www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko često ste digle ruku na dečka, muža... ?
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 13, 2008 10:14 pm    Naslov poruke: Koliko često ste digle ruku na dečka, muža... ? Na vrh strane Na dno strane

Podstaknut komentarima vesti, zapitah sebe da li mi se samo čini ili je prag pljuske, čvrge, udarca, krvljenja... od strane ženskih osoba veoma nizak.....
Kako god.
Pitanje je sledece:
Koliko često ste digle ruku na vašeg dragog?
(U prevodu: Opalile pljusku, udarile ga po stražnjici, po butini itd. i sl.. )
Ne računa se u zanosu samog akta reprodukcije.



_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 13, 2008 11:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ahahahaha, ovo je baš tema za mene Mr. Green

Uvik san tukla muške, ne znan jel to ono sad za pohvalu ahahhaha
Al nekad iz zezancije - nekad ono stvarno kad su mi tlak digli.
A momka redovito čupam, pleskam, i pljuskam po guzi Razz

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 14, 2008 12:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako se racuna ono u prolazu, kad mu guza izgleda neverovatno primamljivo, desavalo se...cesto...prosto moram da ga lupnem/stipnem...ne bi' ziva ostala u suprotnom Mr. Green

a ovako, zaozbiljno...nikad...ne pribegavam nasilju ukoliko nije u samoodbrani

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Zasne
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 46

Datum registracije: 05 Maj 2008
Poruke: 1126
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 14, 2008 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da sam mogla da budem neko od njegovih prijatelja tako bi ga odvalila da više nikad ne pravi budalu od sebe, a ja sam ga samo malo išamarala, a zaslužio je jer je bio van sebe

_________________
Ti si moj trenutak i moj san
i sjajna moja rec u sumu
i samo si lepota koliko si tajna
i samo istina koliko si zudnja.
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 14, 2008 2:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nastasenjka je napisao/la sledeće:
ako se racuna ono u prolazu, kad mu guza izgleda neverovatno primamljivo, desavalo se...cesto...prosto moram da ga lupnem/stipnem...ne bi' ziva ostala u suprotnom Mr. Green

E ovo se desava vrlo cesto. Wink Prosto moram jer nemam mira Laughing bez toga nikako, moram ja da cacnem Mr. Green

A za ozbiljno desava se po koji samar pukne naravno zasluzen Laughing kad bas ono zagusti, mada su neki slatki a neki gorki Mr. Green to ti je ono "lupim i ostanem ziva" Laughing Mr. Green

E ono vec ozbiljno previse, tu sigurno ne bih ostala ziva Laughing mozda bi ostala bez ruku Mr. Green bolje sedet mirno. Cool
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 14, 2008 7:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

anchi22 je napisao/la sledeće:
nastasenjka je napisao/la sledeće:
ako se racuna ono u prolazu, kad mu guza izgleda neverovatno primamljivo, desavalo se...cesto...prosto moram da ga lupnem/stipnem...ne bi' ziva ostala u suprotnom Mr. Green

E ovo se desava vrlo cesto. Wink Prosto moram jer nemam mira Laughing bez toga nikako, moram ja da cacnem Mr. Green

A za ozbiljno desava se po koji samar pukne naravno zasluzen Laughing kad bas ono zagusti, mada su neki slatki a neki gorki Mr. Green to ti je ono "lupim i ostanem ziva" Laughing Mr. Green

E ono vec ozbiljno previse, tu sigurno ne bih ostala ziva Laughing mozda bi ostala bez ruku Mr. Green bolje sedet mirno. Cool


Apsolutno se slažem sa ove dve dame iznad. Ne udaram ga, jer nemam razloga, sada ga ponekad udarim, onako kad se malo iznerviram, no, to je normalno, obzirom na to da sam u drugom stanju, a on ćuti, razume me i toleriše. Ali da je nešto ozbiljnije, ne, ne bih smela. Treba da se zna ko je muško u kući.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 14, 2008 12:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne udaram ja njega, udari ga tanjir sto poleti prema njemu Smile

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 14, 2008 12:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad ih nisam udarala da bi nesto nazao ucinila..
Priznajem,u osnovnoj sam udarila jednog druga u nogu ali jer mi je uzeo kapu Mr. Green Laughing
A decka uvek stipam Razz
Bilo za guzu,stomacic,obraze,obozavam to Embarassed Razz
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 14, 2008 8:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma kaj bih ga udarala? nikad nisam i neću, nešt mi to ne ide, u verbalnome sam smislu gora i udarac uopće nije potreban, kao što i ja ne želim da mene netko udari - ne smije ni prstom pokazati, imam od toga visok tlak - tak ni ja ne udaram nitkoga. u čemu je point udarca uopće? i poslije kao mi smo guba, volimo se.

a to je istina, sjećam se emisije 48 h svadba u kojem cura ladno priča kak ona udara svog budućeg muža i bez imalo stida i blama priča kak se oni tak tuku, najviše ona njega.
mnogo nisko, mnogo. ne udarac da je nisko,Mr. Green (tam dolje gdje muškarci ne vole) nego je sve to općenito nisko.
koliko god te netko iznervirao.
 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 14, 2008 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema potrebe...sve se da resiti razgovorom, bez nasilja Mr. Green

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 14, 2008 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, da se ne vrati kao bumerang Mr. Green ...šalu na stranu, nemam potrebe za tim....

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 18, 2008 1:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa, sta znam, volim da ga stipam za guzu i obraze (iako se stalno brani), a par puta sam mu znala udariti samar jer je umeo da bude jako bezobrazan. Vise ne primenjujem silu, primetila sam da se streca kad ucinim neki nagli pokret Laughing

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Koliko često ste digle ruku na dečka, muža... ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon