www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ste ja za vas bila ljubav???
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 14, 2008 1:14 am    Naslov poruke: Ste ja za vas bila ljubav??? Na vrh strane Na dno strane

Svestan sam da slicna tema postoji, sta je ljubav.
Ova tema ima drugi smer. Vracamo se u vreme kada smo bili deca, kad nije bilo kompjutera, PS i drugih da ih nazovem elektricnih uredjaja Very Happy

Sta je za vas tada bila ljubav?
Sta ste radili za tu ljubav?

Da probijem led.

Sa nasih osam godina, ja i moj najbolji tada drugar Grcic smo se zaljubili u skolsku drugaricu Snezanu.
Ona je skupljala od sladoled korneta onaj okrugli karton. Ih koliko smo smazali tih korneta samo da bi nakupili te kartoncice i gde god bi video neki na ulici il' bacen na travi, bacali bi se samo da bi ugrabili.
I onda bi obadvojca trcali do njene kuce da joj donesemo kartoncice, pa se gurali ko ce prvi zakucati na vrata i da joj pruzi kartoncice. A posle kartoncica, samo bi sedeli i blejali u nju Rolling Eyes Embarassed

A u skoli, bi se normalno gumica brisala za nju od farmerki, ma gumica je bila bela ko sneg Laughing

Eh, da smo barem poljubac u obraz dobili tada...cak ni to Laughing



_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Jokky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Nov 2008
Poruke: 221
Mesto: <Destination Unknown>

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 01, 2008 12:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ovo sta si ti naveo je ona djecija,slatka i neiskvarena ljubav u kojoj postojite samo ti i ona a sve ostalo nestaje u trenu Very Happy A onda nam sa postepenim(a ipak vrlo brzim)odrstanjem dode jedna stvar koja se zove zivot i svi njegovi surovi problemi i sav taj jedan nacin ne(razmisljanja) i ljubavi nestane u trenu bas kako je i dosao...jbg..

_________________
Somewhere, over the rainbow, skies are blue.
And the dreams that you dare to dream
Really do come true.
 
_NataLia_
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2008
Poruke: 646
Mesto: Beč/Zg/Ri

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 13, 2008 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

S 8 godina?
Ljjubav nam je bila ići na ulicu, igrati laštik, igrati se s barbicama, razmjenivati mirisne papirice i salvete, ići u kino s društvom ...
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 06, 2009 4:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slanje ruža napravljenih od papirnih maramica kroz prozor, mlaćenje simpatije futrolom po glavi Mr. Green , pisanje pesmarice, 'ma, ne, on mi je kao brat' i tome slično Very Happy

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 06, 2009 5:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

drzanje za ruke u vrticu, zajednicko igranje, spavanje jedno do drugog sa rukom u ruci Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Ste ja za vas bila ljubav??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon