www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Stoni tenis ili Ping-pong?!
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 21, 2005 12:14 pm    Naslov poruke: Stoni tenis ili Ping-pong?! Na vrh strane Na dno strane

Ej ko voli stoni tenis? Meni te to super sport, evo sad ce deseta godina kako treniram, i nevidim razloga da mi bilo kad taj sport dosadi...Sta vi mislite o ovom sportu?

 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 21, 2005 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stoni tenis sam igrao dok sam bio mladji! Od 14. do 17. godine sam igrao stoni tenis u klubu i osvojio sam 5. mesto na regionalnom takmicenju ovde u Nemackoj!

Istovremeno sam poceo sa tenisom, tako da sam jednom prilikom povredio desni clan toliko da nisam mogo da nastavim sa oba sporta, ali dan danas ponekad sa drustvo igram iz zezanja stoni tenis, ali nemam ama bas nikakvu formu vise!
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 23, 2005 9:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim taj sport....svidja mi se najvise zbog toga sto ne treba puno prostora da bi se igralo.
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 23, 2005 9:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa i to sto netreba puno prostora....Ali poludim kad me neko zafrkava kao izes stoni-tenis, tu se uopste ne umoris, a to uopste nije tako, fizicke pripreme su ubistvene Rolling Eyes

_________________


 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 23, 2005 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa da vidim te sto to kazu kako bi izdrzali 5-6 partija za redom. Mene posle toga noge ubijaju.
Koncentracija mora da bude extra...refleksi takodje..nije uopste naivan sport iako se cini kao laganica.
 
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 23, 2005 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogo je gotivan sport imam sto za stoni tenis kuci igram ga skoro svaki dan sa caletom i najboljim drugom Wink

_________________
Ako zelite nesto da gricnete ili da se osvezite kliknite ovde: Hot - caffe by Slatka-Shanerka, Nesha & Dixy
 
tajanstvena
Veštica
Veštica



Godine: 40

Datum registracije: 07 Dec 2004
Poruke: 3820
Mesto: novi sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 24, 2005 12:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stoni tenis je superiska! trenirala sam ga nekih godinu dana... zao mi je sto nisam nastavila i dalje... hehe...da se pohvalim...pale su tu neke i medalje.. Mr. Green Wink

_________________
LJUBAV SE RADJA IZ VERE, ZIVI OD NADE, UMIRE OD MILOSTINJE...
 
moKem
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 14 Mar 2005
Poruke: 201

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 24, 2005 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stoni tenis mi jedan od najgotivnijih sportova sigurno,trenirao sam ga oko pola godine,dovoljno da naucim igrati,a posle sam se prebacio na košarku,jbg. sad mi žao što sam prestao trenirati,al štaš......

_________________
Izvinite Sanjice i Gile sto sa..............
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 24, 2005 11:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

VEOMA mi je drago sto ovako ima puno ljudi koji vole ovaj zaista kompleksan sport.....
Eto aj ja cu reci malo reci o ovom sportu kao ovde najiskusniji. neke stvari niste verovatno znali o stonom tenisu Laughing Mr. Green
Kada se neko bavi profesionalno stonim tenisom, ili bar malo ozbiljnije (kao ja), postoje neke stvari koje se moraju znati, naprimer, prvo i gume se posebno kupe,
veoma je vazno kakvo drvo imate (reket) ,od toga zavise prvenstveno vasi udarci, njihova jacina, spin, itd.Dalje, gume se menjaju svakih mesec-do dva dana jer nema vise toliko frikcije na njima (narodski receno ,,izlizu se'') onda veoma je vazno imati dobre patike za salu sa pravim gumenim djonom , postoji nekoliko firmi koje su kod najzastupljenije sto se tice opreme: TIBHAR-u saradnji sa adidas-om, BUTTERFLY-sa njima radi Nike....eto za sad toliko, a koga zanima vise o stonom tenisu ima dobru stranicu ittf.com............ Wink Poz svima....

_________________


 
vincanity84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 17

PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 3:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stoni tenis ....jeee fensi....najvise volim kad se napalim...pa kad krenem da smecujem a niko ne moze da odbrani hahah...ma bree...stvarno zarazan sport!Ne pomeram se puno..samo mi ruke lete....to je po meni idealno...podmirujem adrenalin...a ne mucim se ahahha:)
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 9:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobar sport za igranje ali ne i za gledanje pogotovo odkako su uveli narandzaste loptice
 
^pedja^
Krajišnik iz Like
Krajišnik iz Like



Godine: 38

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 1825
Mesto: Veternik (Novi Sad) - SER (Vojvodina)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 10, 2005 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam sto kod kuce,strava je sport......za zezanciju,salu,ma uzivanje,nocu stoni tenis,danju basket.........

_________________
Uvek se treba truditi da iskoristimo današnji dan maksimalno,jer ni mi a niti ko drugi zna šta nas čeka sutra
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Stoni tenis ili Ping-pong?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 1 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon