www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Oral (sta mislite o tome?) mozete li bez?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~
::  
Autor Poruka
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 23, 2005 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super je kad je obostrano.Dosta je intimnije i veci je kriterijum.Slazem se sa Little_dress.


_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
Zokir
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Apr 2005
Poruke: 25

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2005 8:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sex bez orala nije sex Wink
 
angel_petrov
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 27, 2005 12:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oralno je fenomenalno Very Happy
 
bnmb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 58

Datum registracije: 03 Jun 2004
Poruke: 22

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 27, 2005 9:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prava stvar...em uzivanje za muskarce, em visokoproteinska ishrana za zene... Twisted Evil ....Sve ide ako je higijena besprekorna... Very Happy
 
Mackica88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Mar 2005
Poruke: 12

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 28, 2005 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Radila sam i radjeno mi je tako da mogu slobodno da kazem da,sto se tice sexa,poza 69 zakon i oralni sex te MNOOGO vise napali nego klasican
 
grotlo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 8
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 30, 2005 2:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oralni je vrh, nema znojenja

_________________
kako ste
 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 30, 2005 10:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda ovo nije prava tema za ovu pesmicu ali jutros sam dobila od prijatelja, kako on kaze, najlepsu pesmu o oralnom sex-u. zaista je sjajna...

AKO ME STEGNEŠ

Ako me stegneš, ako me jako stegneš, tako da, na čas obamro od zakasnelog uboda tvog strelastog zagrljaja, pobledeo, duboko uzdahnem, onda ćeš, između prstiju (grozdovi jastučića su tvoje šake, kao u mačje šape) osetiti lukovitu tvorevinu, obruč oko nevidljivog doboša od rebara unutar kojeg struji i udara topli vazduh ozvučen šumovitim govorom moga srca; ako potom, tarući svoje laktove o naježenu prevlaku kože, o zgusnute savitljive prevoje, o vretenaste poruke na obodu grudnog koša, svoje mišice staviš među ritmične pragove rebara, a nadlanice podvučeš pod moja pleća, prstima jedva dodiruješ mi vrat, osetićeš kako se, slično kornjači, uvlačim u sigurnu teritoriju svoje još ne-probuđene svesti, ako sklopiš šake u kopču mekog ujeda, lagano klizeći mojom izvijenom kičmom, otvarajući je svojim prstima kao što se otvara rajsferšlus, sve do njenog početka, ako potom, površinom dlana utisneš svaku njegovu liniju, svaku crticu geografije sudbine na moje naježene guzove, oni će od tog trenutka postati hiromantijski negativ, mapa za tvoju liniju života, srca i glave; ako brzo i skladno spustiš se i svoje nervozne prste ispuniš usnulim cvetom smeštenim u mom krilu, ako onda tim istim prstima njegov uspavani početak, blago, kao početak poljupca uspraviš do visine svog vrelog daha i, oslanjajući se laktovima, dodirujući čelom moj pupak, vlažnim otvorom pogleda, mokrom trepavicom tvoga osmeha uzmeš ispod pupka tu vrpcu natrag u sebe, ako pupkom na čelu dok ti se podbradak tare o sitne kovrdžice probuđenog htenja pripijena kao pijavica uz toplu žrtvu, uz mene žrtvu, ako čelom na pupku, pokloniš svoj vrući jezik meni, uspravljenom, meni velikom od tvoje rumene krotkosti, ako mi dopustiš, pokorno, da toplu tminu tvoje ćutnje ispunim novim govorom moga probuđenog htenja, zvukom mog probuđenog govora, ako svoju lepu glavu spustiš na ljuljašku mog krila, dok ti se na usni zaustavlja moj raskrupnjali smeh, ako shvatis tu ponovljenu anatomiju, ako saznaš, i zagnjuriš duboko sklapajući usne i ostaneš tako dok ti, ne više stidljivo, već sve snažnije, sve silovitije, zaustavljam dah, da bi dah povratila ponovnim zalogajem iste prisutne moći dok te, vraćajući se u lik tvoje senke, u senku tvog lika, njišući se sve brže, ispunjujem razornim saznanjem, onda ćeš, dok me otičeš, osetiti, dok me razlivaš, čuti, jedan jedini govor, govor koji se izliva u tebe, tako dugo i tako iskreno, toplim glasom tvog i mog, ponovnog rođenja.

Pavle Milenković

("Intimna proza", Gradina, Niš, 1997.)

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
jesteda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Apr 2005
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 30, 2005 3:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super kao "predigra"... Smile
 
skater_7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Apr 2005
Poruke: 34

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 01, 2005 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

o ovom se može puno pričati Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ipak, cure kažu da to nežele ali ustvari to uopće nije istina. Malo se stide da mi nebi nekom rekli i to, ali zašto bi ja sad nekom pričao da mi je neka pop..... i tako. Ili da imaš curu pa ti to radi i ti sad odeš i kažeš prijatelji šta ste radili. meni je to glupo i nevolim. ja sa curom to ćesto radim i ok je. napočetku je i njoj bio bed ali sada joj je ok. tako kaže Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
oral je ok, ali o tome pričati nekom, ne!!!!
a pogotovo oral napraviti muškarac-muškarcu. to je bolesno!!!!!!!!uhhhhhh!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
 
Dostojevski
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 16 Maj 2005
Poruke: 641
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 17, 2005 6:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se slažem sa svima koji smatraju da je oral neizostavna stavka za pravo uživanje. Odličan začin. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
potpisujem da dovoljno sam luda Wink
 
dadoantena
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Maj 2005
Poruke: 15

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 18, 2005 10:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oral je najaca stvar i prije, i za vrijeme, i poslije seksa obozavam ga ali isto tako smatram da i muskarac i zena trebaju to da rade jedno drugom!
 
sunce3007
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 740

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 18, 2005 10:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uffffff oral bas volim... da primim i da pruzim Embarassed

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~ -> Oral (sta mislite o tome?) mozete li bez? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 3 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon