www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

.~. Samo za Anđelu .~.
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 29, 2009 12:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jest, pa da me posalju na odmor na Tibet.
a ja bih u columbiju. Mr. Green


 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 29, 2009 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eeee, to je zemlja...svi se zalazu da ostatku sveta ulepshalju dan/nedelju/mesec/godinu...i vojska i gerila se bore za istu stvar...bukvalno <3 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ae, taman imamo sheshirice, i cvidze i havajske majice i kofer, kad polazimo? Mr. Green Laughing Laughing Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 29, 2009 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam komentar, ovo kao da si cekao cijeli zivot da netko napise Mr. Green Laughing Laughing
are we there yet, are we there yet? Laughing Laughing

ja mogu jos nocas, samo da se cujem sa glavnim uvaljivacem i pimp-om i dolazimo po tebe tipa oko 5 i pol. nemoj spavati nocas Laughing Laughing Mr. Green
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 29, 2009 12:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Weeee, bwiznakinjo, obozavam te <3 Embarassed Embarassed Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


a big white bear hug for ya'!! Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 29, 2009 12:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ahahhha..ti si fakat ispao iz ZOO vrta. sad smo meĐedi Laughing Laughing dobro, skuzila sam da zelis simbolizirati nadasve ogroman hug, a kako ja sve kompliciram moram se raspricati oko toga jer sam zensko, ali posto nisam obicno zensko (pogledati postove na proslim stranama(op.a) samo cu reci nemoj jako da me stezes inace cu se raspasti!
hahaha, aaaaaaa.

dobro, guba, ali nemoj spavati ozbiljno dolazim Cool Mr. Green Mr. Green

Laughing Laughing
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 29, 2009 12:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ja to samo da ti malo bolje pritegnem i zagrejem bubrege Mr. Green Mr. Green Laughing Laughing Laughing

nemash brinesh, kuvam crni caj, nema spavanja! Ev' i tebi jedan Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 29, 2009 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a ti to zato kaj sam napisala negdje da nisam pila čaj 10 godina? Mr. Green sto ce mi se dogoditi? Shocked Laughing Laughing Laughing
hvala ti, blizanac, samo me obasipas hranom i picem. takvog trazim cijeli zivot Laughing Laughing Mr. Green
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 29, 2009 12:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nishta, samo cesh imati vishka energije... kao kad... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Eee, a neznosti, masaze, komplimenti, ovo ono...? Rolling Eyes
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 29, 2009 12:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iiiii, cek da odem po slamku onda Laughing Laughing

prekrasan si, njezan i pazljiv i voljela bih te jako imati i uzivo kao frenda Laughing Laughing Mr. Green vrijedis za dvoje kao da si trudan, a ja ne ostajem nikad gladna kraj tebe Mr. Green
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 29, 2009 12:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing Laughing Eee, caj se srce bez slamke, old school Laughing Laughing Laughing Laughing

cuj za dvoje, pa bar ko da trojke nosim , znaci cetvoro Laughing Laughing Laughing Laughing Dobro, al' ti cesh menjati pelene bebama kad se porodim Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 29, 2009 1:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

skromni moj zlaćani blizanac! obozavam te! ali ja sam rekla da se necu ni udati, sorry, ni djecu brisati. to ces morati da sacekas Mr. Green
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 29, 2009 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Znaci moram sada opet da menjam pol nazad u zensko? Crying or Very sad Crying or Very sad

Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> .~. Samo za Anđelu .~. Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon