www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Privatizacija klubova u SCG?
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
magamm
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 16 Nov 2004
Poruke: 28

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 20, 2005 5:46 pm    Naslov poruke: Privatizacija klubova u SCG? Na vrh strane Na dno strane

da li privatizacija klubova da spasi nas posustali sport?cinjenica je da su nasi klubovi ne samo u sportu inferiorni u odnosu na klubove iz inostranstva.i to ne samo u fudbalu,vec i u ostalim sportovima.


_________________
magamm
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 06, 2005 9:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da bi privatizacija mnogo toga promenila u nasem fudbalu...

Samo je pitanje ko ce da ulozi pare u nase klubove. Jedino Partizan i Zvezda imaju jako reputaciju u Evropi, i mogli bi da povuce paznju nekih zapadnih sponzora ili nekih milijonera iz Rusije/Ukrajine. Dovoljno je pogledati gde nasi igrace odlaze, da bi se znalo koliko nam je potrebna promena u domacoj ligi.

Niko ne moze da mi kaze da je fudbal u Rusiji bolji nego kod nas?! Rolling Eyes , ali tamo vlada princip: ima se - moze se. Da bi se nasa liga privatizovala, bi kvalitet bio mnogo veci, jer nasi mladi igraci nebi imali potrebu da se presele odma u neki drugi klub, vec da zaigraju koju godinu u YU-ligi.

Struktura nase lige bi se izmenila, jer bi klubovi imali pare da renoviraju stadione, da stvore svoj centar za omladinu i da skoluje regrute. Kao sto se radi u zapadnim zemljama (napr. Nemacka).

Medjutim, mi smo nazalot jako daleko od svega ovog... Confused
 
Proja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 112
Mesto: Karaburma

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 7:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bravo za temu,naravno da sam za,to je jedina sansa klubovima da se izvuku iz bede i da se publika vrati na stadione

_________________
Ja sam demokrata i mislim da sam najpametniji na svetu zato sto sam student,mrzim Acu i Nesu,zato sto se plasim njih !!!!
 
colonel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Mar 2004
Poruke: 223
Mesto: Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 19, 2006 2:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dok se to ne desi mozemo samo da sanjamo kvalitetnu i uspesnu ligu!!!
 
igor-bp
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jun 2005
Poruke: 141
Mesto: VOJVODINA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 21, 2006 8:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Spas nase lige kako u fudbalu tako i u kosarci je privatizacija. Dok se ne bude znalo sta je cije niko nece imati interesa da ulaze svoje pare. Divac je u Partizan ulozio milion eura a od toga sada nema naista.
 
djokili
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 31 Jan 2005
Poruke: 517
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 2:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trebalo bi da moze da spasi nas fudbal, nebi mogli svi zaposleni da kradu ako imaju gazdu a i inostrani kapital i kapital nasih tajkuna bi mogao mnogo da podigne budzete klubova! Mr. Green
 
puha
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2005
Poruke: 65
Mesto: Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 28, 2006 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma nece niko da nakaci sebi bedu na vrat , kupuju samo ako imaju neki drugi nazovi biznis , pa sport koriste ko paravan
 
ribaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 01 Feb 2006
Poruke: 18
Mesto: Basel

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da bi privatizacija dobro dosla nasem sportu a ne samo fudbalu. najveci problem je ko ce investirati u neke male propale klubove, jedini koji se mogu dobro prodati je naravno zvezd i partizan, a resto neznam.

_________________
ZIVI BILI PA VIDELI
 
milanche_81
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 323

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 12:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Privatizacija jedina moze da pomogne srpskom fudbalu, na zapadu su klubovi odavno privatni, ali je problem shto ce retko ko da ulaze u neprofitabilni sport (svi znamo kako su utakmice slabo posecene)

_________________
Moji su drugovi biseri rasuti po celom svetu...
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 37

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 14, 2006 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bas............time bi se smanjila i korupcija koja je u nasoj zemlji dosegla maksimum

_________________


Love don't let me go
 
BORIS_88
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 17 Feb 2006
Poruke: 82
Mesto: PODGORICA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 1:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja se slazem sa privatizacijom klubova. I to je jedna od kljucnih tacaka , da se popravi nasa liga, samim tim i dovodjenje publike na stadionima.
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 1:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

He ali pitanje je ko ce ulozit pare u nase klubove?
Neko ko zeli da klubovi napreduju?
Neko ko zeli da pere pare preko kluba?
Nasi klubovi zive od prodaje igraca. Prodakja karata je minimalna. Tv prenosi da se ne prica i eto nalete neki sponzori.
A ako ih neko kupi bice neki nas mafijozo i sto se postiglo? Nista!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Privatizacija klubova u SCG? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon