www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sekunda pre i posle "prvog puta"...
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
[Ohanzee]
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Sep 2008
Poruke: 491

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 01, 2008 7:13 pm    Naslov poruke: Sekunda pre i posle "prvog puta"... Na vrh strane Na dno strane

Naravno da se ne misli samo na 2 sekunde Razz

Poenta je u mislima i osecajima... sta se vama desavalo u glavi, organizmu, srcu pre i posle prvog sexa... ne za vreme (jasno je sta se desavalo za vreme Razz )...
sta se desava sa nama pre i posle gubljenja nevinosti?...

Aj ja prvi (i da usmerim pricu da ne dodje do eventualnoh spamowa)...

U to vreme, sa nepunih 18 godina, nije bilo hiper moderno da se nevinost gubi sto pre... jeste bila tema skoro svih decackih prica (zajedno sa fudbalom Razz )... ko jeste i ko nije... (nije bila poenta u tome kako je)...
Meni su i usi i oci bile sirom otvorene za svaku informaciju do koje sam mogao da dodjem... ne moram da objasnjavam da sve nas sex zainteresuje jos mnogo ranije pre 'prvog puta'...
Nisam zurio... i koliko se secam, nisam bas ni puno odugovlacio...
Kao i svaki decak nadmetao sam se sa svojim drustvom u kolicini znanja o toj tematici (iako niko od nas nije imao pojma o svemu tome)...
Kakvo takvo, 'znanje' nije imalo veze sa zivotom...
Nisam bio nesto narocito samouveren i bilo mi je jos tada znacajno da 'prvi put' bude nesto diskretno, sigurno, da devojka sa kojom sam bude na mom nivou (sexualnom)... nisam se lozio na 'iskusne' devojke koje bi me nesto 'naucile'...

Ohooo, koliko je trajalo zagrejavanje do tog prvog puta... dani su u pitanju... a par sati pre prvog puta... kao godina dugacki... tada je vec bilo evidentno da ce tada biti taj prvi put...
sve do 'sekunde pre', bilo je prava avantura... sled dogadjaja pre svega toga je otezao sam cin... (nije bilo tesko... nego rizicno Mr. Green )...
emotivno sam vec bio ispunjen... 'telesno' spreman Razz ... psihicki... mislim da i kada bih mogao da se vratim ponovo na taj trenutak da bih opet bio klinac...
pravi mali decak koji treba da se suoci sa sexualnim izazovom a nema pojma kako to izgleda (a i kako bih imao)...
no... i zbog mene i zbog nje, moralo je biti ugaseno svetlo... mrak nikad veci Razz
pokusavao sam u glavi da zamislim i predvidim nesto, sto moze da isprati sve to (nekadasnja mana... matematika tamo gde matematike nema)...
konstantno sam bio napet... nesiguran... da je neko mogao da gleda (hvala bogu da nije), sigurno bi explodirao od smeha... meni nije bilo ni malo smesno...'da li znam, kako treba, kada, sta li ona misli, krevet ili pod, nece ona, koliko treba da traje ova predigra, je l je ovo uopste predigra....' (covece opusti se!!!)
skupilo se milion misli i osecanja... i sve u sekundi pre... i deislo se...

sekunda posle...
woooooowwwww... nisam znao sta me je snaslo... bio sam extremno zadovljan... verovatno je kompletna situacija ucinila da se tako i osecam...
daleko od toga da je taj prvi put bio kvalitetan... ali je bilo nesto novo nesto jos nedozivljeno...
strah je nestao, nesigurnost isto tako... proslo je sve kako treba (za to stanje svesti)... doslo mi je da vristim od srece...
odmah je usedilo komentarisanje sa devojkom... nije bilo vise vremena da se ponovi Razz (btw... ona nije bila nevina... imala je jednom iskustvo pre mene)... toliko je bilo kasno da sam morao kroz prozor da izadjem Embarassed
uopste se ne secam kako sam stigao kuci Razz (a bilo je nekih 4,5km do kuce... pesaka) ... jedva sam cekao sledeci put...
za svoje iskustvo sam mogao samo da kazem najboljem prijatelju, a pre svega toga sam mislio da sada svi trebaju da znaju...
daleko od toga Smile ... ostala je tajna neko vreme...
i odmah samo poceo da se interesujem za dobar deo stvari u vezi sa sexom... da istrazujem i da se trudim da sex bude sto bolji...

i tako je i bilo.... pre... strah i nesigurnost, sex kao nesto novo sto treba otkriti, sa nepoznatim krajem...
posle toga ... jedna kompletna filozofija koja se nadogradjivala vremnom i samo jacala... kao i dan danas... nesto sto upotpunjuje, gradi jednu vezu, coveka kao pojedinca isto tako... inspiracija za neke stvari, nikad samo telesna potreba... zajedno sa nekoliko najbitnijih stvari koje zivot cine jos boljim....

eto tako Razz ... malo nasiroko, al' jbg... (mozda je malo siromasno opisano...)

vi? ... o cemu ste razmiljali, kako ste se osecali pre i posle 'prvog puta'? kako ste ziveli pre i posle?

ne samo prepricavanje iskustva... nego i analiza i samoanaliza...
slobodni su i pozeljni neki kometari...



_________________
Kada počinjemo da verujemo u čuda?
 
maccca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Dec 2006
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 01, 2008 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jao... prvi put... kad se setim, koliko su ga drugi 'napumpavali' u prici, ja nikad nisam ocekivala nesto previse od njega. Pa sam dobila i vise od ocekivanog Wink
Sto se tice samog cina, trajao je rekordno kratko, ali se secam da je to bilo bukvalno stanje nekog ludila u glavi... Mogu slobodno da kazem da oboje nismo znali sta nas je snaslo- ni pre, ni posle, a kamoli tokom Mr. Green
A s obzirom da sam rano izgubila nevinost, jer sam bila u dugoj vezi vec kao klinka, mnoge drugarice nisu ni znale za to jedno godinu dana... nisam imala razloga da to idem i trtljam okolo, pogotovu sto sam mogla da predvidim neke reakcije...
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 04, 2008 12:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
vi? ... o cemu ste razmiljali, kako ste se osecali pre i posle 'prvog puta'? kako ste ziveli pre i posle?



Prije prvog puta...

Fala Bogu da i mi djevojke o tome razmišljamo, skim ćemo, pa kako će to sve ispast i slično.
Tad san bila zaljubljena u tog momka, strašno.
I naravno, došlo je vrime za to. Razgovarali smo o tome svemu i odlučili da ćemo to napravit za koji dan.. Uskoro je doša taj dan i eto, ja u njega u stanu, jednostavno smo se počeli ljubit, pa je to prešlo u ono strastvenije itd .. Za 2 sekunde smo se našli na krevetu i ostalo je prošlost..

Posli ..

Bila san zadovoljna. To smo oboje tili, eto i napravili smo. I nije mi žao, sićan se da san mislila u glavi ka " Eno na, ulaziiiiii " Laughing Laughing , al eto, bilo je lipo, i iako mi je on bija prvi nisan imala neke misli o prije ili posli.
Jednostavno san se prepustila i to je to.

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 21, 2008 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre - verovali ili ne, nikakav strah, iako su moje najbliže drugarice i pri samoj pomisli na 1. put drhtale od straha, plašeći se fizičkog bola koji ih čeka. Pa, ajme, bol me čeka, pa čeka, jači ili slabiji, pre ili kasnije, čemu frka? Wink

Jako sam volela momka koji mi je bio prvi. I ja sam njemu bila prva, što je bio baš simpatično. Doduše, kad se setim koliko je trajalo i nije bilo baš simpatično Razz

'Sve i da me ostavi sutradan, nikada se neću pokajati, jer mi znači neizmerno. Patiću, ali kajati se - nikako.' - ta mi je rečenica bila na pameti. I tako je i bilo...nisam se pokajala. Naprotiv...

...Posle - viši stepen prisnosti, poverenja, posvećenosti...i rad na usavršavanju Mr. Green I potom, potpuno i maximalno predavanje...Very Happy

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 15, 2008 9:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaka vam cast svima na iskrenosti.
nadam se da cu jos biti na forumu kad budem izgubila nevinost,pa da dam odgovor Smile

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 07, 2009 1:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre - Pa osećala sam mali strah kakav će biti osećaj kada se probije himen? Da li će me boleti ili ne,kako će biti,da li malo ili puno krvi? Rolling Eyes Sama pomisao na to me plašila ..

Posle- Osećala sam olakšanje,da je sve prošlo OK,malo je bolelo i čak bilo 2-3 kapljice krvi ali to je normalno.Bila sam i pomalo uplašena ali ipak srećna Smile
 
princeza za kajanje
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Nov 2008
Poruke: 1383

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 07, 2009 2:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

filicka je napisao/la sledeće:
svaka vam cast svima na iskrenosti.
nadam se da cu jos biti na forumu kad budem izgubila nevinost,pa da dam odgovor Smile


Takodje! Smile

_________________
Ostaj nedostižna, nema i daleka
jer je san o sreći više nego sreća.
Budi bespovratna, kao mladost; neka
tvoja sen i eho budu sve što seća.
 
BOOORKOO....venish :P xD
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Dec 2010
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 06, 2010 4:46 pm    Naslov poruke: :DDD Na vrh strane Na dno strane

hmmm...secam se ko da je juce bilo...pa i bilo je juce : Laughing ...juce sam izgubio nevinost stvarno je filing tokom sexa super...ja sam zadovoljan Very Happy

pre:

Pre sam bio ushicen jer sam to zeleo dugo...i onda smo jedno vece prosetali moja devojka i ja i prosli ispred kuce moga kuma...ona se onako malo tresla i cvokotala zubima i promumlala "hladno mi je" i ja pitam kao ocemo kod mog kuma (on je covek koj radi u Shvici i dao nam je kljuc da mu obilazimo kucu ponekad) kad smo usli ona me je onako mrko gledala i nasmesila se i onda smo poceli da se ljubimo presli na krevet i tako...

posle:

pa sta da vam pricam jos nisam svestan ovoga imam tek 14. godina xDDD
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 07, 2010 9:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bio sam pijan i prije i posle tog cina...tako da nemam pojma... Mr. Green
a i bilo je davno...znam da sam se posle toga navuk'o i navadio... Wink
to je sve sto mogu da kazem... Laughing Laughing Laughing
ne dozvoljava mi karakter da pricam o tome... Rolling Eyes
salim se... Mr. Green

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 07, 2010 10:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajoj, čekajte...pa to je bilo prije nekih 26-27 godina, kako toga da se sjetim. Sjećam se svoje žute suknje koja je pala na brzinu, izgleda sobe, njega, čina kao čina vjerujete nemam pojma, uglavnom, znam da sam poslije odahnula što sam i to preturila preko glave već jednom. Zbunjena nisam bila, to jedino znam i to mi je ostalo i do dana današnjeg. Snalazim se, brate, šta reći, u svim mogućim pozama i situacijama, jednostavno, ide mi nekako od ruke Very Happy !

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Sekunda pre i posle "prvog puta"... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon