www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kraljevo
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
jelenna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 16 Sep 2005
Poruke: 7
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 14, 2005 12:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zna li neko koliko km ima od Bgd-a do Kv-a?

 
dacacar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 21 Sep 2005
Poruke: 53
Mesto: Leskovac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 17, 2005 4:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trenutno studiram u Nisu i znam da je 10000000x bolji od LE
 
kale_pr
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jun 2004
Poruke: 15

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 18, 2005 12:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lep gradic nema sta ... samo lepe uspomene imam iz tog grada Very Happy
 
dzukovskibojan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Sep 2005
Poruke: 45
Mesto: Jackson , Michigan

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 23, 2005 6:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja cesto idem u Kraljevo (oko 15-ak puta godisnje).Grad je super , lepo izgleda ali ima problem ponasanja ljudi...Od Bg-a do Kraljeva ima nekih 195 , 200 km...
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 26, 2005 1:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dzukovskibojan je napisao/la sledeće:
Ja cesto idem u Kraljevo (oko 15-ak puta godisnje).Grad je super , lepo izgleda ali ima problem ponasanja ljudi...Od Bg-a do Kraljeva ima nekih 195 , 200 km...
Xmmm...Ne razumem shta se podrazumeva pod tim 'problem ponashanja ljudi', bi li mi razjasnio... Confused

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
vlada1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Okt 2005
Poruke: 31

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 02, 2005 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kraljevo je za mene jedna lepa uspomena u mom zivotu u njemu sam odsluzio jedan deo vojnog roka i za to vreme me vezu samo lepe uspomene.
 
sivigruja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 27 Dec 2004
Poruke: 204

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 03, 2005 11:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj grad! Jedan od najlepsih! Ko ne zna mora da dodje da se uveri!
 
MeTrO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2002
Poruke: 1
Mesto: Svedska Malmo / SCG Kraljevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 4:51 pm    Naslov poruke: Kraljevo !!! Na vrh strane Na dno strane

Evo nesto kratko da vam kazem.
Moj rodni grad je Kraljevo.. Zivim u Svedskoj.. Sve je to lepo.
Citao sam sve sto ste pisali o kraljevu i mnogo mi je drago ali mnogo, sto cujem ovakve stvari o Kraljevu. Bas vam hvala! Dosta vremena provodim u Kraljevu.

-Ovo mi je jedan drug rekao za kraljevo:
Brate ja sam iz kraljeva, ziveo sam u nemackoj 8 godina, u austriji 2 u italiji sam cesto! Ali kad se vratim u Kraljevo to mi je neki mnogo lep osecaj koji nemogu da opisem. Svi pricaju kako je u Beogradu lepo, Novi Sad takodje. Sve je to uredu svuda sam bio i u NS-u i u BG-u. I izlazio sam svugde. Ali ako u kraljevu nema ono sto u BG-u i NS-u ima onda stvarno neznam sta da ti kazem brate. Kraljevo je grad gde imas sve!!! I izlazke, i lepe devojke Wink Drugim recima se moze kaze da je Kraljevo Centar Sveta! (BG i NS su primeri)--


Zadnja rec od mene: Kraljevo vidimo se za nekih mesec dana da provedemo Novu Godinu zajedno!! Pozdrav Kraljevu!!
// Sasa
 
Kikibombona
Zvezdana prašina
Zvezdana prašina



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 1022
Mesto: U nepoznatom predelu..znam samo da je izmedju jave i sna, javite mi ako naletite na putokaze!

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ljudi sve pohvale Kraljevu i kraljevcanima.. Bila sam tamo jednom -splavarenje Ibrom ,Veseli spust' se zavrsio upravo u Kraljevu.. !!
 
ravangrad025
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Dec 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 5:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sluzio sam armiju tamo predivan je grad a tek devojke haos.
 
Curly_Angel
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 725

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 5:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ljudi...ja sam iz ovog divnog grada....Ma extra je...stvarno ima svega, bez obzira sto je mali grad...da vidite kako su ga okitili... 8)

_________________
Ko to kaze da Andjeli nisu chupavi???
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 4:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bio sam u Kraljevu na ekskurziji.Prelep grad.Jedino sto mi je zapalo za oko da nema nesto preterano dobrih mesta za izlazak......Ali ako gledam uopsteno,boravak u Kraljevu cu pamtiti samo po dobrim stvarima

_________________


Love don't let me go
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Kraljevo Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon