www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bec - Wien
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
wien
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 21

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 23, 2005 12:44 pm    Naslov poruke: Bec - Wien Na vrh strane Na dno strane

jel neko bio nekada u Becu?kako vam se svidja?kazu da je to jedan od najlepsih i najstarijih gradova u Evropi...

 
www.Multipoker.com
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 11

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 23, 2005 5:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ko voli antiku itd bice prezadovoljen ..sta ja znam mene nekako depresija hvata kad sam tamo

_________________
Najveci pokersait u svetu..registrujte se i probajte i dobices 20% bonus i multipokerovu majcu+kacket nezaboravite bonuscode SERB ako zelite mozete probati igrati sa funmoney/svakog dana preko 30.000 online probajte vasu srecu i znanje necete se pokajati.
 
maki007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 63

Datum registracije: 05 Mar 2004
Poruke: 163

slovakia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 24, 2005 6:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vrlo cesto sam u Becu, obzirom da je to samo 50km od Bratislave i dopada mi se.

_________________
吉国 久美子
六週間も居ていないので特に日本が恋しいですよね。
 
druid
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jun 2004
Poruke: 9

PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 4:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam isao skoro za Prag i bio jedan dan u Becu, odusevio me grad, tolika kultura na jednom mjestu, nisam znao sta prije da gledam. Odusevili su me vozaci koji ti staju cim si stao kraj ceste na trotoaru, tamo nema ni teoretske sanse da te udari auto..predivan grad, must see !!
 
new
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 31 Jan 2005
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 2:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bec volim samo za to sto je to NAS GRAD!tamo su svi nasiii,a ne svabe
 
Silver_Tiger
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Feb 2004
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja zivim u becu i slazem sa sa tim. Bec je prelep grad. Sadri mnogo kulture iz vise epocha. Na Ringstrase ( tako se zove ulica) kad krnes poredu vide ces mnogo stilova gradjevine. Od antike Grckog stila, Barok, Renaisance i mnogo vise. Stvarno prelepo.
A sto se tice naseg naroda ima ovde u Becu mnogo. Stvarno se moze reci da je to nas grad
 
sale-vienna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 14

PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 3:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa bec i nije tako los ako vas zanima neka kultura a inace ovako za provod nije neka metropola,nekad je jako dosadno ovde a ljudi su zestko smarachi!
 
monolog
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Apr 2005
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bec je divan grad
 
milicam
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 22
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 12:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bec je prelep grad, ali mene zanima ima li koga iz innsbrucka?
ja dolazim tamo za 10-15 dana i volela bih da imam prijatelje.
 
contem7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Apr 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja studiram u Becu i moram reci da nije lose. Pogotovo za one koji su zainterosovani za kultura. Na takozvanoj "Ringstrae" prolazis kraj Parlamenta, Heldenplatz-a, Nacionalne biblioteke itd. itd. Znaci mnogi stilovi i epohe na jednom mjestu. Pored toga nocni zivot je isto prva liga!!
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 8:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na zalost nisam imala nikada priliku da posetim Bec ali ako ikada budem otisla bice to na dan novogodisnjeg koncerta becke filharmonije... Rolling Eyes

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Silver_Tiger
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Feb 2004
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 12:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemoze se nista reci protiv nocnog zivota u Becu. Sve je fantasticno ovde mnogo naseg Naroda i tako da je lepo u Becu
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Bec - Wien Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 1 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon