www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li vam je ikad pukao kondom??
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~
::  
Autor Poruka
Bigi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 05 Jun 2005
Poruke: 116
Mesto: BELFAST

ireland.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 18, 2005 8:48 pm    Naslov poruke: Da li vam je ikad pukao kondom?? Na vrh strane Na dno strane

svi dobro znamo da je najbolja zastita od neželjene trudnoce kondom, ali dali vam se ikada desilo da je on pukao, i što ste onda napravili, kako ste reagirali itd... nemojte se stidit, podelite svoje iskustvo pa da i mi naucimo na vašim greškama!! Rolling Eyes

 
mp4
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 31 Okt 2004
Poruke: 49

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 18, 2005 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam srecu da mi se tako nesto jo nije desilo.
Najbolje nekoristit kondom, onda nemoze ni da pukne Very Happy
 
Bigi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 05 Jun 2005
Poruke: 116
Mesto: BELFAST

ireland.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2005 12:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mp4 je napisao/la sledeće:
Imam srecu da mi se tako nesto jo nije desilo.
Najbolje nekoristit kondom, onda nemoze ni da pukne Very Happy
pa nemože da pukne kondom ali može da dođe beba... osim ako ti devojka ne pije antibebi ali to je vec jedna sasvim druga tema...

_________________
No Sikiriki...
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2005 2:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije, hvala Bogu. a, ako se desi (ne daj Boze), onda plan B pilule.

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2005 11:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

desilo mi se jednom i da stvar bude gore to mi se desilo na pocetku mog sexualnog zivota. osim sto sam pohisterisala i za 15 minuta sam kupila tablete za dan posle (koje nisu imale uputstvo za upotrebu ni na jednom meni poynatom jeziku) otisla u roku od sat vremena kod privatnag ginekologa, pukla pare, naljutila se na momka ...sve je bilo ok. toliko su bili neplodni dani da nije bilo potrebno da pijem tablete. kasnije sam se smirila i smejala sama sebi koliko umem da budem paranoicna.

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2005 11:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@moram napomenuti da me gigi natjerao da odgovorim na ovo....

ovako, nije mi se dogodilo(ja se bar nadam).....ali sam pila pilule dan poslije....u 1 dan sam morala otic u ginekologa, uzest recept, platit 100kn, popit tabletu, i necu niti pricat sta je bilo dalje.

uglavnom dobro sam prosla.....


are u happy?

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2005 12:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fora je u tome samo da se kondom pravilno stavi i onda nema te sile koja ce ga naterati da pukne. Zato pre seksa malo se informisite kako se stavlja kondom jer posledice nepravilno stavljenog kondoma mogu biti velike. Dete je tu najmanji problem!
 
Bigi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 05 Jun 2005
Poruke: 116
Mesto: BELFAST

ireland.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

velja25 je napisao/la sledeće:
Fora je u tome samo da se kondom pravilno stavi i onda nema te sile koja ce ga naterati da pukne. Zato pre seksa malo se informisite kako se stavlja kondom jer posledice nepravilno stavljenog kondoma mogu biti velike. Dete je tu najmanji problem!
e pa velja cuj u strasti je sve moguce a tako i da pukne kondom, vjeruj mi desilo mi se par puta... Mr. Green

_________________
No Sikiriki...
 
N_E_R_O_N
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 920
Mesto: B_E_O_G_R_A_D

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 3:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kondom - šta to beše, ah da nije ni meni nikada pukao.Kao što neko već pomenu ako se lepo navuče onda nema problema, a ako pukne onda u apoteku po tablete zvene "za dan posle" koje su efikasne 72h posle nastale oplodnje...
a ako zakasnite ne gine vam... znate već šta

_________________
...i tako dan za danom pred kockastim ekranom...
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 8:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bigi je napisao/la sledeće:
velja25 je napisao/la sledeće:
Fora je u tome samo da se kondom pravilno stavi i onda nema te sile koja ce ga naterati da pukne. Zato pre seksa malo se informisite kako se stavlja kondom jer posledice nepravilno stavljenog kondoma mogu biti velike. Dete je tu najmanji problem!
e pa velja cuj u strasti je sve moguce a tako i da pukne kondom, vjeruj mi desilo mi se par puta... Mr. Green


Slazem se sa veljom. Kondomi su fabricki testirani i nikakav "strasaaaaan i divlji sex" ne moze da pocepa kondom. Stvar je u tome da mora pravilno da se stavi...Znaci da ne ostane ni malo vazduha u gumici...tj u onom malom rezervoaru.
 
Stevan HVPlanet
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jul 2005
Poruke: 255
Mesto: Srbija

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 9:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije jos. Ali obvesticu vas kada se to dogodi! Smile Ali sam cuo da kondom moze da pukne ako se koriste dva
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 9:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je tacno...
Ni u ludilu ne navlaci dva kondoma odjednom...znaci jedan preko drugog, jer dolazi do trenja i naravno pucaju.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~ -> Da li vam je ikad pukao kondom?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 1 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon