www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bec - Wien
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
smixy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Sep 2006
Poruke: 227

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 7:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovog leta sam posetila ovaj prelepi grad. Odusevljena sam prestonicom Austrije. Smatram ga za sada najlepsim Evropskim gradom koji sam obisla, mada jos uvek nisam bila u Parizu, od Pariza mnogo ocekujem. Bec je fantastican!!!!!!!!!!!!!!

 
jeKiii
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 13 Dec 2005
Poruke: 46

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 25, 2006 3:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja zivim vec od moje 2. godine u becu ..ovde sam isla i u skolu. Bec je prelep grad!

i naajlepsi lokali i diskoteke su u becu..nigde nema bolje

[Edit by Daca: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
erwin_tirol
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 69
Mesto: Reutte/Austrija i Banja Luka

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 08, 2006 5:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja zivim u tirolu, bijo sam nekoliko puta u becu, bas lijep grad

_________________
Ja sam Momak iz Banja Luke, ali zivim u austriji Wink
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 08, 2006 5:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lijep ali hladan, ljudi su prilicno hladni i proracunati. Ne znam bih li volio zivjeti u Becu???

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Sandra H.
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 03 Okt 2006
Poruke: 123

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 2:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja zivim u blizini Beca,svaki dan ga skoro posecujem i mogu vam reci da mi se dopada...

_________________
 
Tajci_15
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 178
Mesto: tamo gde zvezde padaju,gde tiha muzika svira,gde snovi postaju java,tamo gde je ON

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 11:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rodila sam se u becu i mrzim ovaj grad Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

_________________
NoCas zVezDe PadaCe jedNa od njIh naSa je jeDnA nOsi utEhu kO u Snu vOleLa biH da si Tu
 
makaveli_blok70
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 308
Mesto: ~~blok 70~~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 10:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u subotu sam se vratio iz Beca!!!Predivan grad sta reci??Grad najcistiji koji sam ja video u zivotu!!!Neverovatno koliko ima ljudi iz ex-yu!!!Svuda oko tebe na ulici cujes ih, u metrou, rede u mc-u u ostalim radnjama!!Kao da sam bio u BG-u!!!Uopsta se nisam osecao kao stranac!!!

_________________
Nekom je zivot majka, a nekom maceha!!!
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 19, 2006 9:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bec je strava , frakat jedan od bolji u kojem sam bila
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 19, 2006 10:04 pm    Naslov poruke: extra Na vrh strane Na dno strane

extra grad, omiljeni, uz Saarajevo naravno;)

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 20, 2006 10:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nadam se da cu opet uskoro da odem u bec, zelim da obidjem sva ona mesta u koja sam obisla pre 20 godina prilikom posete becu i da vidim jos mnogo toga lepog i da okusim nocni zivot, diskoteke beca a nadam se da cu uskoro biti u toj mogucnosti jer planiram posetu austriji i obilazak svih interesantnih mesta
 
makaveli_blok70
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 308
Mesto: ~~blok 70~~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 3:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U becu me najvise odusevio Prater!!!
Evo kako izgleda

_________________
Nekom je zivot majka, a nekom maceha!!!
 
deadwoman
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 14 Mar 2006
Poruke: 14

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 5:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ufffffffff Bech - Wien Nekada davno sam zhivela tamo. Bila sam u Shtokerau, Gaflencu i Bechu. Najlepshi je Bech od svih Austrijskih gradova. Prater . . .Slazhem se sa tobom. Ne znam kako sada izgleda, da li su menjali neshto. Verovatno jesu, s' obzirom da sam poslednji put bila tamo 1991. godine. Volela bih da se vratim tamo, ali neam kako i kod koga da odem !!! Shta da radim sad . . .Shta je tu je. Vazhno je da me slike podsetjaju na neshto najlepshe u mom zhivotu :]
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Bec - Wien Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  sledeća
Strana 9 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon