osudjujem! Ali da ova pojava nije normalna-ne mogu da kazem da nije! Treba samo o svemu REALNO razmisliti, odgovoriti sebi na neka logicna pitanja, a sto da ne i porazgovarati sa osobom, koja je strucna za te stvari! kako god, zelim ti da ovaj svoj problem sto pre resis! Wink

_________________


 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 11, 2006 4:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

carpe diem je napisao/la sledeće:
Veljko, kada kazem ljubav naravno da mislim na ljubav a ne na jednodnevni flert.


Nisam ni pomislio da si misla na to jer to nije ljubav, Nego sam mislio na vrstu ljubavi, znas postoji majcinska ljubav, ljubav muskarca i zene, ljubav brata i sestre, ljubav prijatelja... Nisu sve ljubavi iste Smile na to sam mislio.
Slazem se sa Kiki po pitanju toga da jos nisi naisla na pravog. Ali ne mislim da glavni problem lezi u krevetu Smile ima tu i neceg mnogo vaznijeg od sexa.
Tesko da ces sa takvim stavovima naci nekog koga zelis, Jer kada ti muskarcu kazes da zelis da volis jos nekog jer si "drugacija", jbg to zvuci kao jedan jako glup izgovor... Ja moju devojku nikad ne bi mogao da delim sa nekim! Ja mislim da je to ljubav... takodje bi se osecao jako gupo kada bi devojka rekla da pored mene zeli jos nekog. Ajde reci kako bi ti reagovala da ti dodje decko i kaze da hoce da jos jednu pored tebe?! Po tome nema prevare... jer bi svakom onda idealan izgovor bio to a je "drugaciji". Wink
 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 11, 2006 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj...mislim da ovu temu nisam trebala da nazovem ovako jer definitivno nosi neki negativan predznak...
knknpnkn, spavala sam sa jako malim brojem partnera i sa svakim od njih sam bila minimum godinu dana...i sa svakim od njih mi je zaista bilo prelepo!da li je ta cinjenica dovoljna da me opravda da nisam nimfomanka? trenutno sam u vezi sa momkom 5 meseci (koji razume, ili bar pokusava, sve ovo o cemu pricam) i nismo vodili ljubav i nisam bila ni sa kim drugim osim sa njim i volim ga puno ali jako mi se svideo jos jedan mladic (i da je taj mladic spreman volela bi da dobijem priliku da udjem u nugov zivot.). nista manje ne volim momka sa kojim sam u vezi.
naravno da ne znam sta cu od zivota... ne verujem da postoji pravo resenje...postoji samo rast i razvoj. trenutno sam potpuno sigurna sta osecam i znam da nije faza ili frstracija, sto opet ne znaci da cu takve stavove imati za nekoliko godina...ali bilo bi uvrnuto da se ponasam onako kako mi ljudi kazu da cu se osecati za nekoliko godina, zar ne?
Bas mi je krivo sto dok sam pokusavala da pisem o tome sta je ljubav dabila odgovore o tome kako ne treba imati seksualne odnose sa puno partnera...
Svi momci sa kojima sam bila su bili pravi u to vreme dok smo prijali jedno drugom. znam da ce biti jos ljudi sa kojima cu moci ovo da podelim ali me plasi sto puno ljudi odma pomisli da cu imati sexualne odnose sa puno ljudi, da cu svaki vikend poljubiti nekog drugog, da ne volim ljude sa kojima sam u vezi. a to nisam ja i treba mi nenormalno mnogo muke i truda da vijam lblesave decake da im sve to objasnim a i onda je pitanje koliko me zaista cuju...
Nisam toliko drugacija. valda cete jednom naleteti na mene dok budete setali nekim parkom i videti koliko sam zaljubljena u tu osobu koju drzim za ruku, iako bi bila spremna da poljubim jos nekog osim njega.

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 12, 2006 12:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naslov teme ti je prava katastrofa jer ono sto ti zelis nema nikakve veze sa naslovom. (pobogu stavila si naslov kao neke nimfomanke a nisi ni blizu to) Nisi ti nista drukcija od nas "normalnih" ti si samo jedna devojka koja jos NIKOGA NIJE PRAVO VOLILA. Htela ti to priznati ili ne meni to tako lici. Jer PRAVA LJUBAV nedozvoljava uraditi bilo sta, sto ce tvom dragom smetati. Zene koje vole istinski one ni na kraju pameti nemaju drugog muskarca, a kamo li da su tako lako spremne da poljube drugog. Zeljna si prave ljubavi, to ti je ispod savesti, ima toliko ljubavi u tebi sto nikada je nisi dali a zeljna si da je das. Polako malo nemoj se brinuti zivot ce uraditi svoje nacices svoju pravu ljubav pa pricacemo potom Wink

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 12, 2006 9:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ksantipa je napisao/la sledeće:
Naslov teme ti je prava katastrofa jer ono sto ti zelis nema nikakve veze sa naslovom. (pobogu stavila si naslov kao neke nimfomanke a nisi ni blizu to) Nisi ti nista drukcija od nas "normalnih" ti si samo jedna devojka koja jos NIKOGA NIJE PRAVO VOLILA. Htela ti to priznati ili ne meni to tako lici. Jer PRAVA LJUBAV nedozvoljava uraditi bilo sta, sto ce tvom dragom smetati. Zene koje vole istinski one ni na kraju pameti nemaju drugog muskarca, a kamo li da su tako lako spremne da poljube drugog. Zeljna si prave ljubavi, to ti je ispod savesti, ima toliko ljubavi u tebi sto nikada je nisi dali a zeljna si da je das. Polako malo nemoj se brinuti zivot ce uraditi svoje nacices svoju pravu ljubav pa pricacemo potom Wink

Nekako se najvise slazem sa misljenjem ksantipe...Zaista verujem u to da do sada onda nisi naisla na pravu ljubav.Da li ih je bilo dvojica ili trojica ili desetorica, nebitno je.Ono sto je vazno je da nisi naisla na pravu osobu.Jer onog momenta kada zaista budes naisla na njega, neces pozeleti da poljubis nikog drugog.Vrlo cesto se prevarimo, misleci da nekoga volimo iskreno, iz srca...a onda pozelimo da svoje vreme provedemo sa nekim drugim..i pozelimo prisnost sa nekim ko nije osoba sa kojom smo u vezi.Jer to jednostavno nije ljubav...Mozes ti setati zaljubljeno sa njima, uzivati u svakom trenutku provedenom sa bilo kojim od njih..ali to nije to..kad bude naislao onaj pravi, znaces i sama, dzaba ti mi ovde pricamo i piskaramo..niko ne govori o tome da si nimfomanka..ustvari ja to barem ne mislim.U krajnjem tvoja je stvar s kim ces i kada spavati.Razumem i muskarce koji kazu da ne bi mogli biti sa takvom devojkom.Isto kao sto ja ne bih mogla biti sa mladicem kome nisam dovoljna samo ja.AKo zeli da poljubi drugu, po meni je to znak da je veza u krizi i da ja ne umem da ga zadovoljim i usrecim na pravi nacin.Sve je to do shvatanja pojedinaca.Ali iskreno, meni se cini da ipak nisi naisla na pravu ljubav..polako Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 12, 2006 10:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Carpe diem, nisi ni malo razumela moj post! Wink Ja nisam ni pomislila da si ti nimfomanka (sto nije opet nista lose Wink ), vec sam rekla da CAK i one...., znaci nisam tebe svrstala u tu grupu! NARAVNO da ne treba da se ponasas kako ti ljudi kazu i kako se od tebe ocekuje i ja stvarno pokusavam da nadjem gde sam ti to napisala da treba tako da radis, ali mi ne ide od ruke Confused .Opet, JA nisam, a koliko vidim, nije ti niko napisao da ne treba da imas seksualne odnose sa puno partnera (?!?!?!?). To je tvoja volja i zelja, sama najvise na svetu mrzim ljude koji moralisu, broje i sl. Spavas sa onim kome verujes i ko te privuce. A ne da se femkas kao seoska mlada i ides linijom: pa, prosle godine sam bila sa dvojicom, moram da sacekam bar jos godinu dana, da ne bude 3 za 1 godin i sl gluposti! Rolling Eyes I da si drugacija (a po tvojoj prici, jesi) to opet nema nikakve veze sa nama. To si ti i ko smo mi da ti kazemo da to ne valja i da ne treba tako?! Jednostavno si drugacija od nas i nama je to ZA NAS pogresno, kao stoo je tebi mozda, pogresno ono sto mi radimo! Ja sam nekako ubedjena d aje to faza kod tebe i da ce te porci, cim ti se desi prava ljubav. Ne treba uopste da se nerviras oko onoga sto mi, ili bilo koji drugi ljudi pricaju. Svi smo mi razliciti i svima nam odgovaraju drugacije stvari. I nama ovo sto ti pricas, nije uobicajeno, kao sto tebi nije blisko, ono sto mi pricamo (mozda). Jednostavno, definitivno imas drugacije poglede SADA na ljubav i veze i bice ti jako tesko da nadjes nekoga, ko ce da prihvati da bude u takvoj vezi sa tobom. Posto vidim da me nisi ni najmanje razumela ranije, sad cu da uprostim i da kazem: to sto ti osecas i razmisljas NIKAKO nije za osudu, ali ne mozes ocekivati od ljudi, da za to kazu da je uobicajeno i "normalno" (teska rec znam, ali trenutno nemam alternativu). Za mene nije uobicajeno, ali mi nije nenormalno! To su tvoja osecanja i ja ih postujem! I donekle te i razumem! Eto, nadam se da sad shvatas, sta sam htela juce da kazem! Wink
I da dodam, sa ksantipom se slazem od prvog, do poslednjeg slova! Wink

_________________


 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 12, 2006 3:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ej pa niko nije ni rekao da ssi ti nimfomanka... Boze sacuvaj nisam to ni pomislio! napisao sam ti u prvom postu da kada naidjes na pravu ljubav nece ti trebati niko drugi! Ovo sve ostalo nije ono pravo i nemoj zato sebe a krivis nego pogledaj taj svoj "problem" iz drugog ugla!
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 12, 2006 5:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ko ce sve ovo da cita....
e pa ovako nesvatam poentu jer kad muskarac voli 2 devojke onda je to katastrofa mislim ja se slazem s temom treba ljubav da bude slobodna al ne bas u tom smislu mislim da ipak opis slobodne ljubavi treba da znaci da te niko ne proverava gde ides ii sta radis itd tj da ti potpuno veruje i ako to uradi dda ces i ti biti verna i iskrena i da neces napraviti neku glupost....al ovo tipa izadjem bez decka (koliko sam ja svatio sorry ako gresim) pa mi se ssvideo onaj pa cu i s njim to ne svatam zasto onda da ljudi budu u vezama jer to je po meni varanje bolje je onda biti sam i povremeno se kako da kazzem....zezati mislim nista mi drugo ne padda na pamet ako mi padne napisacu novi pst al bas cu da razmislim o ovome........... Question Question Question

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> slobodna ljubav Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon