www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Operacija Trijumf
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
[Ohanzee]
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Sep 2008
Poruke: 491

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 26, 2008 9:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ideja je extra... ceo koncept mi je dobar... za nijansu drugaciji profil ljudi u kuci 'velikog brata'... ali na zalost... opet ista prica... rekla, kazala... sta je ko odvalio, sa kim se posvadjao, da li je ovo ili nije... od zvezda nema nista...
emisija... za mene... djubre na TV-u... nista sto vec nismo gledali Wink



_________________
Kada počinjemo da verujemo u čuda?
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 04, 2009 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne gledam dnevne emisije već samo gala večeri...

Moji favoriti Nikola Sarić, Kristijan ( bio mi je simpatičan Smile ) i Igor ispali su, na žalost. Neutral

Špicasti Makedonac Aleksandar, miljenik publike, ne zna pjevati, nema nikakav glas i mislim da za njega glasuju samo napaljene klinke jer, kako se piše po forumima, liči na Tošu. Neutral Shocked Ne daj Bože da OVO liči na milog Tošicu...

Danijel mi se gadi, ima iritantan glas i nije mi jasno zašto se trza dok pjeva. Confused Rolling Eyes Laughing Laughing Kao da je stavio prst u utičnicu. Laughing Laughing

Moji sadašnji favoriti su Nina i Adnan, koji mi je skroz simpatičan, drag, njegov glas je baš ugodan uhu, lijepo pjeva - pravi slavuj. Laughing Laughing Wink
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 05, 2009 8:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moji favoriti su adnan i aleksandar
mada ce pobijediti danijel jer je iz srbije..podvala teska

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 05, 2009 12:44 pm    Naslov poruke: Re: Operacija Trijumf Na vrh strane Na dno strane

nextajox je napisao/la sledeće:
Idealna_crnka je napisao/la sledeće:
Apolonija je napisao/la sledeće:
"Glazbeni reality show ujedinjuje narode bivše Jugoslavije"... Što mislite o ovome, pratite li emisije, koji su vaši favoriti...?

=)



Pratin to, i drago mi je da su se sitili i nešto tako napravit.
Dakako da mi je favorit Splićanin Igor, haj da budemo realni- on i jest tamo najbolji Razz , i onaj mali Makedonac nije lWink
Od cura, pa Sonja mi ima najbolje vokalne mogućnosti, i ona šta je pivala s Elenom prosli put pjesmu Milioner, ne znan joj ime.



I meni je Igor hmm favorit Mr. Green Mr. Green

A u početku mi se nije svidela baš emisija ali što više gledam sviđa mi se i gledam svako veče Wink

Čak mi je bolje i od Velikog Brata..
Od ženskih mi je favorit Sonja,ima broooka glas.



Došlo je do brutalnih promena Mr. Green


Favorit mi je naravno i najbolji! A to je Aleksandar!

Bruka peva,nadam se da će pobediti jer je ipak on najbolji od svih njih.Ovi ostali moraju još da uče Laughing
 
-malecka-
~Plava Princeza~
~<b>Plava Princeza</b>~





Datum registracije: 19 Jun 2008
Poruke: 5840
Mesto: Beogradski kej..

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 05, 2009 12:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj favorit je ispao, a to je bila Sonja..
Jako sam se iznenadila sto je juce Adnan imao najvise glasova, i mislim da nece on pobediti.. I stvarno mu ne lezi pop rock, mnogu mu bolje stoje turbo folk varijante, a to je juce i dokazao kada je otpevao Prvi poljubac..

Mozda pobedi Vukasin ili Aleksandar.. Oni po meni nekako imaju najvise sanse.. Ipak je Aleksandar svo vreme bio favorit, ne verujem da bas sad nece glasati za njega..

_________________
"Toliko je bilo u životu stvari kojih smo se plašili.. A nije trebalo.. Trebalo je živeti.."
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 05, 2009 11:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jupiiiiii... Moj favorit je pobijedio. Very Happy Very Happy Exclamation Wink

 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 05, 2009 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bzv, otpao moj makedonac Confused

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
DylFa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Dec 2008
Poruke: 32
Mesto: Jedna_Jedina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 06, 2009 12:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ado pobijedio.... Mr. Green Mr. Green
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 06, 2009 6:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

adnan je po meni posle aleksandra bio najbolji, i drago mi je sto je pobedio

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 06, 2009 11:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hahaha ovaj Adnan ni ne zna da peva.. Al dobro,ja sam i dalje uz Makedonca Wink
 
Jokky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Nov 2008
Poruke: 221
Mesto: <Destination Unknown>

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 06, 2009 11:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedina osoba koja me tamo bas odusevila je od starog Bebica kcer Laughing
Cura ima nevjerovatno cistu i specificnu boju glasa,a sta je jos vaznije ona kontrolira njega a ne on nju kao kod vecine ostalih natjecatelja.Recimo ovaj decko sta je pobjedio Adnan ima nikakve sanse za napravit karijeru vani i ne mora uopce potpisivat ugovor sa onim stranim labelom,dok ce ovdje na balkanu vjerovatno uspjet u nekoj pop/folk varijanti.Nadam se samo da ce Bebicka dobit priliku da se okusa vani jer ima potencijal da postane svjetska zvijezda,a pjesmu za kompilaciju je fenomenalno otpjevala Very Happy Sretno Ana kraljice Exclamation
I onaj voditelj mi je komican sta se prepucava sa huljicem Laughing

_________________
Somewhere, over the rainbow, skies are blue.
And the dreams that you dare to dream
Really do come true.
 
_NataLia_
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2008
Poruke: 646
Mesto: Beč/Zg/Ri

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 06, 2009 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ana lijepo pjeva al nema neku posebnu intonaciju Rolling Eyes
Ado je naj i drago mi je što je pobjedio. Wink

_________________

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ̵̡Ӝ Nikad ne traži nešto savršeno da to zavoliš,
bit ćeš u opasnosti da umreš bez ljubavi.
Zavoli nešto što nije savršeno
i učini ga savršenim svojom ljubavlju! Ӝ
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Operacija Trijumf Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon