www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zajebove zelje i molbe
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
zajeb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 19 Mar 2005
Poruke: 116
Mesto: Kosovska Mitrovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 23, 2005 5:16 pm    Naslov poruke: Zajebove zelje i molbe Na vrh strane Na dno strane

Znam da je trulo sto trazim pesmu a tek sam skoro dosao na forum i jedva imam nesto malo preko sto postova ali moram...
treba bi ako mozete molim vas da mi posaljete na meil (zato sto nece da mi download-uje 90% stvari sa sajta,a dosada jos nisam uspeo da skinem nijednu pesmu iz muzickih zelja)
jecam znjela kosovka devojka na zajeb96@yahoo.com



_________________
Kosovo je Srbija
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 23, 2005 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesma ti je poslata na mail,ali bi te molila da resis problem oko downloada jer ne praktikujemo da saljemo zelje na mailove...

_________________
 
Gile80
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 3261
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 23, 2005 8:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sanjica_021 je napisao/la sledeće:
Pesma ti je poslata na mail,ali bi te molila da resis problem oko downloada jer ne praktikujemo da saljemo zelje na mailove...


A jel moze i meni na mail, nesto mi ne radi download Razz

_________________

Nove midi fajlove i karaoke mozete slati na gile80@domaci.de
PRAVILA ZA FONTANU ZELJA
 
zajeb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 19 Mar 2005
Poruke: 116
Mesto: Kosovska Mitrovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 23, 2005 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zaista sam pokusao sve i na kraju shvatio da je problem u ruteru ali nisam uspeo da nadjem jos na netu kako da ga promenim (jos nisu izdali za moj modem) tako da se nadam da cu uskoro uspeti ali nadam se da necu imati ni previse zelja ne volim da cimam druge da se muce zbog mene.E da i hvala vam (i sanjici i giletu) Mr. Green

_________________
Kosovo je Srbija
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> Zajebove zelje i molbe Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon