www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mogućstvo ulaska na forum
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Pitanja i problemi ~
::  
Autor Poruka
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 30, 2008 6:57 am    Naslov poruke: Mogućstvo ulaska na forum Na vrh strane Na dno strane

E ovako .. probavao sam sve i rešio jednostavno da pitam da vidim da li neko još ima problem ili sam ovo samo ja ..

Kada probam preko posla da se ulogujem na bilo koji forum koji koristi phpbb skriptu preko IE-a .. neće .. jednostavno čim ukucam korisničko ime i šifru .. puf .. sve nestane .. i odma me izbaci ..

Pitao sam Nešu i on mi je rekao da je sve u redu i da ne zna šta je problem pa sam onda odlučio da vidim malo drugom stranom i uzeo sam lepo i instalirao mozzila-u ( i to pod rizikom ) .. probao .. jok .. ista priča isto sve ..

Da kažem da mi SMF forum ( burek ) radi bez ikakvih problema i tamo mogu da uđem kad god poželim ..

Da li neko zna šta je problem i zašto mi to radi i kako bih to mogao da sprečim ?

Hvala unapred na svakoj pomoći ...



_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 30, 2008 10:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi od settings na firewall. Mozhe da bude da su tamo po defaultu svi "pages" koje imaju npr. sledeci naziv /login.php
zabranjene. Ako je tako, onda bi neko ovde morao da napravi isti "page" sa drugim nazivom, samo za tebe pa da vidish da li ce onda da radi.
Moje mishljenje i predlog.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 02, 2008 10:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo je interesantno, meni se to dogadja sa jednim drugim sajtom za putovanja. Prije sam lijepo ulazila, a sad kad kliknem na link ka stranici i pokazuje mi "Cannot find server". I tako već mjesec dana, i samo sa tom stranicom i samo sa mog kompa . Ne mogu kontaktirati admina kad ne mogu uopće ni ući na stranicu.
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 03, 2008 12:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probajte izbrisati sve cookies koji su vezani za taj sajt.

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 03, 2008 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije .. probao sam brate i kolačiće da obrišem .. i drugi pretraživač .. ma .. sve .. ne vredi

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 03, 2008 10:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

takodjer! ne znam što više da uradim, i dalje neće.
 
ex_deda
Banovan!

*28*
*28*





Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 7256

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 03, 2008 10:42 pm    Naslov poruke: Re: Mogućstvo ulaska na forum Na vrh strane Na dno strane

Boky je napisao/la sledeće:


Kada probam preko posla da se ulogujem na bilo koji forum koji koristi phpbb skriptu preko IE-a .. neće .. jednostavno čim ukucam korisničko ime i šifru .. puf .. sve nestane .. i odma me izbaci ..



Znachi uspevash da vidish stranicu samo ulog ne uspeva?
Mozda imash blocker na poslu koji shtiti suvishe shta dolazi preko neta.
Iskljuchi privremeno virus checker i firewall program pa onda probaj Very Happy
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 03, 2008 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste deda da je to do mene .. i da ja to mogu .. nego imamo dobar IT tim u firmi koji nam nedaju da ... da sad ne lajem Wink .. nema veze .. samo sam hteo da pitam .. verovatno su blokirali phpbb znajuci da vecina foruma ide na toj bazi .. nadam se da nece da mi blokiraju SMF da makar mogu na burek da idem sa posla Wink

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
ex_deda
Banovan!

*28*
*28*





Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 7256

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 03, 2008 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da znam kako se osec'ash, i ovde sve vishe i mnoge firme imaju polisu i direktno blokiraju shta korisnici mogu da nameshtaju na rachunarima ili brste po internetu. Evil or Very Mad

Ti administratori, ali bash u vec'ini koje sam upoznao misle i ponashaju se kao bogovi. Imaju bes od rachunara u svojoj sobici, a kad dozvola sa propust nekom sajtu stigne, a to moze da sacheka par nedelja Rolling Eyes

_________________

Next to you - my hand doesn’t shake
paths we take and moon story toasts

Next to you - eyes are not red mirrored
in tears we spilled while roaming earth

Thourn Whaul (2007)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Pitanja i problemi ~ -> Mogućstvo ulaska na forum Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon