www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

nisam sigurna...
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
slatkica-be
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 31 Jan 2008
Poruke: 146
Mesto: belgijaaa

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 18, 2008 10:21 am    Naslov poruke: nisam sigurna... Na vrh strane Na dno strane

ne znam da li na pravom mestu postavljam temu... ali imam probl. neki dzukac mi je cistio komp opd virusa...i nemam vise kantu za smece tj. recycle bin... kako da je povratim...jer obrisala sam nehotice neki dokument i opet mi je potreban...

 
ex_deda
Banovan!

*28*
*28*





Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 7256

australia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 18, 2008 10:41 am    Naslov poruke: Re: nisam sigurna... Na vrh strane Na dno strane

slatkica-be je napisao/la sledeće:
ne znam da li na pravom mestu postavljam temu... ali imam probl. neki dzukac mi je cistio komp opd virusa...i nemam vise kantu za smece tj. recycle bin... kako da je povratim...jer obrisala sam nehotice neki dokument i opet mi je potreban...


hihihi

http://blogs.techrepublic.com.com/window-on-windows/?p=541

_________________

Next to you - my hand doesn’t shake
paths we take and moon story toasts

Next to you - eyes are not red mirrored
in tears we spilled while roaming earth

Thourn Whaul (2007)
 
slatkica-be
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 31 Jan 2008
Poruke: 146
Mesto: belgijaaa

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 18, 2008 12:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je jezik komp na holandskom jeziku Confused kako sad
mozes li mi malo bolje objasniti...

_________________
Znala sam o tebi, znala sve
pala ti na grudi ledene
tamo samo kamen kuca
tu gde ljubis, koza puca

Znala sve i na sve pristala
samo jednom sam zablistala
nije ljubav sve sto vidis
zato pazi kome zavidis
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 18, 2008 11:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako je u pitanju WindowsXP instaliraj ovo
http://download.microsoft.com/download/f/c/a/fca6767b-9ed9-45a6-b352-839afb2a2679/TweakUiPowertoySetup.exe
I sa tim mozesh lako da obavish hta ti treba... Smile

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> nisam sigurna... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon