www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Oral (sta mislite o tome?) mozete li bez?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~
::  
Autor Poruka
mala_maza23
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 27 Mar 2006
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 02, 2006 5:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da,naravno obozavam oral!


_________________
Jesi 'l moje, naj moje?

Jesam tvoje, naj tvoje!!!
 
enciklopedija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 11

trinidadandtobago.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 03, 2006 12:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oral je OK, najbolje je obostrano. I moja devojka prvo nije htela kao odvratno je i tako to... Al posle je vec bilo bolje Wink uglavnom ona ide pre "glavog" a ja posle Smile
 
La'Magia
~ La Victoria Siempre ~
~ La Victoria Siempre ~



Godine: 38

Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 1584
Mesto: * Novi Sad *

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 03, 2006 11:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oral je nesto najlepse!!! 69 je andjeoska poza!!! Je*es sex bez orala!! Mogao bih medju zenskim nogama da provedem citav dan,ne bi mi smetalo,i ne bi me mrzilo!!!! Ziveo Oral!!! Zivela Partija!!! Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
 
medena_ns
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Feb 2006
Poruke: 77

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2006 1:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sastavni deo sexa, koji redovno upraznjavam.
 
petar23
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 17

PorukaPostavljena: Uto Apr 11, 2006 12:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Car Dusan-Silni je napisao/la sledeće:
8O 8O 8O 8O Kako bre s muskarcima??? auuuuu..... ne dolazi u obzir NIKAKO Twisted Evil Twisted Evil ......... zenu nemoze NISTA da zameni..


Slažem se!

--------------------------------------------------------------------------------------
EDIT:

Oral je ok samo što ribe to povezuju sa ponosom, ako joj staviš kitu u usta ona misli da si joj povredio ego i da si je ponizio... zar ne?
 
PuNk SuPeRsTaR
*Nečija Slatka Tajna*
*Nečija Slatka Tajna*





Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 7387

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 12, 2006 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Istina da je to užitak i sve je to super, ali meni je to jednostavno fuj uvijek bilo i ostat će. I ne mislim samo na to da ja nekome... nego i obrnuto. Baš mi je... fuj!
 
bojan81
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 31 Avg 2005
Poruke: 48
Mesto: Cacak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 8:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oral je skroz ok!
Znate li od kada datiraju prvi spisi za oral!
Jos i sta ti ja znam kog veka onda bre kada je bilo onjh dinastija MING i tih gluposti jos u toj Kini!
Pa ti vidi moj brate!
Nije to nista cudno i nastrano!
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 8:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Što se tiče oralnoga zadovoljavanja..hm..

pa ne privlači me to toliko , ali budući da jako volim svoga dragoga i da mu u svemu želim ugoditi često se tokom sexualnog čina i toga posla uhvatim Very Happy

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 10:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

annamariya je napisao/la sledeće:
Istina da je to užitak i sve je to super, ali meni je to jednostavno fuj uvijek bilo i ostat će. I ne mislim samo na to da ja nekome... nego i obrnuto. Baš mi je... fuj!


Da li bi bila ljubazna da mi pojasnis sta je to tebi "fuj" u celoj prici...Hmmm Confused Pa valjda kada si s nekim i spavas sa njim i ako vec imate normalan sex i uzivas u tome, sta nije u redu sa oralnim zadovoljavanjem partnera i obrnuto on tebe? Ne razumem Confused A posebno sto i sama kazes da je to uzitak...Jel to stvar nekog laznog morala...ono kao nije moralno i prljavo je da ga stavis u usta ali mozes u sebe??? Svasta...Ja bez orala (obostranog) sex ne mogu ni da zamislim Wink

_________________


Poslednja prepravka: Cute Blondie datum Čet Maj 11, 2006 5:25 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 11, 2006 12:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hehehehehehe, kakav komentar annamariya!
Pa, ja ne znam, kakav je sex bez toga?! Svasta jos necu ovde procitati!!!! Laughing Laughing Laughing

_________________


 
CoYoTe
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 618
Mesto: Arandjelovac/RC ETF

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 11, 2006 9:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

skroba je napisao/la sledeće:
Arrow Vodjenje ljubavi bez
oralnog seksa je neukusno Wink


E ovo su reci koje sam trazio :p.Ja sam potpuno za to.Partnerki treba udovoljiti na svaki nacin, a i sve bez toga je nekako sakato, bez pocetka, na brzinu.Bitno je u svemu uzivati sto radis.

PS:annamariya kad budes probala bice ti uff-ufff-ufff a ne fuj.Veruj mi svi tako misle na pocetku. Wink

_________________

Join eRepublik here!!!
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 02, 2006 11:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

crnibiser, bas bez veze sto nisi osetila cari oralnog sexa i sto se toga "hvatas" samo da nekog drugog zadovoljis! No dobro, dok ne osetis SEX u pravom smislu reci, dok ne osetis sta je ustvari sex, verujem da ces ostati ovog misljenja! Zelim ti da uskoro otkrijes sta znaci sex, pa da dodjes i ispricas nam kako je bilo! Wink
Sex bez orala-nije sex! Vec nevesta simulacija istog! Nema tu ni trunke uzivanja (sem onog koje ljudi "umisle" ). Nema sexa bez oralnog sexa! Wink

_________________


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~ -> Oral (sta mislite o tome?) mozete li bez? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 8 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon