www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Udvaranje, sitne paznje... Zasto prestaju?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 28, 2008 7:07 pm    Naslov poruke: Udvaranje, sitne paznje... Zasto prestaju? Na vrh strane Na dno strane

Flert, udvaranje, sitne paznje... Doceka vas poruka za dobro jutro, isprati u krevet poruka za laku noc, nosite kuci cvetic... ali nakon sto nas osvoje kao da uvode restrikcije Confused Mr. Green

Zasto muskarci prestanu sa udvaranjem kada osvoje svoju izabranicu? Imate li vi ovakvo iskustvo s nekim momkom? Very Happy



_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 28, 2008 8:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Je, imam, s jednim od prije godinu dana. Pa to je i bilo jedino vrijeme da sam uživala s njim, kad smo se kužili tek . Nije tu bilo puno komplimenata, romantike etc. Ali baš se onak lijepo i udvarao, ponašao, išli smo svugdje često, sve bilo krasno. I kad je došlo do osvajanja gospodjice, tj.moje malenkosti, hopa. Kao da smo u vezi tisuću godina. Ništ, jedva vidjanje u tjedan dana, ponašanje kao da me zna cijeli život. Ali ja njega nisam. I mene je to smorilo brzo. A nisam ni započela ništ, niti tražila da me obasipa ljubavlju.

Ne znam zakaj je tak. Valjda je to ono "sad je moja, što bi se više trudio". Smile
Ja sam uvijek, ali uvijek za to, u koliko god dugoj vezi da smo, uvijek se treba nastaviti truditi za tu osobu, bit lijep za tu osobu i osvajati je sitnim a možda i bitnim stvarima.
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 29, 2008 7:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Zasto muskarci prestanu sa udvaranjem kada osvoje svoju izabranicu?


Udvaranje i služi da bi druga strana bila osvojena, no ne bitno. Prema meni je moj muž uvek isti. Bio fin, ostao fin. Možda je ta finoća iz naše veze na početku i tih ''slatkih'' poruka prerasla u nešto drugo, ali svakako nije nestala. I normalno je... dok nismo bili u braku znao mi je poslati laku noć ili dobro jutro, a sada kada spavamo jedno pored drugog, glupo bi bilo da mi šalje poruku, ne? Sada kada smo u braku, i živimo zajedno mnogo je lepše, nego dok smo funkcionisali sa viđanjem dva puta nedeljno i ''slatkim'' porukama.


Citat:
Imate li vi ovakvo iskustvo s nekim momkom?


Nemam, jer sva ta slatkorečivost i tepanje, nije prestalo ni sada, samo što je na početku veze bilo preko poruka, a sada oči u oči.


A možda neki muškarci prestanu sa tim, jer smatraju da se ne moraju truditi više oko devojke. Sada je njihova. Wink
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 18, 2010 7:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
A možda neki muškarci prestanu sa tim, jer smatraju da se ne moraju truditi više oko devojke. Sada je njihova.


E bas iz ovog razloga nestaje. Trude se dok ne osvoje, kad osvoje onda to prestane. Mada sa sadasnjim deckom to jos nije nestalo, posle evo skoro godinu dana. Uvek ujutru posalje poruku za dobro jutro, ili ako ne pricamo pre spavanja posalje poruku za laku noc. Jos uvek pokusava da me usreci, naravno ne vise da me osvoji, nego da me zadrzi...

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
_tvitika_
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 20 Jul 2010
Poruke: 341
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 06, 2010 10:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Misle da se podrazumeva da smo svesne njegove ljubavi pa prestanu da nam ukazuju pažnju. Ali ništa se ne podrazumeva, ljubav treba negovati bez obzira koliko smo dugo sa nekim u vezi.
Ja kad osetim da prestane sa sitnim pažnjama opomenem ga i kažem mu to. Bogami, posle dobijem ružu i SMS-ova koliko hoćeš. Sve se rešava razgovorom. Smile
I onda mi kaže "izvini, malo sam te zapostavio u poslednje vreme zbog toga i toga..." (uglavnom zbog posla ili nekih drugih problema)

_________________
CARPE DIEM!
 
*ADA*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Avg 2009
Poruke: 232
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 26, 2013 9:48 pm    Naslov poruke: Šta kad te osvoji? Na vrh strane Na dno strane

Da li vam se dešavalo da vas muškarac dugo progoni i kad pristanete kao da izgubi interesovanje ili jednostavno ne zna šta bi sa "plenom" ?
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 26, 2013 10:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma, jok! Laughing Ja se predam odmah, pa kud koji mili moji! Taman imam vremena treptati okicama i čekati da me neko osvoji! Laughing
Mala šala.
Ali ako ćemo iskreno, nisam imala iskustva sa takvim muškarcima, uvijek je bilo nekako obostrano i nikad se nisam osjećala kao plijen, niti u njemu gledala lovca i bježala. Nikad stvari nisam posmatrala tim očima (tako da nisam odoljela temici Laughing )možda bih, da sam imala nekih tešlih i gorkih razočarenja, ali nisam.
Bježala jesam, doduše, ali njemu, ne i od njega!

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
*ADA*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Avg 2009
Poruke: 232
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 26, 2013 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobra ti je taktika gkukolj Laughing .

Nemojte pogrešno da razumete- ne pričam svoje doživljaje, da ne ispadne pretenciozno,ali lepe devojke ili žene često imaju taj problem.

Rano postaju meta muškaraca koji ih proganjaju, a onda se ispostavi da je cilj bio samo da je osvoji. Nekada nemaju pojma šta sa tom ženom dalje, nisu dorasli situaciji i onda to dovodi do toga da se ta žena jednostavno povlači pred takvim naletima,jer ne želi da bude povređena. I vrlo često na iznenađenje okoline bude sama.
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 27, 2013 4:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Teme Šta kad te osvoji? i Udvaranje, sitne paznje... Zasto prestaju? su spojene by me (anchi22). Very Happy Wink
Molim da pre otvraranja nove teme proverite dal slicna tema vec postoji, hvala! Wink
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 18, 2013 4:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osvojio te i promenio se?

Postoje muškraci koji brzo izgube interesovanje za ženu koju osvoje, a postoji nekoliko razloga za takvo ponašanje.

Muškraci su lovci i treba ih pustiti da osvajaju, samo što za razliku od ostalih životinja, oni svoj plen često brzo izgustiraju, umesto da u njemu uživaju dugo, natenane... Zašto? Najčešći razlog je - razočaranje.

"Kako da od princeze napraviš vešticu? Oženi je", kaže vic koji nije daleko od istine. Neke devojke se zaista ponašaju drugačije kada veza postane "ozbiljna", ili se udaju. Kada muškarac shvati da je njegova idealna draga zapravo jedna ljubomorna, posesivna, žena, da je lenja, da je seks sve manje zanima... on gubi interesovanje. I to je normalno.

Drugi razlog može biti nezrelost muškarca i stalna potreba za dokazivanjem. Nesigurni, iskompleksirani muškarci se nikada neće zadovoljiti pažnjom jedne žene. Oni će uvek tražiti još i ponašati se promiskuitetno. Međutim, takav muškarac ne mora da bude i loš muž ili otac. On može iskreno da voli ženu sa kojom je, ali da za nju nema vremena jer juri nove prilike za seks ili flert "sa strane" gde će iznova dokazivati svoju "muškost".

I na kraju, muškarci gube interesovanje za svoju partnerku i zato što se boje obaveza. Oni, često nesvesno, ne žele da na sebe preuzmu obaveze koje donose brak i očinstvo, i zato nikada ne ostaju u vazama koje mogu da dovedu do toga. Zato im žena koju osvoje brzo postane neinteresantna i traže nov izazov. Oni, zapravo, ne beže od partnerke, već od obaveza i odgovornosti.

Šta devojka treba tada da uradi u tom slučaju? Da pobegne glavom bez obzira! Nikome ne treba muškarac koji nema samopouzdanja i koji nije stabilna ličnost.

(MONDO)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Udvaranje, sitne paznje... Zasto prestaju? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon