www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Opis prostora u kojem se trenutno nalaziš =)
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 23, 2008 5:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sedim ispred kompa i zida - ugao.
Soba je obojena u plavo.
Sa moje desne strane je sto gde ucim i pisem zadatke.
Da moje leve strane je jedna komoda, na kojoj mi stoje zvucnici.
Na stolu gde mi je komp imam slika i knjiga. Na zidu je TV.
Iza mene ormar pun odece, i francuski krevet. Pored ormara imam isto jednu malu komodicu sa kozmetikom itd, itd...pored komodice te ima jedan sto i 2 tabure-a.
Iza mene je klavijatura, i ogroman Tosetov poster, a na zidu su i obecene neke slike.
Soba je prilicno velika, i ima dva prozora, pored klavijature imaju vrata koja vode u spavacu od mojih, i imaju jos jedna pored pisaceg stola koja vode u hodnik. Laughing



_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 25, 2008 3:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sijaju zvezde .. sve je u blacklight-u
vrti se kugla i vire zvučnici sa svih uglova Mr. Green Mr. Green ooo yeaaa

_________________

 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 24, 2009 10:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sidin za radnim stolom.
Isprid mene laptop.. sa strane dva zvučnika. Linija sa live strane stola.
S moje desne strane čaša Cole, mp4, narukvice, knjige neke, skripte, papirići, aceton, lak za nkte, ključi, neki marker, lipilo, kemijska, i 50 lipa, te sunčane cvike i neki punjač. Laughing
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 24, 2009 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod dragog sam.. Ispred mene komp,pored mene drugi komp Mr. Green ,levo polica e tu ima svasta.. to je to Mr. Green
 
panta_rei
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Maj 2009
Poruke: 68

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 29, 2009 2:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prostrana soba,ispred mene komp,u levom uglu lampa"globus",desno 3 pehara na polici,iznad pehara 2 uramljene diplome....ispred kompa mobb,levo casa sa olovkama pored case lepljivi papirici i papiri u kutiji,desno stampac.. to je to. Pod konac..
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 29, 2009 10:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Levo od mene kuhinja, desno terasa, ja za stolom.
Na stolu velika vaza sa cvećem, lampa, štampač i komp.
Iza moj još uvek nenamešten krevet a pored njega lekovi i krpe, uputstvo za ponašanje posle operacije i tako... tužna slika ovih dana.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
nemanja446
unique and unrepeatable
unique and unrepeatable



Godine: 32

Datum registracije: 19 Apr 2009
Poruke: 2143
Mesto: Trebinje, Republika Srpska

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 29, 2009 11:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najobicnija soba, desno od mene vrata, ispred mene kompjuter, a iza ormar. Tu su i dva kreveta jedan preko puta drugog.

_________________
There isn't anything which is totally wrong. Even a stopped clock shows wright time twice a day.
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 29, 2009 11:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Soba, iza mene krevet, ispred mene komp, desno, tv, dvd, cd, dvd.
Lave stampac, knjige, kozmetika i to je to Wink
 
Kele
**one and only**
**one and only**



Godine: 39

Datum registracije: 17 Nov 2005
Poruke: 8826
Mesto: Vojvoda Stepa 23219

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 29, 2009 1:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

desno od mene zid ..... levo polica sa 5 racunara ... iza mene sank i frizider ... i neki kinezi koji pricaju nesto cudno na japanskom ... dok igraju cs Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
 
draganafan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 26 Avg 2009
Poruke: 392

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 30, 2009 10:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ispred mene kmp.sa strane dva zvučnika,iznad kompa neke điđe miđe,sa desne strane stol,a i za njega i moj ležaj,s lijeve strane regal,tv i dvd,a i za mene još jedan regal,vrata na kojem su posteri od Dragane Mirković Laughing

_________________
Još te volim još nisam ničija,još je u meni ljubav ko eksplozija...
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 20, 2009 1:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hot Cherry je napisao/la sledeće:
sijaju zvezde .. sve je u blacklight-u
vrti se kugla i vire zvučnici sa svih uglova Mr. Green Mr. Green ooo yeaaa


sedim u tami... nista se ne vidi osim tastature i misa - svetlo od monitora koje sam smanjio na 30%...

Laughing Laughing Laughing

_________________

 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 20, 2009 12:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ležim u potpunom mraku... Laughing
Gledam u crvena vrata (koja ne vidim Laughing ), a između kreveta i vrata nalazi se veliki radni stol, crvena stolica, još veći ormarić i 3 police iznad, i 2 ormara za odjeću... Desno od vrata nalaze se još jedna, tj. ulaz u kupaonicu... Desno od mene je noćni ormarić i 3 prozora, radijator, još jedan radni stol i stolica, u kutu krevet i ormarić s policama... Zidovi su nježno narančaste boje...

Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Opis prostora u kojem se trenutno nalaziš =) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon