www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Oral (sta mislite o tome?) mozete li bez?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~
::  
Autor Poruka
pusikar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Nov 2003
Poruke: 3

PorukaPostavljena: Sre Jun 09, 2004 8:38 am    Naslov poruke: Oral (sta mislite o tome?) mozete li bez? Na vrh strane Na dno strane

ja ga inace obozavam - bez obzira da li je to sa muskarcem ili zenom
a vi? Embarassed

:LOL: je napisao/la sledeće:
Oral?! Oh,kako samo volim(o) da pricam(o) o tome! Pa,kako ja vidim,koristimo svaku mogucu priliku ne bi li se ako nista,bar prisetili svih highlightova 8)
A sad momci-koliko cesto udovoljavate vasoj voljenoj pruzajuci joj oral? Da li ocekujete adekvatnu naknadu za to ili to radite onako radi svog tj njenog zadovoljstva? Da li se podrazumeva da i vi njoj uradite oral tj da li se i to ubraja u "standardnu" predigru?

A vi devojke, kakva su vasa iskustva? Da li je bilo potrebno da "nagovarate" vaseg dragog da to uradi ili? Da li se neki neckao, da li je neki odbijao?

A sad, the main question, tantatatra: da li bi mogli da ga se odreknete? (npr vasa devojka/decko se ne oseca prijatno to da radi)

Edit by Baraba: Spojih dve slichne teme. Jedno pitanje je originalno od pusikar, a sledeca pitanja su od chlanice :LOL: .


 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 09, 2004 10:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

8O 8O 8O 8O Kako bre s muskarcima??? auuuuu..... ne dolazi u obzir NIKAKO Twisted Evil Twisted Evil ......... zenu nemoze NISTA da zameni..
 
D-S-L
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 18 Sep 2003
Poruke: 595
Mesto: Mnchen

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 09, 2004 12:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa MUSKARCIMAPfuiiiiiiiiii.............
Nikad nebi mi mogao muskarac da pusi............... ako imas ambiciju da sa muskarcima ok ....... Question Ako ti se svidja sto ne Question .
Ali zene niko ne moze da zameni...........
i tako ce da bude za uvek..

_________________
 
mario_84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 18 Jun 2004
Poruke: 63
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 21, 2004 10:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa zenama je sto kazu Crnogorci VRH.Po mom misljenju to je jedna o najlepshih stvari sto devojka moze da ucini muskarcu. Smile
 
FANATIC-NS
PARTY MAN
PARTY MAN



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jul 2004
Poruke: 979
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 28, 2004 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta zena moze sve da uradi ustima...jezikom...mmmmmmmm
Ma obozavam kada mi zenska to radi.
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 30, 2004 2:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sjajna stvar ali toliko reeetka....mnoge devojke se stide toga jer kontaju da je to ponizavajuce! Tako nam i treba kad smo mi muski od toga napravili sprdnju...vec cujem brdo njih kako se hvali koja im je pusila u WC-u....nije ni cudo sto sve cvikaju sada!!
 
melamela
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 16, 2004 10:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oralac je sasvim normalna stvar...ne znam tko je kriv, ali činjenica je da se puno djevojaka stidi....oralno zadovoljavanje je nešto što bi trebalo davati užitak oboma....njemu jer mu godi, a njoj bi stimulans mogao biti to što njemu čini ugodu.... Embarassed
 
FANATIC-NS
PARTY MAN
PARTY MAN



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jul 2004
Poruke: 979
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 16, 2004 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E bas tako,slazem se sa melom.Obostrano zadovoljstvo na taj nacin je skroz ok.

_________________
Tezim ka savrsenstvu u svakom pogledu! MSN - nszola@hotmail.com
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 16, 2004 11:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
oralno zadovoljavanje je nešto što bi trebalo davati užitak oboma....njemu jer mu godi, a njoj bi stimulans mogao biti to što njemu čini ugodu....

cek malo....a sto to kao samo zena odradjuje oral? od kad to?
 
melamela
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 17, 2004 12:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da ne....
ja sam to samo navela kao primjer...vrijedi i obrnuto.... Smile
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 01, 2004 9:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je toliko puno sastavni deo dobrog seksa kao i on sam . ako nema toga nema ni dobroga kresanja . naravno moje mishljenje

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
vadio si eksere
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 53

Datum registracije: 20 Avg 2004
Poruke: 29

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 01, 2004 1:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ko u životu nije liznuo, taj se dobrano zeznuo!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~ -> Oral (sta mislite o tome?) mozete li bez? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 1 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon