www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Poslednji pozdrav
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 19, 2008 7:25 am    Naslov poruke: Poslednji pozdrav Na vrh strane Na dno strane

E pa ovako .. posle dosta razmišljanja .. dosta promena .. i dosta .. svega .. došlo vreme za promene što bi rekli .. i došlo je vreme da se konačno stavi tačka na I.

Bez ikakvog uticaja ostalih članova sam odlučio da odem sa foruma i to do daljnjeg

Razlog tome je to što se na ovom forumu izgubila ona duhovnost i što se izgubilo ono druženje koje me je nekad prosto budilo iz sna i prosto sam želeo da dolazim na ovaj forum oduvek. Dosta toga se promenilo i osećam se kao da ne pripadam više ovome. Oduvek u životu sam radio nešto dok ne osetim ono najgore a to je kad sam sebi postavim pitanje ' Da li ja to moram da uradim ? ' .. kad do toga dođe jednostavno .. odlazim pre nego što dođe do pucanja .. Probao sam da nađem tu neku kariku koja me bi me i dalje vezala za ovaj forum ali .. nema je više .. izgubila se .. probao sam da je nađem sa novijim članovima ali .. nema je nažalost .. došli su novi ljudi a meni je vreme da idem u nove zalihe i u nove životne izazove .. Prošao sam kroz dosta faza ovog foruma i prošao sam kroz dosta drugova i drugarica da prosto čovek ne može više da prebroji .. Ja sam svoj cilj na ovom forumu ispunio .. a to je da sam združio sa dosta osoba i dan danas se družim sa tim istim osobama.

Moje članstvo na ovom forumu će i dalje biti aktivno osim ako urednički tim foruma ne odluči drugačije i tu ću odluku poštovati jer ipak su oni ti koji drže ovaj sajt i oni su ti koji će ostati na ovom sajtu posle mene do ko zna kada ..biću i dalje tu za svakoga ko je bio tu za mene oduvek a to su drugovi i drugarice koje sam upoznao tokom ovih par godina koliko sam član.

Svim novim članovima želim sve najbolje u daljem kucanju na ovom sajtu a svim starim članovima šaljem jedan veliki pozdrav i jedno veliko zbogom



_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 19, 2008 4:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u potpunosti te podrzavam

ovde vise nije kao sto je nekad bilo

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 19, 2008 4:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Razlog tome je to što se na ovom forumu izgubila ona duhovnost i što se izgubilo ono druženje koje me je nekad prosto budilo iz sna i prosto sam želeo da dolazim na ovaj forum oduvek. Dosta toga se promenilo i osećam se kao da ne pripadam više ovome.


Ako ti nešto ne prija, i ne treba to da činiš. Potpuno te razumem. Žao mi je, jer znam da ti je Domaći zaista značio, nije ti bio tek puko ubijanje dosade.

Znam kako će izgledati pojedinima, kao taborisanje. Ne, nije to, samo saosećanje i slaganje sa Bokijevim mišljenjem. Domaći je ranije imao dušu. Kuckalo se. Družilo se. Ne kažem da se to sada ne čini, ali moj je utisak (a nisam jedina) je da...ima previše negativnosti.

Ko zna, možda se nešto i promeni. Ljudi dolaze i odlaze Smile

Boky, pozdrav ti šaljem ovde, a mi se kuckamo Smile

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 19, 2008 6:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e pa ovako....i ja sam dobro razmislila....

ono sto me je oduvek zadrzavalo ovde je samo postojanje sajta...jako ga volim...ali ne bih da budem deo necega sto mi apsolutno ne odgovara....tacnije, ljudi mi ne odgovaraju...
ne svi naravno ali bar vecina njih...zato sam i resila da odem...

previse je ovde foliranja i licemerja, prave se klanovi i radi se o tome da su svi super jedni sa drugima a ovamo ocima ne mogu da se gledaju .....

da se otvori tema o tome, svi bismo ispali fini i svi bismo pljuvali takve a niko ne shvata da se radi o nama samima...

prekretnica svega je banovanje Idealne i odlazak Bokija...iako priznajem da sa njima nikad nisam bila bliska, ipak mi je krivo jer su cinili bolji deo sajta, i desilo se da su odstranjeni ili otisli zbog bezazlenijih situacija, a ono sto je stvarni problem, to se tolerise...
ako vama svima to odgovara, ok....meni ne....

sto se tice uprave.....dosta toga bih imala da pisem...ali postujem "kolegijalnost" pa ne bih Mr. Green uglavnom mi je zao novih modova koji se zaista trude i koji ni za sta nisu krivi, vec cute...ali ostatak zaista vodi ovaj sajt na svoju ruku...i pitam se zasto Dule i Nesa ne reaguju..

mozda se i vratim nekad, ali dosta toga mora da se promeni....dosla sam i dolazim na sajt iskljucivo zbog druzenja, ali toga vise nema...znam da na ovom sajtu postoje neka pravila ali cinjenica je da se ovde preteruje...ocigledno da ne mozes ni najobicniji komentar da napravis, ni savet da das a da te vecina ne poklopi....nema ni razmene misljenja...samo puka provociranja i ispadi...

u svakom slucaju, zelim svima sve naj, ako sam nekog uvredila, nije mi namera...
sve najbolje



Marija Dameski

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 19, 2008 6:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svako ima pravo na svoje misljenje i hvala Bogu svako od nas ima svoju glavu da razmisli gde ce i sta ce Wink Ne mislim zalaziti u to sta ti smeta kod uprave, jer to sad nije tema za nas dve ovde...

Sto se tice bana i upozorenja, sigurno nisu dati bez razloga. Bez obzira koliko je neki clan meni drag ili mozda nije, to ne znaci da moze bilo kom clanu ovog foruma (a moderatori su to takodje), je*ati mater na pp i po forumu. Zao mi je sto je ovako ispalo, ali ipak to se nece tolerisati, pa nek je clan ovde od prvog dana. Najlakse je pljuvati po svima nama, a svako gleda pricu iz svog ugla. To nije bezazlena stvar i to nije sitnica, a i nesto se ne secam da je tebi neko to uradio dok si bila moderator, a sve s razlogom zato sto su neki drugi ljudi ocekivali poziv na ovo mesto...

Po meni, onaj ko zeli da ode, moze to uraditi bez teatralnih radnji i bez ikakvih zalopojki, kao i dizanja buna protiv direkcije ovog foruma (ali naravno to sve zato sto je doticnim osobama forum drag Wink ), a i onaj ko dolazi zbog foruma i njemu dragih ljudi, nece ni primecivati sta se dalje od toga desava, jer ga nece ni zanimati. Clanovi se menjaju, jedni dolaze, drugi odlaze. Ja kada sam se registrovala imala sam 19 godina, sada imam 23 i sigurno me ne zabavljaju iste stvari koje su me zabavljale pre 4 godine i nemam vise vremena kao nekada i nemam vise toliko tema na koje nisam odgovorila, pa ne mogu kriviti negativnost u vazduhu Wink To je tako u zivotu, pa i ovde...

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
erilla
~kuin lumihiutale~
<b>~kuin lumihiutale~</b>





Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 11947

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 19, 2008 7:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posto se zadnje vreme na forumu desavaju razne stvari koje me podsticu na razmisljanje, odlucila sam da i ja nesto napisem.

Kao prvo, zao mi je svih onih koji odlaze, ustvari su otisli iako sa tim osobama nisam bila bas bliska. Svako zna sta je za njega u nekom momentu najbolje i naravno da treba svaciju odluku postovati. Ja sam relativno mlad clan i ne znam kakve su stvari bila pre, forum sam upoznala ovakav kakav je sad, ali kako kaze Lukrecij, svako drvece svoje vreme cveta, a svoje vreme cvece izgubi...

Meni mozda smetaju neke stvari ovde ili ponasanje nekih osoba, ali posto se ne volim svadjati, moje misljenje o mnogim stvarima ce ostati samo moje...ja iza svega sto kazem stojim ali cinjenica je da ovde ne mozes izneti svoje misljenje (bilo na lep ili malo manje lep nacin) da se pritom ne nadje bar jedna osoba koja ce to tvoje misljenje popljuvati i iskritikovati ga, ne mareci na to, da je to ipak samo misljenje jedne osobe koja ga ima pravo izneti...

Vremena se menjaju, neki clanovi odlaze, dolaze novi i tako ce uvek biti...
Ali posle ovih vasih oprostajnih poruka zapitala sam se cemu zapravo to?
Zasto napisati neku oprostajnu poruku? Ja za sebe znam da kad jednom odlucim da odem, to cu napraviti tiho, jednostavno me vise nece biti...
Sa osobama koje su mi drage odrzacu kontakt (hvala bogu u danasnje vreme ima dosta nacina za to) a ostale zapravo neka i ne zanima gde sam...


Ne znam...no, bilo kako bilo, onima koji odlaze od srca zelim srecu i neka nadju ono za cime tragaju...

Svako mesto, gde ces mozda pobeci, ce biti slicno
mestu, odakle si pobegao.
Robert Penn Warren

_________________
I dižem glavu gore, kao ratnik što ide u boj. Dok vetar šiba u lice, ja odlazim stari moj ...
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 19, 2008 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

škorpijica je napisao/la sledeće:
Po meni, onaj ko zeli da ode, moze to uraditi bez teatralnih radnji i bez ikakvih zalopojki


Hm, pa možda ljudi samo žele da se pozdrave. Ne vidim ništa loše u tome što je npr eto Boky odlučio da se pozdravi sa rajom, pa eto, vidim i Dameski se odlučila da ode.

škorpijica je napisao/la sledeće:
kao i dizanja buna protiv direkcije ovog foruma


Ne vidim razloga da si ovo spominjala, ali se slažem sa tobom svakako. Ako se ima šta reči protiv ili uprave (naravno sa argumentima) ili pojedinog člana, zna se kome se treba obratiti.


I sad zašto sam zapravo ovdje... Iznanadilo me ovo, stvarno me iznenadilo. Nisam to očekivao ali eto, imaju neke svoje razloge i bože moj... Nek' je sa srečom! Istina, nisam eto jedini koji se slaže, dosta toga se izgubilo negdje u ovim brojkama ovdje, ali eto, neki smo još tu, neki odlaze, neki dolaze. Bože moj, kao što se generacije mjenjaju u školama, tako se valjda i ovdje.

Boky, zemljaće, eto nekako se ja i ti zanjušišmo, pa eto, ima stvari fala bogu, pa čemo se čut. Sretno!

Dameski, he, nismo baš bili na TI Wink , ali ipak, eto nije mi drago kad vidim da raja odlazi. Sretno i tebi.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 19, 2008 8:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
nemam vise vremena kao nekada i nemam vise toliko tema na koje nisam odgovorila, pa ne mogu kriviti negativnost u vazduhu


Nema to nikakve, ama baš nikakve veze sa imanjem / nemanjem vremena ili odgovorenim / neodgovorenim temama. To bi onda bilo nazvano 2. imenom - 'ređi dolazak' ili 'dosada', 'zasićenje'. Kao što se da primetiti, kad god imam slobodnog vremena, dođem da razmenim po koji redak i kuckam. Volim da razmenim mišljenje sa drugima i to je trenutno glavni razlog zašto sam ovde.

Citat:
Ako se ima šta reči protiv ili uprave (naravno sa argumentima) ili pojedinog člana, zna se kome se treba obratiti.


Svakako da treba da postoje kriterijumi i za ban i za upozorenje i za sankcionisanje i da je uprava ta koja treba da reguliše neke stvari, ali svakako da ako mislim da nešto baš i nije na mestu, to ću i reći. Ne vidim razlog da ćutim. Bogu hvala, dok sam bila plava / ljubičasta, uvek sam se trudila da izađem u susret, razmotrim svoj postupak, odgovorim. Tako da - slažem se, tu je sobica za pitanja i probleme, tu je pp Smile Nikakva buna, samo uljudan diskurs.

Citat:
Svako ima pravo na svoje misljenje i hvala Bogu svako od nas ima svoju glavu da razmisli gde ce i sta ce


Baš tako. Onog trena kad mi ne bude više godilo da provodim vreme ovde, otići ću.

Citat:
Ja za sebe znam da kad jednom odlucim da odem, to cu napraviti tiho, jednostavno me vise nece biti...


...što sam već jednom i učinila, otišavši sa mesta moda. Pa, i na neko vreme, sa sajta. No svako ima svoj način i želju Smile

Citat:
I sad zašto sam zapravo ovdje...


Mašo, suvišno je reći, ali eto, ipak ću - tu sam i ljubim te Smile

PS Ova tema svakako ne treba da se pretvori u komentarisanje sajta. Eto, žao mi je što su članovi poput Boky-ja i dameski rešili da odu. Razumem ih. Ima onih koji to ne mogu.

Citat:
To je tako u zivotu, pa i ovde..


Šta da se radi. Srećan odlazak i ostanak Smile

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 19, 2008 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedino mogu da kažem - Sad

No, nije na meni da odlučujem. Ipak mi je drago što ćemo i dalje biti u kontaktu.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 19, 2008 9:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slažem se da ima previše napada, i poklapanja mišljenja, no, ne shvatam ovaj virtualni svet lično, ni malo i jednostavno, moje je da napišem, a komentari drugih me zaista ne dotiču. Žao mi je što neki ljudi, meni dragi, odlaze, no toga j uvik bilo i biće ...
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 19, 2008 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ovako aj i ja nesto da kazem....Boky, logicno je da ovde nije kao sto je bilo pre. I ja kada sam se registrovao sve mi je bilo zanimljivo, da napisem post u svakoj sobici, da se druzim sa svim clanovima. Da pravim svakakve gluposti i time otezavam moderatorima Mr. Green (moze se reci da sam to cesto cinio Mr. Green ). Normalno je da se covek vremenom "ohladi" zelja za kuckanjem i svime. Procice neko vreme i i ces se ponovo zazeleti ovog sajta...Kao i u pravom svetu ljudi odlaze i dolaze, svaki dan dolaze neka nova lica na sajt, a neki stari odlaze. Ovo je nesto kao smena generacija...Nekada mi je bilo zanimljivo da rovim po arhivama i da trazim teme koje su jos iz 2003 godine. I tada je bilo clanova sa preko 6000, 7000 postova a koji sada vise nisu aktivni. Ljudi odlaze i dolaze i mi se moramo pomiriti sa tim, jednog dana ce svi clanovi koji su sada aktivni polako odlaziti, a stici ce neki novi i sve tako. Uopste te ne krivim sto si otvorio ovu temu, ali ja smatram da je casnije bilo otici tiho da te niko ne primeti a ne ovako javno, jer ova tema mi sluzi kao da samo budes u centru paznje, i da ljudi krenu sa sazaljevanjem. A znas i sam da to ni nije bas najbolje...Bilo kako bilo zelim ti sve najbolje u zivotu i vrati se nekada na domaci.de

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Poslednji pozdrav Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon