www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Shrek
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 12:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

briljantno...nemam sta vise da dodam


_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Alexxc5
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 128
Mesto: Sabac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 31, 2005 3:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nisam nesto ljubitelj crtanih filmova,ali Shrek je stvarno dobar!!

_________________
Alexandar
 
travolta011
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jan 2006
Poruke: 133

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 9:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odlicno je uradjeno, iako ne gledam crtane bas mnogo
 
**victoriano**
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 5282

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 12:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shrek je najaci!a eddie murphy kao donkey uspeli su da ga pogode..bas iam taj donkey glas Very Happy
 
vukovicnikola
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 35

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 2:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je prvi dio mnogo bolji i upecatljiviji, ali cinjenica je da su oba odlicna. Shrek mi je na drugom mjestu posle Madagascara- obuzme me smijeh od same pomisli na film!
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 5:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Genijalnost je prisutna u oba dela. Postoji i DVD prvog dela na kome se na bonus disku dobija do sada nevidjeni kratak crtani film i cetri para naocara za 3D sto je odlicno. Ja sam oba dela uvrstio u svojoj kolekciji i svaki put kada ne znam sta da gledam shrek je tu Very Happy
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 8:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sjajan crtani, bas sam se odusevio kad sam gledao, prvi deo mi je bolji!!! 8)

Prvi deo je uvek bolji nego nastavak!!! Very Happy
 
makedonce78
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 102
Mesto: vo izguben svet

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 12:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je bas pravi crtani za odrasle. Strasan je Very Happy

_________________
"We live in an age when pizza gets to your home before the police."

-- Jeff Marder.
 
emirzen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 91

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 06, 2006 12:52 am    Naslov poruke: Shrek Na vrh strane Na dno strane

Stvarno je dobar crtani ja sam gledao samo Shreck 2
 
mcbain
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 76

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 10, 2006 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam da gledam crtane filmove.
I mogu da kazem da je za razliku od igranih gde je u poslednje vreme oseka kvaliteta, u animiranim bas suprotno. Shrek mi se svidja, na stranu animacija, koja je takodje dobra, humor je fantastican, a prilagodjen je razlicitim godistima, tako da nikom ne bude dosadno.

_________________
sta je ovo, dozvoli - sta je ovo sine, a uz to i ne radi !!!
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 19, 2006 12:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledala sam i ja Shrek sa mojom sekicom...bas super crtac...magarac je najbolji i najopiceniji...bravo za crtac Exclamation
 
pokemon21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 03 Okt 2005
Poruke: 208
Mesto: Podgorica,Crna Gora

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 10:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro Animirani filmovi prolaze dobro zbog glasova koji poznati glumci daju glavnim likovima,ali da se ja pitam Madagaskar je 1000 puta bolji od Shreka,Shrek je u nekim segmentima dosadan,dok je Madagaskar u svakom pogledu pun pogodak.
Mada trebalo bi spomenuti i ostale koji su takodje odlicno prosli Shark Tale i naravno Ice Age 1 a uskoro izlazi Ice Age 2-tu se ocekuje ludnica kao i u prvom dijelu
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Shrek Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon