www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Opis prostora u kojem se trenutno nalaziš =)
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 07, 2008 5:10 pm    Naslov poruke: Opis prostora u kojem se trenutno nalaziš =) Na vrh strane Na dno strane

Znači Arrow Što te okružuje Arrow Npr. boje, el. uređaji, nekakvi predmeti, namještaj, da li se nalaziš u mračnoj/maloj prostoriji - ili obrnuto... =)

 
maLena_puLa
[.montenegrina.]
<b>[.montenegrina.]</b>



Godine: 30

Datum registracije: 22 Dec 2005
Poruke: 7118
Mesto: Dje Ibar bistro teče / Pula

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 07, 2008 5:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zeleni zidovi.. (: komp.. dvoja vrata.. ormar (:

_________________
Kakav smo mi to narod kad je gubav jedina riječ koja se rimuje sa ljubav ?
 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 36

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 07, 2008 5:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osvetljena srednje velika soba, boje kajsije, u sobi komp, stampac, tri zvucnika, televizor, mini-linija, dva kreveta-jedan sa narandzastim a jedan sa plavim prekrivacem, dve fotelje, mali stocic, pec, papagaji, i sestra... Laughing eh tu je i fiksni telefon Laughing ne znam da li sam nesto izostavila Laughing

'el dosta? Wink

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
bLackLady
►∞ bLack eviL witch ∞◄
<b>►∞ bLack eviL witch ∞◄</b>



Godine: 44

Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 13735
Mesto: Daleko od svih, u carstvu tame...

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 07, 2008 5:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja mi draga kancelarija...
Veća soba, okružena vratima sa svih strana Rolling Eyes ček da prebrojim, ima ih 5... dvoja vrata vode u druge kancelarije, jedna u predsoblje tj izlaz iz firme, jedna u kuhinju a jedna u toalet...
Nameštaj: preko puta mene je kožni trosed na koji bih se rado izvalila sad Mr. Green , naravno crne je boje (kao da su znali da ću ja ovde da radim Wink), moj sto na kome je komp, štampač, fax, dva telefona, čantra sa olovkama, interfon... Iza mene komodica sa raznim dokumentima...
Prostor je prilično osvetljen, zidovi su beli...

Toliko od ja...

_________________
Ko voli, nek izvoli... ali ne garantujem za vašu bezbednost...
 
Zsejla
Dragonfly
Dragonfly



Godine: 39

Datum registracije: 28 Mar 2007
Poruke: 3296
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 07, 2008 5:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eh..moja soba Mr. Green
bijeli zidovi, oblozeni tapetama sa rozim cvjetovima (na uklapanje), ugao (rastavljen na dva dijele, na dva zida-jedan preko puta drugog), dupli prozor sa plavim zaluzinama, sto na sredini sobe, ormar na drugom zidu po citavoj duzini, komada sa tv-om, stalak sa sminkom, dvd-playerom i fixnim telefonom, ormaric sa knjigama, figuricama, cestitkama i drugim meni dragim stvarima, stalak sa cd-ovima, stol za comp (na kojem se nalazi monitor, tastatura, mis, zvucnici i lampa, te na podu kuciste i pojacalo...okolinu krasi i hrpa kablova...

eto...mislim da je to to...

sto se tice "osvjetljenja", soba je tokom dana uvijek u svjetlu, ali u tu cast ja koristim zaluzine da mi bude mracno, kad padne potpuni mrak, ja palim lampu, radi ugodjaja (i zato sto me mama natjera jer nosim naocale Laughing )

Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
Beer is the cause and solution to all of life's problems. ~Homer Simpson~
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 07, 2008 6:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neuhvatljivaa je napisao/la sledeće:
'el dosta? Wink


Nije. Laughing

Arrow Opis moje sobe Arrow Gledam ravno u pc pokraj kojeg su dva mala i dva velika zvučnika - na radnom stolu - iznad kojeg su dva ormarića i između njih dvije police s CD-ima, iznad ormarića je mali prozočić, a ispod svega, tj. ispod stola je printer. Laughing Zakomplicirah. Mr. Green
S moje lijeve strane nalazi se još jedan radni stol na kojem su TV, linija, a iznad je veliko ogledalo. Između tog radnog stola i vrata nalazi se nekakva komoda ( ili što već Confused ) s ladicama, ormarićem i nekoliko polica. Iza mene je veliki prozor, koji gleda na hodnik Sad , i krevet na kojem se nalazi milion jastučića. Laughing Pokraj kreveta je mali ormarić i digitalna vaga. Mr. Green A s moje desne strane nalaze se dva ormara. Na zidovima su obješene skoro sve pohvalnice Embarassed , mega poster T. Proeskog iznad moje glave dok spavam Mr. Green i njegov kalendar. Soba je trenutno mračna Rolling Eyes , zidovi u kombinaciji zelene boje i boje breskve, kao i sav namještaj.

=D
 
Idealno_loša
Banovan!

Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 01 Nov 2008
Poruke: 463

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 07, 2008 6:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajme koja tema, ko da san u salonu namještaja pa moran birat koji cu Mr. Green


Uglavnom, trenutno ležin na velikon krevetu na sredini sobe ..
S moje live strane je fotelja na kojoj je hrpa jastuka, dalje od stola blizu prozora jeste radni stol, na njemu radio i ostale gluposti ( knjige, papiri, kemijske, zvučnici, itd.) S moje desne strane je noćni ormarić - malo dalje od njega je komoda puna knjiga . Poviše te komode, stoje 2 postera..
Jedan je od Dragane MIrkovic, a drugi je jedan par kako se ljubi na zalasku sunca Wink .
Isprid mene tj ono šta gledan su dva velika prozora, a pogled seže do plaže Bačvica .. tj gledam u more...
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 11, 2008 10:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

(U mojoj sobi)Kod mene su vrata obojana u ljubicastom,takodje i papire iste boje.Iza mene je moj krevet,sa desne imam ormance,pored toga imam kao dve stalaze,gde tamo stavljam svoje dokumente,stvari i tkd...
A gde mi stoji komp,imam neke papirice,zvuke za muziku,jedna slika od mog bratanca i jos nekih papiri...Ispod imam razne privatne papire i neke cd prazne...
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 15, 2008 1:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zidovi jedan naspram drugog su plavi,preostala dva su bela,sa crnim prugama duz celog zida.
Krevet,dve ogromne police pune knjiga,slika Marylin Monroe(crno bela),orman,komoda,sto i na njemu komp Smile,zatim...tabure,moje crne tufnaste papuce i final finish,nesto sto se totalno ne uklapa a mama mi ne da da sklonim:moja slika sa nekih 2,3 godine Smile

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 15, 2008 3:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Opis kancelarije.6 vrata
Beli zidovi
Dva kompa
Ogroman tv, kolege gledaju 6 program Mr. Green
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 15, 2008 4:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovako..
Sedim u svojoj sobi,ispred mene je osim kompa zid (ugao) obojen u boju kajsije Wink
Takva je cela soba.Levo od mene je jedan orman gde stoje odela u gornjoj polici a u donjoj knjige i te stvari.
Pored tog ormana je mala polica na kome je TV,muzička linija ...
Iza mene je moj krevet.Desno od mene je veliki orman koji je pun odela.. Mr. Green
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 23, 2008 5:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

orman s desne strane, kolege s leve
kompjuteri oko mene
ljudi, glasovi..

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Opis prostora u kojem se trenutno nalaziš =) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon