www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kraljevo
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
E_X_I_T_O_V_K_A
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Feb 2006
Poruke: 17

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 20, 2006 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Dobro znam ovaj grad,svako mesto svaki kraj,i ti dobro znaj,ovo je na zemlji RAJ!!!Kraljevo,najlepsi grad...nije sto je moj,nego sto stvarno jeste:)))lep. Lepotinja Srbije,hi,hi


_________________
STATE OF EXIT 04/05!!!!!Smile))
 
Radost
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 23 Okt 2004
Poruke: 76
Mesto: Audi grad

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljubav mi je iz Kraljeva...

provela sam samo 24 sata i ono sto sam vidila je ok!
 
Rakelly
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 449
Mesto: Valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 11, 2006 3:38 am    Naslov poruke: Kraljevo Na vrh strane Na dno strane

Kraljevo sam do sada posetio nekoliko puta (uglavnom leti) i apsolutno sam odusevljen: pesackom zonom u centru grada, kojom dominira trg sa spomenikom, interesantnom arhitekturom, rekom Ibar i objektima na njenoj levoj obali, ulicama koje se seku pod pravim uglom (kao u Valjevu, gde zivim), lepim devojkama, dobrim nocnim provodom i naravno interesantnim i prijatnim stanovnicima.
 
XpucTuHa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 64
Mesto: FL

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 9:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kraljevo je lep grad, puno parkova, mesta za setnju... Jedan od lepsih gradova.
 
Natasha38
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Avg 2005
Poruke: 125

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 24, 2006 6:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kraljevo je najlepsi grad u srbiji!!!
Svake godine sam u kraljevu preko leta i uvek je super i nezaboravno!!!
 
Studenica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Nov 2006
Poruke: 32

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kraljevo , pa Chikago - ulice se seku pod pravim uglom. Lepota jedna .Tri reke , manastir, najlepsi centar grada u Srbiji i jos mnogo toga. Svi ste dobro dosli.

_________________
"...onda ju je ugledao u reci.Prisao joj je ne skidajuci pogled sa nje.Usta su im bila modra od ledene vode.Nagnuo se nad nju i nezno je poljubio.To im je bio PRVI POLJUBAC u zivotu..."
 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 5:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lep grad,mada pomalo zna da bude dosadan nama koji smo tamo svaki dan,bar je to moje misljenje 8)

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
benkovac
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 18 Nov 2007
Poruke: 6
Mesto: Kraljevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 20, 2007 5:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kraljevo! nije los gradic samo sto slabo napreduje, tek pre neki dan smo dobili jedan osrednji HIPER MARKET' Arrow
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 03, 2008 4:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za Kraljevo me veže dosta uspomena i jednostavno obožavam taj grad Very Happy
A i idem dosta često jer mi dever živi tamo Smile
stvarno jedan od lepših gradova Srbije Very Happy

_________________
~Duo de la muerte~
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 08, 2008 10:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo nekoliko svežih slika Kraljeva Very Happy

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 08, 2008 10:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I još jedna Very Happy

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 5:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shocked Što je lijepo.
Zaboravih da je tako slatko. Davno sam prolazila kroz Kraljevo i pokvario nam se autobus. Tad smo svratili taman ( pomoći ćeš mi Annabel ) u jedan park gdje je i neka crkva, predivno je, baš je ja mislim u centru... kad se ne mogu sjetiti sad..
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Kraljevo Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon