www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dogadja se
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~
::  
Autor Poruka
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 17, 2008 11:27 pm    Naslov poruke: Dogadja se Na vrh strane Na dno strane

Na mestu sam.Zadnji deo busa, sam cosak okrenut ka putnicima.Cekam je, sledece stanica je njena.Ulazi sa poznanicama kao i svakog jutra.Bus je vec pun.Prinudjene su da ostanu u zadnjem delu.Odahnem kada se postavlja ledjima ka meni a licem svojim frendicama.Ovo je peto jutro kako igramo ovu igru.Pocelo je slucajno po istom scenariju kao i sada.Na sledecoj stanici ulazi jos veca grupa putnika, svi se guraju trazeci sebi mesto.Ona biva prinudjena da se osloni ledjima,guzom o mene.Osetim njen divan omamljujuci miris.Sva je takva zanosna,divna.Zena u najboljim godinama. Visoka duge crne kose,prelepog tela koje svakim pokretom otkriva nove lepote,izazove,mami… Prvi put sam srecan radi loseg kolovoza,rupa,ulegnuca,lezecih policajaca na svakom od njih osetim njenu guzu kako se pribija uz moj vec dignut penis.Prvog dana slucajno a onda iz dana u dan sam kapirao da te slucajnosti prelaze u pravilo.Treceg dana se vec citavim telom oslonila o mene,opustila i pocela sama nabijati i mesati guzom oko penisa.Danas cekam trenutak kada se svi okrenu kao i mi ka prednjem delu busa i spustam ruke na njene bokove. Osetio sam kako je klonula i totalno mi se predala. Sake sam polozio na njene grudi a usne spustio do vrata.Uzdahnula je tiho…Levu ruku je pomerila iza sebe i grcevito mi stegla penis.Istog trena sam zaboravio gde se nalazimo,otkopcao sam slic i izvadio ga u njenu ruku.Povukla je ruku kao da se opekla a onda je polako vratila nezno ga dodirujuci kao da ga ispituje, vaga.Poskakivao je od zelje tvrd kao kamen i zeljan nje.Zadigao sam joj suknju zeleci da dodjem do guze.Pokusala je da se izmakne ali vec je bilo kasno.Drzala je moj mozak u ruci i nista mi nije bilo bitno osim nas dvoje.Grubo sam je povukao nazad rukom preko stomaka dok sam drugom vec skidao gacice sa guze.Prislonio sam ga uz njenu guzu pokusavajuci da udjem izmedju njenih butina.Uspeo sam, osetih kako se koci, prestaje da dise,A onda polako klizi napred nazad po njemu.Kakav osecaj…Sledeceg trenutka bus staje i ja sa uzasom kapiram da je to njena stanica.Brzo se odvojila od mene spustila suknju i otisla!!!

Nisam mogao da je izbacim iz glave.Moram je imati danas ili cu poludeti!Znao sam da se ne vracamo sa istim busom sa posla. Pomislih da ima krace radno vreme i istog trena odlucih da izadjem dva sata ranije i da je cekam na stanici gde je tog jutra i izasla iz busa.Tako sam i ucinio. cekao sam oko 30 min. kada se pojavila.Uputila mi je takav pogled da sam se mukom uzdrzao da je tu na ulici ne pojebem.Nakon toga ni jednom me ne pogleda, udubljena u svoje misli stajala je na metar od mene. Ludeo sam!
Ulazimo u bus a ona seda pored nekog penzionera i ne pogledavsi me.Seo sam na mesto iza resen da zavrsim ono sto smo poceli.Pet dana me pali vreme je da nabijem penis u njenu mackicu.
pratim je kada izlazi iz busa.Uputila se ka prvoj zgradi ulazim na korak iza nje u ulaz.Ne zastajkuje,penje se uza stepenice. Njena guza mi igra pred ocima i opet sam ludacki napaljen.Vadi kljuceve i otvara vrata.Na trenutak zastajem dvoumeci se a onda se lomim. Kada je otvorila vrata ulazim za njom i zatvaram ih za sobom.Gleda me besno nekoliko sekundi a onda prosipa bujicu reci na mene:”Ludace sta ti zelis od mene?! Vristacu ako ne izadjes! Muz mi dolazi kuci za 15 min. ubice te!
Gledam je pozudno od glave do pete i vidim kako joj pogled pada na moje prepone.Na brzinu ga vadim i pokazujem koliko je zeli.On puslira pred njenim ocima i vidim kako guta knedlu.Okrece se naglo od mene cuteci.Stoji tako okrena ledjima i ja shvatam sta zeli.Prilazim joj brzo i zadizem suknju,cepam gacice sa guze gurajuci je ka komodi u hodniku.Oslanja se na nju i istura guzu ka meni.Sakom sam ubuhvatio penis i provukao ga preko vagine.Bila je mokra,vrela i spremna.Nabijam ga do jaja jako i brzo.Njeh uzdah dolazi kao znak odobravanja.A onda smo se pretvorili u zivotinje.Ona pokusavajuci da ga slomi a ja u zelji da citav udjem u nju.Mesio sam joj guzu jako jednom rukom a drugom povukao za kosu i savio u ledjima terajuci je da se okrene ka meni da joj olizem usne,gurnem jezik do grla.Ujedala mi je usne stenjuci.Orgazam je brzo dosao.osetio sam eksploziju u glavi i poceh da sipam spermu duboko u njoj.Njoj popustise kolena i sruci se na pod tresuci se.Zadnje kapi sperme je isprskase po kosi.Stajao sam tako nepomicno iznad nje pokusavajuci da dodjem do daha. Okrenu se i mazno osmehnu govoreci: “Lud si i ja sam luda ali ispunio si moju fantaziju o kojoj mastam godinama”
Tada se trze.Muz mi zaista dolazi sada o boze…Navukoh pantalone i krenuh ka vratima.Ona ih otvori proviri.sr**je na stapenicama je!Povuce me kroz jedna vrata i ubaci u gardarober.Prosikta: “Ne mrdaj se odatle ubice nas oboje”
To se desilo pre tri sata i dalje sedim i cekam.Gladan sam jako.Od njih ne cujem ni glasa…

by: Dobrica

izvor: erotskeprice.ws



_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~ -> Dogadja se Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon