www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najlepsa banja u Srbiji?
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~
::  

Najlepsa banja u Srbiji?
Aradjelovacka
6%
 6%  [ 4 ]
Vrnjacka
51%
 51%  [ 30 ]
Josanicka
0%
 0%  [ 0 ]
Koviljaca
5%
 5%  [ 3 ]
Mataruska
1%
 1%  [ 1 ]
Niska
3%
 3%  [ 2 ]
Ribarska
1%
 1%  [ 1 ]
Soko
24%
 24%  [ 14 ]
Vrujci
5%
 5%  [ 3 ]
Ukupno glasova : 58

Autor Poruka
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 27, 2006 9:50 pm    Naslov poruke: Najlepsa banja u Srbiji? Na vrh strane Na dno strane

Koja je po vasem misljenju najlepsa banja u Srbiji??
Stavila sam samo poznatije tako da nemojte da se ljutite ako sam neku zaboravila!!!Zasto vam se svidja bas ta banja?



_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 27, 2006 10:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam glasala za Vrnjacu ona je najlepsa banja,ostale bi bile isto tako lepe i posecene da ih samo malo srede!!!!Takodje volim i Ribarsku jer mi je veoma blizu i isla sam nekoliko desetina puta i nju!!!

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 27, 2006 11:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vrnjacka banja je po meni naj lepsa, svi su mi o njoj pricali i sve najbolje rekli.
A i samo tamo sam isla Embarassed
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 28, 2006 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj glas za Soko banju, mozda nije toliko lepa kao mesto, ali priroda ove banje vas kupi za vremena Very Happy

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
jelenajo
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 699

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 28, 2006 12:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja volim Vrnjacku banju,z nju me vezu samo lepe uspomene iz srednje skole....

_________________
Na vrhu uvek ima mesta,ako se krene sa dna!!!!1
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 28, 2006 12:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Glasao sam za Banju Koviljacu, pre Smrdan Banja. Valjda sam vise emotivno vezan za nju. Ziveo sam jedno vremu u Banji Koviljaci. Posebno mi se dopadaju Vila Hercegovina i Vila Dalmacija. U njima se danas nalazi smestaj banjskih pacijenata/gostiju. Nezaobilazni deo je takodje i Kursalon u kome je recimo Lepa Brena pocela svoju karijeru. Tu su se odrzavale i svadbe koje organizovao Sinan Sakic, nemogu da se setim za koga. Confused
Smestena je ispod Guceva, planine sa koje se "prolama" pogled ka Semberiji, Majevici, ka Sapcu, Bijeljini, Zvorniku (vidi se kao na dlanu), ka planini Ceru...
Jednostavno mora da se ode i da se poseti.




Pripada Macvanskom Okrugu, teritoriji opstine Loznica.


 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 28, 2006 12:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam sve obishao,ali vrnjachka je po meni - naj !

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 28, 2006 9:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se sa budidobar..nisam imala tu srecu da obidjem sve, ali od onih koje sam obisla, Vrnjacka Banja mi je ipak naj naj Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Jinx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 03 Jun 2005
Poruke: 31
Mesto: Ljubljana / Nis

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 03, 2006 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Niska banja
topla voda
za mangupe
ziva zgoda...

:hotsun:

_________________
Balkane, Balkane, Balkane moj...
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 05, 2006 1:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je vrnjacka banja ostala u najlepsem secanju Mr. Green
 
acalibero
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 29 Apr 2006
Poruke: 17
Mesto: krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 09, 2006 7:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vrnjacka banja je zakon,ja sam iz Krusevca pa je cesto posecujem,sve je bolja i bolja,to je istina dal se nekom svidjalo ili ne
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 09, 2006 11:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vrnjacka, naravno....malcice sam emotivno vezana za nju Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> Najlepsa banja u Srbiji? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon