www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kraljevo
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 11, 2005 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo i mog skromnog doprinosa, zaista krajnje skromnog, jer shta god mi napisali & kakve god slichice Kraljeva postavili ovde, to je premalo & tek nagoveshtaj lepote koju ono pruza...Zato-WELCOME, pa se uverite i sami, ako vetj (kao ja) nemate sretje da zivite u istom... Very Happy

 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 11, 2005 12:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I josh malo slichica rodnog mi grada...u notjnoj varijanti...
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 11, 2005 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I o5... Very Happy
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 14, 2005 10:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kraljevo je kao grad lep..bas sam pre neki dan prolazila tuda. Ipak ne bih volela zivetu u gradu kakav je on. Ne umem objasniti.Nekako mi nema neceg posebnog u njemu.Mozda zato sto sam jako malo vremena provela tamo.Mozda bih imala drugacije misljenje kada bih provela par noci u izlascima jer vidim da nocni zivot ne manjka Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
anicca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 96

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 04, 2005 1:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Kraljevo je, u jednom trenu vaseljenskog beskraja, ime jedne tačke na geografskoj karti sveta, u kojoj se ukrštaju putevi, sudaraju civilizacije, mešaju nacije, vere i običaji, i tvore grad Kraljevo, stalno u grču da 'sutra' bude veće i časnije od 'juče'."
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 09, 2005 10:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila sam prosle nedelje u Kraljevu Wink jako mi se dopao i volela bih cesce da idem tamo...tamo sam provela najlepsih par dana....

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
Delijana
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 16 Mar 2005
Poruke: 784

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 12, 2005 10:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jao.. bila sam prije dve nedelje tamo.. moram da priznam da je mnogo lep grad !!! i mnogo su ga lepo uradili.. gledala sam rijeku Ibar i bila tamo kod bazena i na teniski teren,....mnogo lepo Very Happy a najvaznije sto je prilicno cisto tamo

_________________
Mozes kupiti sat-
a vreme ne
Mozes kupiti knjigu-
a znanje ne
Mozes kupiti poziciju-
a postovanje ne
Mozes kupiti doktora-
a zdravlje ne
Mozes kupiti sex-
a ljubav ne
Pre nego sto komentarises moj zivot, moraces da ga zivis !! Very HappyVery Happy
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 14, 2005 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre dve nedelje sam bila u Kraljevu na kratko,jako ziv grad nocu,i jako lep,a mogu verovati da sam danju bila da bi mi se jos vise svideo Smile

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 16, 2005 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila sam u Kraljevu, moj brat je tamo polagao zakletvu...nisam dugo ostala da bi upoznala grad.
Inace gotovo svake godine bar dva puta prolazim krot Kraljevo, kada idem s mora ili Zlatibora za Srbiju.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
Bobo86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 33
Mesto: CH / KV

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 20, 2005 1:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene u stvari jedino veze za taj grad sto sam tamo rodjen. A u stvari nikad nisam boravio u Kraljevu. Voleo bih, imam neke rodjake tamo i sigurno cu narednih godina naci vreme da provedem neki dan tamo. Jedino ga vidjam kad prolazim kroz njega kad idem za Rasku, ali ono sto vidim mi se mnogo svidja!

Peace
 
Basarickv
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 11 Jun 2005
Poruke: 53
Mesto: Kraljevo

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 28, 2005 2:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tek sam sad zapazio da ima ovaj forum o mom prelepom Kraljevu.
I verujte mi da sve ove hvale o Kraljevu kao gradu nisi preterane. To je stvarno jedan poseban grad. Ali to ne vredi samo cuti pa poverovati. Nije to to. Morate doci,videti ga, proci njegovim ulicama,videti sta vam sve pruza nocu. Ma jednostavno to je KRALJEVO ! ! !
A za one koji nisu bili u Kraljevu evo i par slicica kao moj skromni doprinos.
 
Mil-KG
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 29 Sep 2005
Poruke: 257
Mesto: Aschaffenburg

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 04, 2005 11:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogo lep grad, pogotovo sto se tice devojaka i nocnog zivota !!!

_________________
Mil-KG
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Kraljevo Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon