www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Talasasta i kovrdzava kosa
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
maxydelanoche
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 03 Nov 2006
Poruke: 3
Mesto: leva strana Dunava

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 20, 2008 12:01 pm    Naslov poruke: Talasasta i kovrdzava kosa Na vrh strane Na dno strane

Sta je tacno difajner za kovrdze? Da li ce on pomoci da blago kovrdzava - talasasta - kosa dobije kovrdze? Da li moze da osteti kosu? Da li kosa mora da se susi difuzerom nakon sto se on stavi na kosu (odmah posle pranja)?

Koliko je minival ZAISTA stetan? Da li ima neko ko ga je stavio i da ga ne bi stavio nikada vise?

Vikleri, krpice, figaro...? Sta mislite i koji su jos nacini za dobijanje kratkotrajnih kovrdza?

Samponi i preparati za kovrdzavu kosu - kako negovati kovrdze i pospesiti jos bolje uvijanje?



_________________
"Beskonacni su svemir i ljudska glupost, a za svemir nisam siguran."
Albert Ajnstajn
 
mala_princeza91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 30 Okt 2007
Poruke: 20

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 05, 2009 2:53 am    Naslov poruke: .... Na vrh strane Na dno strane

ne wolim kowrdzawu kosu...i hwala bogu shto je nemam!!!!!
 
Mirjanale
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 21 Jun 2008
Poruke: 15

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 08, 2009 11:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sampon ili regenerator za kovrdzavu kosu pomaze ako vec imas kovrdzavu kosu i hoces sto vise da definises kovrdze. Ako imas ravnu kosu, tu ti ne pomaze. Ja imam kovrdzavu kosu, tako da mi minival nije potreban. Kiss
 
jovanamontenegro
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Nov 2008
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 10, 2009 8:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definer za kovrdza ce samo pomoci vec uvijenoj kosi da izgleda ljepse, konkretno, nece biti onih nestasnih dlaka koje shtrche van lokne, ali sad bas da napraveneku promjenu, i nije tacno . . . Kosu koja je vec talasasta ces najbolje uviti ako, kad je operes, ne ocesljas je ( cesljas je za vrijeme pranja naravno ) i ostavis da se osusi sama od sebe, tad su najljepse kovrdze, makar meni.
Ipak, sve zavisi od tipa kose, je li kosa "teska", "laka" itd . . .
Nazalost, ne postoji nesto odredjeno, kako preparat tako ni aparat, koji ti moze ppmoci da uvijes kosu, ako tvoja kosa nije podlozna pravljenju frizura tog tipa Very Happy M
E, da i defineri nisu stetni ja sam ih koristila mali milion, a opet imam zdravu i dugu kosu
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 28, 2009 6:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e ja imam takvu prirodnu i muku mucim sa njom, jer naravno, zelim suprotno

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
draganafan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 26 Avg 2009
Poruke: 392

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 11, 2009 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam blago kovrdžavu kosu,ali kako se farbam,ispravlja se.Inače više volim ravnu kosu,ili skroz kovrdžavu New Spiral

_________________
Još te volim još nisam ničija,još je u meni ljubav ko eksplozija...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Talasasta i kovrdzava kosa Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon