www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bec - Wien
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
patis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 133

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 01, 2006 10:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja zivim u becu mnogo je lepo i za setnju danju il nocu za izlazak...

 
soniuccia
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 720
Mesto: Negde

panama.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 15, 2006 7:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bec je zaista prelep grad, a Srbija je na pola sata
Bila sam prosle zime pred njihov Bozic, zaista impresivno!

_________________
 
jeKiii
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 13 Dec 2005
Poruke: 46

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 12:09 am    Naslov poruke: bec Na vrh strane Na dno strane

ma nigde nema lepsih kafica i diskoteke nego u becu...zivim vec 19 godina u becu..prelep je
 
bambelina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Maj 2006
Poruke: 11

uk.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 7:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bila sam puno puta u Becu,al ne bi se slozila da je najljepsi grad u Evropi,to je za mene definitivno London
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 7:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije bas nesto posebno. Budimpesta je puno bolja, o Parizu tek da ne govorim. A Barcelona je definitivno iznimno lijep i dobar grad spram Beca!

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam cuo da je to najlepsi evropski grad... svi moji prijatelji koji su bili tamo su odusevljeni!!! kazu da je prelep!!! ja nikad nisam bio tamo, ali imam dosta knjiga o becu i sudeci po slikama... odusevljen sam!!! mnogo bih voleo da odem tamo i da obidjem svaki cosak Beca!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
dobra_devojka
Fan Dragane Mirkovic
Fan Dragane Mirkovic



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2006
Poruke: 1010

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 24, 2006 3:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam bas puno vremena uspela da provedem u Becu, ali sam uspela da vidim Schoenbrunn i da se prosetam tim parkom. Prelep je Smile
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 10:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u becu sam bila sa 5,6 godina i danas pamtim bec po divnim uspomenama ..... bila sam na dunav tornju sto bi preporucila svakom ko ode u bec ....... restoran koji se okrece i svaki sekund pruza drugaciji pogled na bec nesto je sto se ne vidja svaki dan ..... bec ima najbolji zabavni park koji sam videla ........ isla sam i na pratr i na mnoge druge zanimljivosti u luna park ......... obisli smo mnoge znamenitosti i parkove u becu i zaista sam odusevljena
 
goga20
~lavica~
<b>~lavica~</b>



Godine: 39

Datum registracije: 30 Dec 2004
Poruke: 1092
Mesto: Linz

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 10, 2006 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila sam vise puta u Becu i stvarno je lijep grad a nocni zivot ludilo. Zadnji put sam sa momkom bila na Donauturm, evo vam i slika jedna:
 
dorchi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 28 Jul 2005
Poruke: 100

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 28, 2006 2:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je prekrasan...pogotovo za shoping Laughing

_________________
and when I try to sleep,
the drugs I've taken are killing me...
I think of you to ease my pain- but you're so far
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 30, 2006 8:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedini grad u kojem bih mohao zivjeti, pored Sarajeva i Istanbula Exclamation

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
igel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Sep 2006
Poruke: 44

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 15, 2006 12:03 am    Naslov poruke: Novi Sad =bec Na vrh strane Na dno strane

Ne znam da li je jos neko primetio, ali meni je Novi Sad veoma slican Becu, pocev od samog ulaska, jer me stanica u becu po konstrukciji neobicno podseca na ovu u Novom Sadu
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Bec - Wien Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  sledeća
Strana 8 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon