www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

3. kamen od Sunca
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~
::  
Autor Poruka
Mikol
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 04 Dec 2004
Poruke: 142

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 02, 2005 7:41 pm    Naslov poruke: 3. kamen od Sunca Na vrh strane Na dno strane

Sta mislite o seriji "3. kamen od Sunca"?
Za mene je to jedna od najboljih (ako ne i najbolja) i najsmesnijih (ako ne i najsmesnija) serija svih vremena!!!
Steta sto se ne reklamira onoliko koliko se reklamiraju "Prijatelji". Da je tako, verujem da za "Prijatelje" niko ne bi ni cuo, jer je "3. kamen od Sunca" 10000000000000000000000000000001 put bolja serija.
DIK SOLOMON je JEDAN JEDINI (a sa njim i Dzon Litgou)!!!!!!!!



_________________
* If you can't dazzle them with brilliance, baffle them with bullshit.
* My Top Tracks:
 
Comma
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 15
Mesto: Kotor

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 04, 2005 4:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogo sam volio 'kamen' - pogotovo prve epizode - i uvjek ih rado iznova odgledam, ali...
nepravedan si prema 'Prijateljima' [-X . Mislim da su zasluzili sve nagrade koje su pobrali tokom godina.
Ako mislis da svoju popularnost duguju samo reklamiranju onda jedno veliko bravo za reklamu.

_________________
"Ako za te ja ne vridim, ništa ti lipo niman reć."
 
Mikol
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 04 Dec 2004
Poruke: 142

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 05, 2005 2:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne kazem ja da su Prijatelji losi. Samo kazem da postoji milion drugih serija sa istom pricom a da su oni najpopularniji zbog glumacke postave i fame koju su digli oko nje. Opet kazem, serija nije losa, ali je steta sto druge serije (kao sto je 3. kamen od Sunca) ne dobiju istu sansu da ih vide i ocene siroke narodne mase.

A sto se tice glumaca u Kamenu, svi su FENOMENALNI (samo mi je Tomi onako malo...).

_________________
* If you can't dazzle them with brilliance, baffle them with bullshit.
* My Top Tracks:
 
sheba_diesel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 183
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 05, 2005 3:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kamencic je STRASNA serija.Veoma smesna i sto je jos vaznije originalna.Prijatelji su prava komercijalna Americka serija u zilion nastavaka.Sapunica sa elementima komedije(i uglavnom predvidivim stosovima i gegovima).
SIMPSONS RULZ!!! 8)
 
acevantura
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 05 Jun 2005
Poruke: 78

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 05, 2005 9:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedna od najjacish serija ikad. Ludi su 100%
steta sto se zavrsila Crying or Very sad
 
Mordred
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 11

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 08, 2005 10:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U pocetku je bila stvarno super, ali psole su poceli da preteruju. Kao da nisu ocekivali toliku popularnost, pa spremili scenario za mali broj epizoda, a kasnije ih doradjivlai u letu...
 
Mikol
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 04 Dec 2004
Poruke: 142

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 10, 2005 2:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam je gledao pre dosta godina, tako da se ne secam zadnjih epizoda. Znam samo da se i posle toliko vremena sit ismejem samo kada pomislim na tu seriju. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
* If you can't dazzle them with brilliance, baffle them with bullshit.
* My Top Tracks:
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 10, 2005 2:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fenomenalna serija sa jos boljim glumcima...
Vristala sam od smeha gledajuci je.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 10, 2005 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

extra je serija,ludi su ko struja svi redom u seriji

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
Stella Rossa
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 26 Maj 2005
Poruke: 255

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 16, 2005 12:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pet puta sam gledala tu seriju i nije mi dosadila,mogla bih da je gledam i sesti put Wink

_________________
 
Edgar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 07 Jul 2005
Poruke: 48

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 17, 2005 6:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Beskrajno smesno ... i dobra ideja ... i dobri glumci ...
 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 30, 2005 2:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fenomenalna serija sa jos boljim glumcima...
Vristala sam od smeha gledajuci je. bas kao sto kaze nastasenjka Wink Razz

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~ -> 3. kamen od Sunca Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon