www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kraj/Mesto u kome zivite ?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 18, 2008 5:43 pm    Naslov poruke: Kraj/Mesto u kome zivite ? Na vrh strane Na dno strane

U kraju/delu u kom zivite dal je bučno ili je tiho?
Sta vise preferirate?
I zbog cega volite ili ne volite?


U mom kraju je bas bučno i guzva, rekla bih previse al sam se navikla tako da mi nesto i ne smeta... Vise preferiram mirnija i tiha mesta iz razloga sto su takva mesta cistija i na neki nacin sigurnija.


 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 18, 2008 7:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovaj dio grada gdje sam ja je tih samo zato kaj je to uska ulica i sve kuca do kuce. ja sam u dupleksu i bas je mirno ( osim kad komsija prekoputa ne krene pustati radio Tiranu u 6 ujutru..).. meni je ovdje lijepo jer sam i blizu centra a i cijela mi ekipa zivi blizu tak da uvijek mozemo napravit nesto bucnije Laughing ugl, blizu su mjesta gdje mozemo otici i popit nest. ali je poslije 22h i previse mirno. jedinu buku znam napravit ja ujutru kad se pokusavam uparkirat u garazu Mr. Green i maleni ker Zuca koji laje na anoreksicne vrapce na vrbi ispred mog prozora. eto tak Cool
 
beyondmyself
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Sep 2007
Poruke: 46

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 21, 2008 2:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

centar grada mi apsolutno odgovara. odrasla sam udisuci smog Mr. Green

_________________
Blago onom ko rano poludi,zivot mu prodje u radosti i veselju Smile
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 22, 2009 1:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odrastao sam u kuci bez buke.
Ovde kada sam dosao u sve jednom stanu je neka buka. Al prijala mi je ta buka, osim zvuka ambulante, policije, vatrogasaca.
Sada sam u kuci u nekoj mirnoj ulici i eriji. Trebalo nam je nekih 2 nedelje da se naviknemo na tisinu, ko da su svim poklani u komsiluku, ma ni muva se ne cuje.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 26, 2009 9:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Am, pa ja zivim u samom centru. Ne smeta mi uopste, sve mi blizu-skola, trgovine..bas sve. Smile A i navikla sam. A i moj grad nije ne znam kolko velik da bi sad bila ne znam koja ogromna guzva..ono-podnosljivo Laughing

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
karaula
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Jul 2006
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 26, 2009 11:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zivim blizu grada nadomak mog stana ima se sve od shopinga do doktora bas mi je fino i ne bih nikad otiso od vamo
 
nati84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Nov 2008
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 28, 2009 7:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

do pre dve godine sam zivela u centru grada,onda sam se udala i otisla da zivim na periferiji...do centra mi treba 30 minuta pesaka.centar mi nedostaje zbogmnogo stvari pocevsi od kafica,prodavnica,poste....ovako moram da upalim auto i odem do grada posto imam bebu i nije uvek raspolozena da se vozi kolicima...inece nije lose na periferiji uvece je tiho moze se spavati lepo i mirno...ali ipak centar je centar:)
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 08, 2009 1:05 pm    Naslov poruke: Re: Kraj/Mesto u kome zivite ? Na vrh strane Na dno strane

anchi22 je napisao/la sledeće:
U kraju/delu u kom zivite dal je bučno ili je tiho?
Sta vise preferirate?
I zbog cega volite ili ne volite?


Živim u veoma lepom kraju,nije baš tih ali ni bučan,baš taman Mr. Green Very Happy

To je najbrojnini kraj,ima najviše stanovnika,sve je blizu,osnovna škola,srednja ne. Do centra treba pola sata pešaka ..
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 08, 2009 5:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Živim u oku ugodnom kraju -> posvuda zelenilo, nekoliko desetaka metara iza kuće je šuma, preko puta kuće zelenilo, s desne strane stara prazna kuća i opet zelenilo Mr. Green , ali zato s lijeve... Puna kuća (nenormalne) djece koja ne vrište, ne pjevaju, ne divljaju po dvorištu samo preko noći. Evil or Very Mad I njihovo pseto koje po cijele dane zavija, a i nekoliko puta me napalo. Evil or Very Mad Par metara od moje kuće djeca su napravila igralište i svaki dan ih je oko 20-ak tamo, tako da opet nema mira, pogotovo kad pojedinci dođu s motorima pa se utrkuju. Ovo je kraj u kojem stalno netko nešto radi. Evil or Very Mad Arrow Kosi, buši, ruši... Rolling Eyes Evil or Very Mad Laughing I evo, upravo slušam dvije motorke i ludim. Evil or Very Mad

Zato najviše volim da pada kiša kad sam kod kuće -> nikoga nema vani... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 
dragonking
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Nov 2009
Poruke: 14

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 21, 2009 12:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vienna,
veoma urabana sredina bez starih zgrada,
ali imam pogled na Dunav kao kod kuce Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Kraj/Mesto u kome zivite ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon