www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Building, Terentana: najbolja vezba za napredovanje misica?
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 07, 2008 8:09 am    Naslov poruke: Building, Terentana: najbolja vezba za napredovanje misica? Na vrh strane Na dno strane

Jeli neko od vas bio na Building ?


_________________
I C E M A N
 
Insektkiler
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 25 Sep 2008
Poruke: 25
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 31, 2008 2:08 am    Naslov poruke: :) Na vrh strane Na dno strane

ja sam malo trenirao i kad sam video da sam jedini u teretani koji vezba na suvo i ne pije nista batalio sam to!
 
ZdEnKo1986
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 11 Dec 2006
Poruke: 56
Mesto: Moscow

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 07, 2008 9:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Brate i ja sam bio mesec dva pa sam napustio zbog obaveza,Posao skola itd ali nista ti nece faliti da odradis koju seriju po 10 komada sklekova dnevno pazi nsta ne gubis to ti je 15 min vremena

_________________
**Take me home, United Road; To the place I belong; To Old Trafford, To see United; Take me home, United Road." **
 
vozi miško
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 111

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 19, 2008 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ZdEnKo1986 je napisao/la sledeće:
Brate i ja sam bio mesec dva pa sam napustio zbog obaveza,Posao skola itd ali nista ti nece faliti da odradis koju seriju po 10 komada sklekova dnevno pazi nsta ne gubis to ti je 15 min vremena


ma tako je i najbolje doma svaki dan par serija od 10-20 sklekova i 50 trbušnjaka

_________________
 
GroundZero
Mister Domaći.de 2008
<font color=red><b>Mister Domaći.de 2008</b></font>



Godine: 37

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 130
Mesto: Zg

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 02, 2009 6:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema "najbolje" vjezbe, za najbolji napredak bi trebalo svaka 2-3 tjedna radit različit trening. Sad ovisi pod cime mislis na to "najbolje napredovat", sa sklekovima i trbušnjacima ces vidjeti napredak do jedne odredene granice i dalje nece biti nekog znacajnijeg napretka bez teretane i jačeg treninga. I da, osnova svega je prehrana. Bez visokog unosa proteina zaboravite na sve Wink
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 02, 2009 7:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

GroundZero je napisao/la sledeće:
Nema "najbolje" vjezbe, za najbolji napredak bi trebalo svaka 2-3 tjedna radit različit trening. Sad ovisi pod cime mislis na to "najbolje napredovat", sa sklekovima i trbušnjacima ces vidjeti napredak do jedne odredene granice i dalje nece biti nekog znacajnijeg napretka bez teretane i jačeg treninga. I da, osnova svega je prehrana. Bez visokog unosa proteina zaboravite na sve Wink


Prvi normalan odgovor Wink

_________________

 
Focus_PC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 28 Maj 2007
Poruke: 80

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 09, 2009 6:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi koji napredak...Neko voli da napreduje samo u izgledu,a neko da napreduje u pravoj snazi.Jaka kondicija,vezbe sa ''sopstvenom tezinom''+neki borilacki sport...najbolje Smile
 
Kimi Rajkonen 21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Maj 2007
Poruke: 25

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 29, 2009 11:03 pm    Naslov poruke: TERETANA TRENINZI Na vrh strane Na dno strane

Posto vidim da nema ove teme nigde odlucio sam da je otvorim ovde pisite svoje treninge predloge probleme....
 
Kimi Rajkonen 21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Maj 2007
Poruke: 25

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 30, 2009 2:34 pm    Naslov poruke: Re: :) Na vrh strane Na dno strane

Insektkiler je napisao/la sledeće:
ja sam malo trenirao i kad sam video da sam jedini u teretani koji vezba na suvo i ne pije nista batalio sam to!

Za treninge ti treba istrajnost...
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 13, 2009 12:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Focus_PC je napisao/la sledeće:
Zavisi koji napredak...Neko voli da napreduje samo u izgledu,a neko da napreduje u pravoj snazi.Jaka kondicija,vezbe sa ''sopstvenom tezinom''+neki borilacki sport...najbolje Smile


Ako se nevaram ako oces vec da izgledas nekako moras dosta za to da se potrudis, samim tim ces dobiti i snagu kako budes vezbao, a ako oces snagu opet ces dobiti i izgled, meni se cini da je to nekako sve povezano. Mozda gresim ko zna. Very Happy

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
energy_tmac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 03 Apr 2005
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 31, 2009 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za napredak u teretani trebaju istrajnost, motivacija, zdrava prehrana i naravno vrijeme... bez plana od 8 mjeseci do godinu dana zaboravite zdrav nacin napredovanja...ako nema jednog od ova cetri faktora nemojte ni pocinjati.. samo cete izgubiti vrijeme i zivce.. bodybuilding je predobar sport, smo se treba navuci Smile
 
nikola1111
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 10 Dec 2007
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 12, 2009 12:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mrtvo,cucanj,i nosenje tereta na daljinu do otkaza New Evil
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> Building, Terentana: najbolja vezba za napredovanje misica? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon