www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Fenomen go-go igracica
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 20, 2008 11:36 pm    Naslov poruke: Fenomen go-go igracica Na vrh strane Na dno strane

hej drugari,
pa svakako da ove cice srecemo po gradu po klubovima, namazane uljima, koje skakucu u ritmu muzike za ples i razgaljuju masu. Hajde sada recite vi meni kako gledate na sve to? U koji kos stavljate te devojke? Da li ih poistovecujete sa striptizetama ili je to ipak blazi oblik exponiranja?


 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 21, 2008 7:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Hajde sada recite vi meni kako gledate na sve to?



Devojke koje služe da bi zabavile masu, i privukle mnoge poglede. Ne one nisu striptizete, i ne mislim ništa ružno o njima. Bolje i time da se bave nego ku*ve da budu.



Citat:
U koji kos stavljate te devojke? Da li ih poistovecujete sa striptizetama ili je to ipak blazi oblik exponiranja?


Striptizeta je nešto drugo, a iskreno za ove igračice smatram da imaju baš dodirnih tačaka sa striptizetama, ali u globalu to nisu. Nekako, ovo je čak, po mom mišljenju bolji posao nego striptizete.





Nemam ništa protiv njih, jer kao što rekoh, koga privlači i i ko voli to da gleda (mislim većinom na mušku populaciju) nek' izvoli.
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 21, 2008 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po meni su one maltene isto sto i striptizete...jedina je razlika u tome sto se ne skidaju sve bas do kraja (mada sam imala prilike i to da vidim Rolling Eyes )...a kako gledam na sve to? ma...dobro njima, meni jos bolje Very Happy

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 21, 2008 1:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:


...ali u globalu to nisu.


Zapravo, naprotiv, one to u globalu jesu Razz

"A striptease is a form of erotic entertainment, usually a dance, in which the performer, known as a "stripper", gradually undresses, in a teasing and sexually suggestive manner, to music."

Prevescu na srpski kad se vrnem kuci, nemam sada nit' vremena nit zivaca...Elem, samo deo o "svlacenju" izostaje...mada... Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 21, 2008 2:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Elem, samo deo o "svlacenju" izostaje...mada... Laughing


...a kao go-go igračice su pa mnogo više obučene od striptizeta? Razz Više je otkriveno, no što je pokriveno.

Citat:
koga privlači i i ko voli to da gleda (mislim većinom na mušku populaciju)


Volim i ja da vidim lepo žensko telo Smile

Nego, mene više zanima to što se posao striptizeta i go-go igračica poistovećuje sa prostitucijom. U očima muškaraca, ako je u stanju da se svuče (polu)gola pred masom = laka je. Ima li tu istine?

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 21, 2008 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posmatram to kao posao kojim se ne bih lično bavila, ali nemam ništa protiv devojaka koje su se pronašle u svemu tome. Njihov izbor. Svako od nas ima pravo da bira posao koji ga/je ispunjava. Srećne one - srećna i ja.

I ne, ne smatram ih prostitutkama.

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 21, 2008 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Annabel_Lee je napisao/la sledeće:
Citat:
Elem, samo deo o "svlacenju" izostaje...mada... Laughing


...a kao go-go igračice su pa mnogo više obučene od striptizeta? Razz Više je otkriveno, no što je pokriveno.


zato sam i stavio ono "mada"... Mr. Green Laughing


A sto se "lakoce" tice...Hmm, iz onoga sto sam ja primetio one "najlakse" su "prikrivene" koliko toliko, dok se "ne pokazu" ne bi se ta..."osobina" dala primetiti, tako da obevenost/svucenost nije presudan faktor...A sad to sto je velik % bash u tom "stanju", to je mozda samo slucajnost, mozda ne, ko ce ga znati Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
[Ohanzee]
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Sep 2008
Poruke: 491

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 21, 2008 9:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm... nesto nisam ubedjen da je lakse skinuti ono malo garderobe sto imaju go-go igracice nego totalno obucenu devojku koju mozemo svakodnevno da vidimo u gradu...

uglavnom... te devojke umeju da igraju... da izanimiraju narod u diskoteci/klubu... zgodne su, lepe kako koja...
ja nisam video kako se svlace do gole koze... mada sam par puta ocekivao Razz ... mozda nisam imao srece ili im nije bilo u opisu posla Very Happy
ne svrstavam ih u kategoriju striptizeta i prostitutki... niti striptizete u kategoriju prostitutki...
ako pomesamo kategorije sta cemo da radimo sa cheerleaders-icama?

(po izgledu... vrlo malo se razlikuju od go-go igracica Rolling Eyes )

no... meni striptizete nisu... da li se exponiraju... hm... pre cu da zapazim devojku neukusno obucenu sa vrlo malo garderobe na sebi kako se bacaka po nekom klubu/diskoteci/kafani kao da upravo prozivljava epilepticni napad...

u sustini... igracica/plesacica ciji je posao da zabavlja narod...
a na tom istom mestu ima devojka koje nisu zaduzene za animiranje ljudi a to jako 'dobro' cine...

_________________
Kada počinjemo da verujemo u čuda?
 
Pinki.funclub
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Sep 2008
Poruke: 173
Mesto: RS

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 22, 2008 10:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Go-go plesacice, a pun mih je ****.U mome kraju u zadnje vreme cesta je Scandal zurka, e zurka kao zurka je extra, ali pola muskaraca samo gleda u plesacice i ne trepce, ne kazem i ja pogledam, ali ne stojim celo vece kao debil gledajuci ih....Sve u svemu nemam bas neko pozitivno misljenje o takvim devojkama...A neke bitnije razlike izmedju njih i striptizeta, pa i nema bas... Laughing Mozda ljudi ne mogu da otvore striptiz klubove, pa su storili blazu verziju toga...Go-go plesacice...ma sve se to na kraju svodi na isto... Laughing Laughing

_________________
» . . . No dakle, tko si ti? - Dio
sam one sile što vječno želi
zlo, a vječno stvara dobro«.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 22, 2008 4:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A kaj ja znam, otužno mi je ako im je to jedini posao..Mislim, ništ se one ne razlikuju po odjeći od mnogih cura koje isto tak izlaze gole ili polugole i isto tak igraju, privlače pažnju pa i na tim raznoraznim "kavezima" etc ja često vidim neku curu koja nije go-go igračica i što ćeš. . Samo ove dobijaju novac, to je ono što je po meni malo..hmh. No nisu mi nešt sad kao odvratne ili kakve, navikla sam već pa i ne gledam više Cool
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 22, 2008 8:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Licno nemam neki izrazit tj krajnje definisan stav prema ovim devojkama tj prema ovom zanimanju. Generalno se vodim mislju,ako je njima dobro,meni jos bolje. Ali shvatam da me taj moj stav nigde nece dovesti,jer koliko god ja vodila racuna samo o sebi i svojim problemima,zeljama,prohtevima i stavovima isto toliko ce neka druga malo drcnija osoba zauzeti takvu poziciju da ce izglasati da je to nesto izrazito dobro. Hocu samo da kazem da mislim da ipak taj moj stav "njima dobro-meni dobro" nije bas najbolje resenje,jer dozvoljavam da neko drugi govori u moje ime samo zato sto sam ja lenja da se oglasim.

Hajde da pokusamo ovako, pre svega nikada se ne bih bavila tom vrstom posla/hobija. Nisam taj tip. Ne bih nikako volela da se sutra moje dete time bavi. Ne smatram da je to nesto vredno postovanja. Nije umetnost. Tako da sam apsolutno protiv kada je u pitanju apsolutno licni stav.

Da se doticne pojavljuju u klubovima ne bih zabranila,jer ipak sex sels,tako da.. Vrlo verovatno da one prave atmosferu.

Suma sumarum: nit smrdi,nit mirise. Mislim da bi to ipak trebalo da se svede na neku mizernu meru. Treba uticati na to da se go-goisanje izbaci iz stvari koje su u "trendu" i da se buduce klinceze ne opredeljuju za taj vid exponiranja.
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 23, 2008 4:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Samo ove dobijaju novac, to je ono što je po meni malo..hmh.


Lično ih zato više cenim
Citat:
od mnogih cura koje isto tak izlaze gole ili polugole i isto tak igraju, privlače pažnju pa i na tim raznoraznim "kavezima" etc
. Njima je bar to posao. Kao što više cenim prostututke koje bar kažu tarifu koliko šta košta i skuplje su od onih koje se u gradu prodaju za par pića Rolling Eyes

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Fenomen go-go igracica Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon