www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta je ljubav?
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  

Da li ste zaljubljeni?
da
69%
 69%  [ 23 ]
ne
30%
 30%  [ 10 ]
Ukupno glasova : 33

Autor Poruka
LuCiO_HN
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Dec 2005
Poruke: 17
Mesto: ...jedna tachka u svemiru...

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 08, 2008 8:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...ljubav je kada razmisljas o buducnosti....u nedogled....i vidish sebe uvek pored iste osobe...


_________________
...live every day like it's your last...
 
Ptolemej
uvatija te, anđele
<b>uvatija te, anđele</b>





Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 12662
Mesto: Negdi na balkanu ...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 08, 2008 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljubav je kad su ti stalno neki leptirići u želucu dok si kraj neke osobe...

Ljubav je neopisiv i najlipši osjećaj...

_________________
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 09, 2008 11:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljubav je misaoni pojam..
Ljubav je kada voliš nekog svim srcem,kada ne možeš više..Kada brineš za tu osobu ako je loše,ljubav je kada nekome daješ sve od sebe i celu sebe a isto to primaš!I sve u svemu ljubav je kada imaš nekog pored sebe i želiš ga zadržati za sebe zauvek Wink
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 10, 2008 6:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Ono što je najlepše na iskrenoj i dubokoj ljubavi na kojoj je sve lepo,
to je da u odnosu prema onome koga volimo nijedna naša mana ne dolazi
do izraza. Mnogo šta što je zlo u nama izcezava, a ono što je dobro
udvostrucuje se.

*Andric



to za mene nije ljubav.....tj.osoba koja mora da citira neke druge ljude da bi izrazila kao svoja osecanja po meni ne VOLI...svako ko voli,makar nemao ni 2 razreda osnovne skole,moze da kaze svojim recima sta za njega znaci ljubav...zaljubljenom coveku ne trebaju drugi da bi reko sta oseca...ako niko drugi ne shvati sta je on hteo da kaze,bar on sam zna...

i ljubav nije samo mazenje i pazenje....da mislis kad ustajes ili spavas i na voljenu osobu,....ljubav je i kad se svadjas i dzapas i places i smejes sa istim entuzijazmom sa tom voljenom osobom....da volis da budes kraj nje/njega iako te je iznervirala/o...ljubav je i zrtvovanje...

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 04, 2008 7:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

paja1911 je napisao/la sledeće:

i ljubav nije samo mazenje i pazenje....da mislis kad ustajes ili spavas i na voljenu osobu,....ljubav je i kad se svadjas i dzapas i places i smejes sa istim entuzijazmom sa tom voljenom osobom....da volis da budes kraj nje/njega iako te je iznervirala/o...ljubav je i zrtvovanje...


Bravo majstore Exclamation
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 04, 2008 3:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala Very Happy

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 04, 2008 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

molim bez chatovanja na temi
:LOL:
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 04, 2008 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Ljubav je misaoni pojam..


Ljubav i misao. Hm...ljubav zakone razuma ne poznaje.

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 04, 2008 5:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljubav je kad si miran i stalozen, a istovremeno i lud i blesav zato sto volis i sto si voljen

naravno ovo isto i u zenskom rodu


nastavice se...Razz

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
_NataLia_
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2008
Poruke: 646
Mesto: Beč/Zg/Ri

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 17, 2008 1:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Annabel_Lee je napisao/la sledeće:
Citat:
Ljubav je misaoni pojam..


Ljubav i misao. Hm...ljubav zakone razuma ne poznaje.




Laughing Laughing Laughing Da misaoni pojam Laughing Laughing

Ljubav je sve ono šta vas veže za tu osobu. Znači i svađe, i prepirke i maženje i ljubljenje. al nekako najviše je ljubav kada npr ne vidite tu osobu koji dan i počne vam faliti.. Kad je poželite tako jako zagrlit da se nikad ne makne iz vašeg zagljaja ..

_________________

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ̵̡Ӝ Nikad ne traži nešto savršeno da to zavoliš,
bit ćeš u opasnosti da umreš bez ljubavi.
Zavoli nešto što nije savršeno
i učini ga savršenim svojom ljubavlju! Ӝ
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 17, 2008 2:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam, fakat ne znam više šta je ljubav... znam šta znaći imati osječanja, ali voljeti nekoga, onako, kao partnera, to ne znam... izgubio sam i ono malo znanja o tome što sam imao. ipak mislim, da se ljubav ne može baš lako opisati, to osjetiš, osjetiš da bez te osobe više ne može, da ti je vazda na mislima samo ona/on, ne znam

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 17, 2008 2:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kada se osecas kao da si na vrhu sveta

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Sta je ljubav? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon