www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Predlog za fotografiju meseca
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~
::  
Autor Poruka
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 17, 2008 6:06 am    Naslov poruke: Predlog za fotografiju meseca Na vrh strane Na dno strane

Imam jedan predlog, zasto se sve fotografije koje su do sad pobedile na fotografiji meseca ne bi takmicile za fotografiju godine?


_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 17, 2008 6:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije loša ideja. Sviđa mi se.
Ali prvo da vidimo šta će ostali da kažu.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 17, 2008 8:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a sta imamo da kazemo nego da je odlicno

a s druge strane, kasno ste se setili

osim ako necete sve to da uradite za 10 dana, ili sledece godine

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 17, 2008 8:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao što reče dameski .. predlog kao predlog stoji ali se o tome trebalo razmišljati pre a ne sada ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 17, 2008 8:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala Boki Very Happy


jedino kad po mislim, da ce se desavati slicno kao takmicenje za miss i mistera, da ce ljudi otvarati nove naloge da bi glasali za svoje fotke, i da ce mozda neko biti diskvalifikovan..i da ce, bla bla bla.....prodje me jeza


ali ako hocete....

Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 17, 2008 8:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da znaš bogami .. nisam ni ja o tome razmišljao .. neka .. ovako je bolje .. kad krene da krene ..

ali kad smo već kod toga .. šta bi moglo da se uradi je da se napravi kolaž od svih slika koje su osvojile nagradu .. kao neki slideshow Rolling Eyes

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 17, 2008 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A kako da se bira vec ove godine, kad nema josh ni fotografije meseca decembra?
Da biramo bez te? Da stavimo sve iz decembra pa nek budu sve u konkurenciji? itd...
Elem, da ne bi polemisali da li je bolje pre misliti ili kasnije misliti... primljeno je k znanju.
Kolegijum ce se dogovoriti.
Molim dalje amandmane/dopune/opaske/ideje vezane za predlog, ne za gore navedeno. Hvala.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 17, 2008 12:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posto je u toku izbor za sliku meseca za decembar zasto nakon toga ne bi organizovali izbor za sliku godinu u januaru, kad i izbor za sliku januara?

Cini mi se da se razna takmicenja na godisnjem nivou upravo i rade u prvom mesecu naredne godine?
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 17, 2008 12:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

predlog je odličan, i svakako da ćemo sve mogućnosti razmotriti a verujem i realizovati Wink

_________________
~Duo de la muerte~
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 17, 2008 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mr. Bond je napisao/la sledeće:
Posto je u toku izbor za sliku meseca za decembar zasto nakon toga ne bi organizovali izbor za sliku godinu u januaru, kad i izbor za sliku januara?

Cini mi se da se razna takmicenja na godisnjem nivou upravo i rade u prvom mesecu naredne godine?


To sam sad htela da kazem kad rekose da je kasno. Izaberemo sliku decembra i onda se u januaru glasa za sliku meseca i odvojena tema za sliku godine.

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 19, 2008 8:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mr. Bond je napisao/la sledeće:
Posto je u toku izbor za sliku meseca za decembar zasto nakon toga ne bi organizovali izbor za sliku godinu u januaru, kad i izbor za sliku januara?

Cini mi se da se razna takmicenja na godisnjem nivou upravo i rade u prvom mesecu naredne godine?


Ovo je super predlog .. i tako bi moglo da se ide svake godine .. a onda recimo ta slika godine da stoji uvek tu na sajtu kao neki baner Cool

Super ideja Bond Idea

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~ -> Predlog za fotografiju meseca Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon