www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najljepši stihovi turbo folka ! [ LooL ]
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~
::  
Autor Poruka
maLena_puLa
[.montenegrina.]
<b>[.montenegrina.]</b>



Godine: 30

Datum registracije: 22 Dec 2005
Poruke: 7118
Mesto: Dje Ibar bistro teče / Pula

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 16, 2008 10:57 am    Naslov poruke: Najljepši stihovi turbo folka ! [ LooL ] Na vrh strane Na dno strane

- Jedva čekam da sa'ranim majku pa u kuću da dovedem Rajku!

- Varao me dragi, nek je zdrav i živ, kad ga žene vole nije, nije kriv!

- Najbolji si, najbolji od svih faca slavnih, ti voziš Ferari u gradu si glavni!

- Moja mala nosi suknju mini, ispod mini napisala skini, moja mala nosi suknju maksi ispod maksi napisala taksi!

- Igra kolo, a u kolu Duda, od radosti tresu mi se kosti!

- Uz vetar sam uvek iš'o i nikoga nisam šiš'o, od malena radim tako, ja sam rođen naopako!

- Što na kafu zoveš mene kada nemaš samlevene!

- Nemoj da plačeš na mom kućnom pragu, da mi nova vrata ne povuku vlagu!

- Pijem vino i rakiju vruću i ne mislim na njivu i kuću. Šta će meni venčanje i žena kad sa tuđom živim bez problema?

- Caki, Caki, Cale kupi mi sandale, samo pazi Cale da ne budu male!

- Kraj kazana svako veče gledam kad se šljiva peče! Gradiram ljuto piće, pa ga punim u buriće!

- Kaži mala svoje muke, cica ima zlatne ruke! Neće cica tu da srlja, hoće samo da podrlja!

- Moja mala nema prednji zubi, kad me ljubi jezikom me ubi!

- Ti ode na zeleno, ja osta na crveno rastavi nas semafor!

- Hop mala bosonoga, kako živiš bez onoga, kako živiš bez onoga lole garavoga.

- Sladak šećer, hladna voda, hajde mala dok je zgoda, 'ajde mala dok je zgoda ljubav da se proba!

- Plitak potok, a voda duboka...!

- Majka Muju šišala na struju, kuka Mujo zbog varoških cura, u modi je dugačka frizura.

- Pozn'o bih te među ruža trista, ali nije svaka ruža ista!

- Nećeš čak ni pasulj da mi skuvaš, a kamoli decu da mi čuvaš!

- Koka Kola, Malboro, Suzuki, diskoteke, gitare, buzuki, to je život, to nije reklama, nikom nije lepše nego nama!

- Mala žena od velike slađa, mala žena u srce pogađa, mala žena lepa kao slika, telo malo a duša velika!

- Zec voli kupus, kupus voli rosu, a ja moju malu i garavu i bosu!

- Crna il' plava, crna il' plava, ej kad bih znao koja je prava. Obe il' ništa, obe il' ništa, obe il' ništa idem do kraja!

- Aj koliko je tu u kolu cura, najlepša je kumina frizura.

- Drum dugačak, kola trula, mala moja jesil' čula. Jesil' čula ej garava ja ne vozim za badava!

- Ej da su suze srebrni novčići, palatu do neba mogla bih podići!

- Zar ja mala da idem po sudu, i da slušam nečiju presudu, da me tamo pita čika strani oćeš ćerko il' tati il' mami.

- Moja mala lutkica, tvrdi da je devica, kaže pre venčanja nema milovanja. Devo, devo device, prelepa lepotice, nemoj sa mnom da se svađaš, bolje decu da mi rađaš.

- Sve, sve, sve, možeš da mi daš, al' ja neću s tobom jer si mafijaš!

- Da zavoliš mene ti nije bilo sile, 1:1000 šanse su mi bile!

- Opasan je jež kad ga neko takne, izbo' je Snežu ne može da makne! Broji bodlje Sneža pored starog plota, sećaće se ježa celoga života!

- Prvo pa muško nek' se zove Duško, kolo veže sitno ime nije bitno!

- Hej, hej, konobaru donesi mi stok, hoću da se napijem da zaigram rok!

- Ej meseče pobratime samo noćas isprati me, popio sam koju više, sokaci se ukrstiše, dok pronađem onaj pravi, već će zora da zaplavi!

- Uvek svratim na po jednu, ali imam dušu željnu, potego sam noćas dobro, pomozi mi stari pobro!



_________________
Kakav smo mi to narod kad je gubav jedina riječ koja se rimuje sa ljubav ?
 
tabakva
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 08 Jan 2006
Poruke: 13
Mesto: Valjevo

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 23, 2008 7:48 pm    Naslov poruke: Re: Najljepši stihovi turbo folka ! [ LooL ] Na vrh strane Na dno strane

maLena_puLa je napisao/la sledeće:
- Jedva čekam da sa'ranim majku pa u kuću da dovedem Rajku!

- Varao me dragi, nek je zdrav i živ, kad ga žene vole nije, nije kriv!

- Najbolji si, najbolji od svih faca slavnih, ti voziš Ferari u gradu si glavni!

- Moja mala nosi suknju mini, ispod mini napisala skini, moja mala nosi suknju maksi ispod maksi napisala taksi!

- Što na kafu zoveš mene kada nemaš samlevene!

- Moja mala nema prednji zubi, kad me ljubi jezikom me ubi!

- Ti ode na zeleno, ja osta na crveno rastavi nas semafor!

- Plitak potok, a voda duboka...!

- Zar ja mala da idem po sudu, i da slušam nečiju presudu, da me tamo pita čika strani oćeš ćerko il' tati il' mami.

- Moja mala lutkica, tvrdi da je devica, kaže pre venčanja nema milovanja. Devo, devo device, prelepa lepotice, nemoj sa mnom da se svađaš, bolje decu da mi rađaš.

- Da zavoliš mene ti nije bilo sile, 1:1000 šanse su mi bile!

- Opasan je jež kad ga neko takne, izbo' je Snežu ne može da makne! Broji bodlje Sneža pored starog plota, sećaće se ježa celoga života!

- Prvo pa muško nek' se zove Duško, kolo veže sitno ime nije bitno!


Za ove stihove bas no coment Mr. Green

_________________
Sta reći...
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 30, 2010 12:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
- Moja mala nema prednji zubi, kad me ljubi jezikom me ubi!


Citat:
- Nećeš čak ni pasulj da mi skuvaš, a kamoli decu da mi čuvaš!


Citat:
- Opasan je jež kad ga neko takne, izbo' je Snežu ne može da makne! Broji bodlje Sneža pored starog plota, sećaće se ježa celoga života!


Dajte ljudi, nemojte me nasmijavati!!! Ma, zar je moguće da postoje pjesme sa ovakvim biserima, to vi mene samo zezate Shocked Exclamation Braćo moja Exclamation Laughing

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~ -> Najljepši stihovi turbo folka ! [ LooL ] Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon