www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ono što vam mama nije rekla o seksu
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 01, 2008 6:15 pm    Naslov poruke: Ono što vam mama nije rekla o seksu Na vrh strane Na dno strane

Evo četiri činjenice koje zasigurno niste čuli od svojih majki, a koje su važne i koje vam mogu pomoći da još više uživate u seksualnom životu.

1. Nije baš tako lako postići orgazam
Mnogim ženama je teško postići orgazam i potrebno im je više vremena kako bi došle do tog stupnja užitka. U današnje vrijeme muškarci često sugeriraju ženama kako je lako postići vrhunac, a i mediji često ostavljaju isti dojam.

Jedno istraživanje je pokazalo da dosta žena doživi orgazam otprilike dvije godine od prvog seksualnog iskustva. Isto tako dosta njih se nije složilo s ovom tvrdnjom. Mnoge su tinejdžerice izjavile da su same pomoću masturbacije naučile kako postići orgazam i prije nego su spavale s muškarcem. No, generalno gledajući, mogućnost postizanja orgazma je nešto što se s vremenom nauči. Nekima treba manje, a nekima više vremena.

I zato ako još uvijek niste naučile kako doći do vrhunca, nemojte očajavati jer ćete kad-tad to postići. Neke žene su, pokazalo je istraživanje, prvi orgazam doživjele kada su ušle u četrdesete.

2. Skoro svaka žena može doživjeti orgazam
Svaka bi žena trebala biti u mogućnosti postići orgazam, čak i višestruke orgazme, ako to zaista želi. U vrijeme kada su vaše mame bile u tim godinama seks je bio tabu-tema, a pričanje o orgazmu još i više. Mnogi su stručnjaci tada tvrdili kako je skoro nemoguće da žena doživi nekoliko orgazama zaredom. Danas se zna da svaka žena može svršiti ako je njen klitoris stimuliran dovoljno dugo i na pravi način i, naravno, ako je dobre volje. Zna se i da intenzivna stimulacija i nakon prvog orgazma može dovesti do još jednog, i još jednog, i još jednog...

Stručnjaci ne tvrde da se to može postići preko noći, ali kroz neko vrijeme vježbom i pravilnom stimulacijom vrlo je vjerojatno da ćete doći do željenog cilja, pogotovo ako je i vaš partner predan u pružanju užitka s istim ciljem.

3. Nema ništa loše u masturbaciji
Ali zaista nema ništa loše u tome. Seksolozi su se složili s tvrdnjom da masturbacija može uvelike pomoći ženama da nauče kako postići orgazam i kako postići višestruki orgazam.

I zato nemojte oklijevati nego se opustite i upustite.

4. Oralni seks je u redu
Generacijama prije oralni seks je smatran prilično 'prljavim'. I zato vam mama sigurno nije rekla da oralni seks može biti od velike pomoći ženi u postizanju orgazma, da oralni seks može pomoći muškarcu s erekcijskom disfunkcijom i da je za većinu ljudi oralni seks pravi užitak.

Ako do sada niste imali iskustva s oralnim seksom, možda je vrijeme da barem isprobate.

ww.net.hr



_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 25, 2008 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni moja nikad nista nije ni rekla o tome Mr. Green

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 25, 2008 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mene moja mama naucila kuvati, peglati i slicno
ostalo sam otkrila bez nje Mr. Green

_________________
www.ONE.org
 
Maki09
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2006
Poruke: 266

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 02, 2009 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehe, meni moja isto nije rekla ni rec o tome ali sam zato odmah nakon par puta sama skontala neke stvari,hehehe Very Happy

_________________
FDGV FGBFG
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 23, 2009 8:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

please je napisao/la sledeće:
mene moja mama naucila kuvati, peglati i slicno
ostalo sam otkrila bez nje Mr. Green

slazem se Mr. Green

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
dragana.m
♫♪~unique~♪♫
<b>♫♪~unique~♪♫</b>





Datum registracije: 19 Sep 2008
Poruke: 9154

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 23, 2009 8:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

TAMARA MAGIS je napisao/la sledeće:
please je napisao/la sledeće:
mene moja mama naucila kuvati, peglati i slicno
ostalo sam otkrila bez nje Mr. Green

slazem se Mr. Green


i ja se slažem!!! Confused Neutral Mr. Green Razz Laughing Laughing
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 25, 2009 8:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da i nije baš prigodno da vam majka govori to.
nekako je sramota.
jeee Embarassed
to se valjda uvek sazna sa strane i meni je drago da je tako.
drago mi je što mama nije bila ta koja mi je objasnila šta je "oral."
sem ako vam je majka jedina na svetu pa neka ko drugi da vas uputi u to sem nje. Neutral

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 26, 2009 8:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne, nije ni mene mati ucila o tomu sto je oral i kak da lizem i zadovoljim svog momka, niti da pazim da mi kondom ne ostane u meni, ili da ne uzimam nikako rebrasti Durex, moze me nadraziti jako.. Very Happy Very Happy ali ipak mislim da se najvece greske dogadjaju upravo zato kaj roditelji ni ne stignu razgovarati sa svojom djecom zbog toga sto su to..danas stvarno djeca a vec se lizu..i dobijaju bebe. Cool
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 09, 2009 11:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ne vidim zasto bi bila sramota, ko ce najbolje da ti kaze nego svoj bliznji

ali eto, kod nas je to jos uvek tabu tema tako da nije ni cudo sto danasnja omladina....

khm,...da....eto...

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Iwana Simic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 12 Okt 2009
Poruke: 88

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 12, 2009 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ni meni moja mama nije nikad nista pricala o tome...

_________________
Jos ovaj put slazi me
i reci da jos volis me
jos ovaj put slazi me
jer ti to radis najbolje
i nemoj gledati
jer ja cu danas plakati
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Ono što vam mama nije rekla o seksu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon