www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Po čemu ste Vi / si Ti baš ta ...
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 14, 2008 11:10 pm    Naslov poruke: Po čemu ste Vi / si Ti baš ta ... Na vrh strane Na dno strane

Bogom dana?
Ukratko, po čemu si Ti / ste Vi ta devojka, žena za nekoga?
Šta Vas / Tebe "izdiže" iz mora istopolnih?
Opišite te svoje vrline, osobine...
(Odnosi se kako na sadašnju vezu, tako i na vezu koja bi trebala da bude - po vama).
Ako nešto nije jasno - pojasniću. Smile



_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 22, 2009 2:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa pojasni nam pa da probijem led Smile

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 22, 2009 2:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shta nije jasno? Smile

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 09, 2009 12:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskrena, verna, odana, tolerantna ....

Voljenu osobu znam da cenim i postujem... I ne znam... jednostavno je sa mnom zivot lak, korektna sam osoba koja otvoreno kaze ako vidi da nesto nije uredu, ne komplikujem relaciju nepotrebnim smaranjima i zapitkivanjima Wink

O fizickom izgledu i "krevetu" ili kuhinji i domacinstvu (savrsenstvo naravno Laughing ) ne bih ni da govorim Laughing Embarassed eh jesam Narcisoidno stvorenje Laughing Laughing Laughing

_________________
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 15, 2009 4:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm pa hajde.

Sad mi je malo jasnije.

Kad volim, to znači da ću za tog nekog ako je potrebno izgraditi čitav novi svet i voleti ga toliko da to nikada neće umeti da shvati.
Uvek sam iskrena i to očekujem i od partnera.
Muškarac koji je sa mnom ne mora da mi se prilagodjava jer volim kad se u vezi zna ko je muško Very Happy
Kad je neko sa mnom u ljubavi, to obično znači da smo daleko od ovog sveta i da samo mi razumemo to što nosimo u pogledima.
Mislim da malo ljudi voli ovako.
I zato mi se svidja što mogu da osetim tako nešto.
Ne znam, nikada mi ništa nije teško kada nekog volim, tako da...valjda se da zaključiti da sam stvarno spremna na sve.

Što se tiče krevetnih sposobnosti, još uvek sam nevina pa ćemo taj deo ostaviti za kasnije.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 15, 2009 4:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dakle to je to shto te/vas izdvaja "iz mora istopolnih"? Te duhovne odlike, da ih nazovem tako.
U smislu: "Ovo ti/vam je preko potrebno. Bez ovoga ne zhelish/te vishe da zhivish."
Aludiram na reklame iliti promidzbe. Smile
Ili je pak nekakav mladezh koji te/vas chini specifichnom ili, recimo, opojan miris (ne mislim na Chanel itd) ili oblik kolena ili stopalo...? - sasvim banalne, zemaljske - da ih nazovem tako, odlike.
Ili su potrebne i jedne i druge da bi bila prava mikstura?

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 19, 2009 5:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rolling Eyes Diorov parfem "Poison" Laughing Salim se naravno...

Tesko je odgovoriti na ovu temu bilo bi drugacije da je pitanje bilo " zato je ON bas taj ili po cemu je ON bas taj muskarac vaseg zivota" Ovako bilo sta da napisemo zvuci kao "reklama" jer mi mislimo jedno a ustvari osoba koja u nama vidi nesto posebno bez cega ne zeli da zivi mozda to misli iz sasvim drugih razloga Wink

Hmm...duhovne odlike ili nekakav specifican "mladez" zemaljske odlike....

Recimo ovako ... savrsenstvo ne postoji... svi imamo vrlina i mana... zasto sam ja ili bih mogla biti bas TA ne zbog mojih vrlina vec zato sto mu ne smetaju (ili moze da se nosi) sa mojim manama Very Happy Ja to vidim tako... dok mozda osoba kojoj sam ja bas TA bez koje ne zeli da zivi "pada" u stvari na moj pogled ili nesto sasvim trece Mr. Green Laughing

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Po čemu ste Vi / si Ti baš ta ... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon