www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Maja Nikolic pesma stara 9 godina
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
kitten
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 19 Mar 2005
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 23, 2005 5:25 am    Naslov poruke: Maja Nikolic pesma stara 9 godina Na vrh strane Na dno strane

imam jedan veliki problem. trazim pesmu od maje nikolic koja je odprilike izasla 1996 godine. imala sam tu pesmu na video kaseti koja je bila snimljena na tv. naslov pesme nemam.znam samo neke reci iz strofe i refrena pa ako neko zna koja je ovo pesma, molim vas javi te mi koja je i dali je ima za down load.
znaci ovako

Strofa: umire u meni sve ptice svo cvece,
sve sto je zivo iz mene nece
ne zeli me ruka koja ume da voli
pomozi mi boze da sto manje boli.......

Refren: Postoji li svet u kome mogu biti ja
Smem li da nadjem dobrog andjela da me sacuva
Postoji li tama gde cu svetlost biti ja
Meni ....................................
Svaki sam tren tebi sudjena

Od prilike tako nekako ide. mozda gresim na nekim recima ali eto to je toliko koliko se mogu setiti pa mi javite.


 
Gile80
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 3261
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 23, 2005 4:31 pm    Naslov poruke: Re: Maja Nikolic pesma stara 9 godina Na vrh strane Na dno strane

kitten je napisao/la sledeće:
imam jedan veliki problem. trazim pesmu od maje nikolic koja je odprilike izasla 1996 godine. imala sam tu pesmu na video kaseti koja je bila snimljena na tv. naslov pesme nemam.znam samo neke reci iz strofe i refrena pa ako neko zna koja je ovo pesma, molim vas javi te mi koja je i dali je ima za down load.
znaci ovako

Strofa: umire u meni sve ptice svo cvece,
sve sto je zivo iz mene nece
ne zeli me ruka koja ume da voli
pomozi mi boze da sto manje boli.......

Refren: Postoji li svet u kome mogu biti ja
Smem li da nadjem dobrog andjela da me sacuva
Postoji li tama gde cu svetlost biti ja
Meni ....................................
Svaki sam tren tebi sudjena

Od prilike tako nekako ide. mozda gresim na nekim recima ali eto to je toliko koliko se mogu setiti pa mi javite.


Draga kitten, ocigledno nisi procitala uslov da bi mogla da dobijes muzicku zelju. Treba ti 100 postova, kada to ispunis, onda trazi pesmu ponovo

_________________

Nove midi fajlove i karaoke mozete slati na gile80@domaci.de
PRAVILA ZA FONTANU ZELJA
 
Jack666
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Mar 2005
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2005 2:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da se pjesma zove Sudjena
 
honolulu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 29 Okt 2004
Poruke: 63

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 01, 2005 3:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesma se zove Sudjena.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> Maja Nikolic pesma stara 9 godina Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon