www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako naci pravog?
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
suncej
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jun 2008
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 18, 2009 1:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Onaj pravi sam dodje. I to kad se najmanje nadas!

 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 19, 2009 8:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pravi muškarac ne postoji.
To su čiste gluposti i onaj ko je tu foru izvalio("Pravi,idealni muškarac")verovatno je jezivo pametan.
Kakav crni pravi?
U tome i jeste caka,što svi na svetu imamo mane i nismo savršeni,pa tako osobu s kojom smo,svojom ljubavlju treba da promenimo,tj. da je učinimo boljom,radom svojih emocija.
A ta priča za pravog me iskreno nasmeje svaki put. Laughing
Niko nikom nije pravi već je samo za njega najpodesniji.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
MARIJA-92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 28 Dec 2008
Poruke: 59
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 21, 2009 2:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se to dogodilo nasla sam pravog ali je stariji od mene 6 godina
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 07, 2010 3:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li je on Gospodin Pravi?

Mislite li da vaš trenutni partner ima potencijal da bude onaj pravi? Pre nego što učinite sledeći ozbiljan korak, napravite jedan iskren „presek situacije“ i proverite da li on poseduje ovih pet ključnih karakteristika.

Sluša vas

Koji je najbolji način da saznate da li je vaš partner uopšte zainteresovan, a onda i vredan toga da bude Pravi? Pažljivo vas sluša. A znaćete da vas sluša ako istinski pokazuje da mu je stalo do vas, pamti stvari koje ste mu rekli (poput vašeg rođendana, omiljenog jela, imena najbolje drugarice i sl) i pruža vam emotivnu podršku.

Lako se kapirate

Svi smo bili u vezama koje iziskuju pravi pravcati R-A-D (i usput nam isisaju svu životnu snagu). Kada veza funkcioniše sama po sebi taj odnos teče lagano, gotovo bez napora. Ne morate ništa da silite, nikom da praštate ili da se pravite da ne vidite znake za uzbunu i stvari od kojih vas boli želudac. Umesto toga razgovarate i funkcionišete sa lakoćom, usklađeno i uz neporecivu hemiju. Ako i kada osetite da ste u ovakvoj vrsti veze, znajte da imate nešto veoma posebno.

Voli vas onakvu kakva stvarno jeste

Vrlo često žene imaju potrebu da žrtvuju jedan deo sebe kako bi učinile da veza funkcioniše. U pravoj vezi za tim nema potrebe. Ne morate ništa da krijete, da „spuštate loptu” ili da se izvinjavate za bilo koji deo vašeg života. Uz pravog partnera možete da budete ko stvarno jeste, autentična verzija vašeg „ja” - bez ikakvih kompromisa.

Imate puno poverenje u njega

Veza bez poverenja je od starta osuđena na propast. A veza sa obiljem poverenja je fantastična osnova za pravu i dugotrajnu ljubav. Izgrađeno tokom vremena, pouzdanje je zasnovano na jednostavnom sistemu uverenja da vaš partner misli najbolje za vas i da vas nikad neće namerno povrediti (i obratno). Ako i kada otkrijete da je vaš partner 100 odsto pouzdan, nećete zažaliti ako mu predate svoje srce. Zauzvrat, on će vama pokloniti svoje i utrti put za razvitak dugotrajne ljubavne veze.

Obogaćuje vaš život

U pogrešnoj vezi partner vas može iseckati na emotivne froncle, oterati u depresiju i isisati vam svu životnu energiju. U pravoj vezi on vam obogaćuje život tako što vas ohrabruje i podržava na profesionalnom, ličnom i duhovnom planu. U tom slučaju, vrlo je moguće da ste naišli na Gospodina Pravog.

Da li vaš partner poseduje ovih pet kvaliteta? Ako je odgovor potvrdan, čestitamo! Odlično ste uradile domaći zadatak, mudro ste odabrale i na dobrom ste putu za „živeli su srećno do kraja života”.

Ako je odgovor odričan, prikupite svu snagu, skinite prašinu sa sebe i vratite se u „arenu za izlaske” sa jasnijom slikom s kim želite da se zabavljate. Pronalaženje partnera za život nije uvek lako ali kada se ne pretvarate da ste neko ko niste, poštujete sebe i ponašate se u skladu s tim, skratićete vreme koje biste provele sa Gospodinom Pogrešnim i Gospodinom Sledećim i tako napraviti mesta za Onog Pravog.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 07, 2010 8:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ja mislim da ne moze ni jedan tekst da nam kaze dal je pravi ili ne, to moze tek da se iskusi


Citat:
Sluša vas


Moze on mene da slusa, al ne mora da zapamti, ili da cuje...


Citat:
Lako se kapirate


Pa razume sta mu pricam? Ok, nije glup. Ali isto tako moze lako da se sa nekom drugom bolje 'kapira'



Citat:
Voli vas onakvu kakva stvarno jeste


Ovo moze da bude dobro. Moze da bude jedan od znakova da je covek u redu. MADA, moze isto tako da znaci da ce nam reci sve sto zelimo da cujemo, a u sebi zeli da nas promeni

Citat:
Imate puno poverenje u njega


Ok, to sto mi imamo poverenje u nase partnere ne znaci da ga je sazluzio, moze isto tako da iza ledja radi sta hoce, a mi jos nismo saznali Smile

Ne znam, ali i dalje mislim da to ne moze neki tekst napisan od jedne osobe da nam kaze jer svako u svojoj vezi trazi nesto drugo.
Mi zene smo takve, trazimo dlaku u jajetu, trazimo vise i vise i vise...Tako da ove 3-4 stavke mogu tek da budu pocetak liste koja je jako jako duga... Smile

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 07, 2010 9:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Štošta čovjek pročita, zapazi, nauči, sagleda ... Pa evo i moje mišljenje:
Pojam "pravi" se ne može koristiti u ovom slučaju niti na ovakav način, mada na prvi pogled nam djeluje kao da je zaista tako. A šta je i ko je "pravi" i ko ga traži? Otkud mi znamo da smo te "prave" pa imamo pravo na "pravog"? Ja, tako mi Boga, najmanje sam prava, ako realno sudim i sagledam sve svoje mane. Valjda zato nisam ni tražila "pravog". Samo sam voljela i bila i ovakva kakva jesam istinski voljena. Nema traženja, ljubav je poprilično slijepa, stoga zavolimo i dobre (mlakonja!), mangupe (lafčina!), i lopove(ma, proće ga to), i oženjene (ali, ja ga volim!), i varalice (daj, nije to tako!), i ružne (lijep je on na svoj način), i strašne (možda sam zaslužila batine!)...
Jesu li oni "pravi" i ako jesu, kako to da se nakon svega život na kraju pretvori u pakao i odjednom, on to više nije? Kažu naši stari, našla krpa zakrpu. Samo ova poslovica ima i dublje značenje.
Mogla bih sad dodati i nešto poput posta postavljenog pre mene, ali bih se samo ponavljala, dakle, slažem se sa maychi u svemu navedenom, osim u ovom da tražimo dlaku u jajetu. Jok, upravo je ne tražimo i zato prolazimo tako kako prolazimo. Zaslijepljene, tek mislimo i sanjarimo, ali ne sagledamo istinu na vrijeme.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Kako naci pravog? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon