www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Romantika???????????
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 29, 2008 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ispade sad da su svi momci na formum romanticniji ili se bar takvim predstavljaju...ccc..ipak, ne sumnjajte u romanticnu dusu devojcica...

 
delakroa
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 55
Mesto: Tavankut/Subotica/Sombor

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 29, 2008 11:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma niko nesumnja, i kazem da devojke jesu romanticneije, za razliku od muskaraca koji u vecini slucajeva romanticnim smatraju 'ej mala, sto ti je dobra majicica' i te fore. . . Mr. Green



[Edit by :LOL:: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] je zabranjeno Pravilnik-om. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako želite nešto da naglasite.]

_________________
voli me-volecu te, pljuj me-UBICU TE!
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 29, 2008 12:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da su i devojke i momci jednako romanticni,devojke su samo kreativnije,ali ne i romanticnije.
sto je zanimljivo,dugo nisam mogla da poverujem da muskarci znaju sta je romantika...Smile
i odjednom moj najbolji drug kolaz papirom izlepi :"Nevena volim te,tvoj Vladimir" na zidu iznad klupe,u ucionici svoje devojke,da je doceka u popdnevnoj smeni.
Smile
i onda sam shvatila da sam bas pogresila Neutral

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
ravnicari
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 29 Nov 2008
Poruke: 29

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 30, 2008 9:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih generalizovala.
Ja sam romantična kao drška od metle dok je moj muž nepopravlji romantik.
On je taj koji piše slatke porukice i umotava ih u sendvič koji mi je napravio a ja sam ta koja je poruku pojela. On je taj koji pali sveće a ja pitam koje umro i tako ima gomila primera...

_________________
...ume život da bude lep...
 
Lavlje Srce
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 16 Dec 2008
Poruke: 1141

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 30, 2008 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim romantiku....ali mi se ona retko desava.....mozda zato sto ja takva....cas je praktikujem a cas me nekako smara.... Mr. Green ma ko ce meni ugoditi Mr. Green
 
ticcky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Dec 2008
Poruke: 88
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 02, 2009 1:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne zavisi od pola nego od toga kakav je ko tip...Ja sam vrlo romanticna ali prezirem banalnu romantiku!!!
 
Maki09
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2006
Poruke: 266

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 02, 2009 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jao kod mene je problem sto nisam nimalo romanticna a imam jako romanticnog decka a i bivsi je bio pa nikako ne moze da razume da je ona klasicna romantika meni patetika Laughing Tako da ja ovde glasam za muskarce Smile

_________________
FDGV FGBFG
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 19, 2009 4:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve to zavisi od osobe do osobe.mada mislim da su djevojke mnogo romantičnije od nas.
nama i nije bitna toliko romantika.svi mi znamo našto mi svi prvo mislimo.
koja romantika samo gubljenje vremena.šalim se narafski.
šta je čovjek ako nema barem malo u sebi povoda za romantiku.
sad ko šta smatra za romantiku.za nekog je romantika prigušeno svjetlo i lagana muzika i flaša pića koja se obično i ne otvori.mislim otvori se ali posle.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Romantika??????????? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon