www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Draguljarnica Crni Biser
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 04, 2009 11:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mr. Green Boky zar se bas toliko vidi Laughing

Docek Nove prosao ove godine kao uobicajeno , al nadati je se da ce iduci docek biti pored njega Mr. Green

Hvala majusni i navrni ti opet Wink



_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 04, 2009 11:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta drugo da ti kazem osim .. sve najbolje i nemoj da nas zaboravis .. mislim ove ovako .. virtualne Very Happy Laughing

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 05, 2009 1:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Boky je napisao/la sledeće:
Sta drugo da ti kazem osim .. sve najbolje i nemoj da nas zaboravis .. mislim ove ovako .. virtualne Very Happy Laughing


ma kako bolan da vas zaboravim kad ste vi meni jedna velika obitelj pa makar i ovako virtualno Mr. Green

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 05, 2009 8:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sretna nova Sarajko. Da bude puna svega! Ama baš svega, sem onih ružnih stvari, dakle puna svih ljepih i dobrih stvari.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 06, 2009 4:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sarajko .. evo mene opet u tvom kutku .. samo da te cmoknem ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 07, 2009 8:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konjanik je napisao/la sledeće:
Sretna nova Sarajko. Da bude puna svega! Ama baš svega, sem onih ružnih stvari, dakle puna svih ljepih i dobrih stvari.


Hvala najljepsa Konjicu i teni takodjer

@hvala Boky

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 07, 2009 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moram i ja sa zakasnjenjem, ispricavam se Embarassed
Sretna Nova godinica i da budes puno nasmijana, zdrava i uspjesna!
Pusaaa
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 08, 2009 9:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Anđela je napisao/la sledeće:
Moram i ja sa zakasnjenjem, ispricavam se Embarassed
Sretna Nova godinica i da budes puno nasmijana, zdrava i uspjesna!
Pusaaa


Hvala lijepa mila moja i tebi svako dobro i da te sreca prati Wink

I hvala sto si navratila u moje slatko cose..red je i da te pocastim pa bujrum

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 11, 2009 10:35 am    Naslov poruke: zoran vanev Na vrh strane Na dno strane

velociraptor je napisao/la sledeće:
asocijacija na nick?
crni biser ---> svojta Embarassed
U nasem recniku ne postoji prevod ove reci na engleski. Interesantno!
Ovo je verovatno najosecanija, najtatanija, najtoplija, nejelegicnija rec na ovim prostorima kojom izrazavate postovanje prema nekom osobi sa kojom ste na istoj talasnoj duzini.
Treba je upotrebljavati retko i samo onda kad nekoga bash iskreno postujete srcem.


Prijatelju moj!
Sta da ti kazhem, kad i sama znash. Ti znash kakvo ja misljenje imam o tebi. Narod kazhe, da ako nekog hoces da hvalis cini to pred drugima i evo... Legendo, carice, prijatelju moj...
Cure kao ti mozes svecom traziti po svetu/netu i tesko ih je naci.
A moje srce, ovako ludo i blesavo, je slicno tvrdjavi na Cegru ,koju je branio Stevan Sindjelic. Mozes uci u njega, ali ne mozes izaci! Da pukne kad nekoga zavoli, da pukne kao kad je Stevan digao tvrdjavu u vazduh i branio svoje. Boga mu cacinog, kao u nekim plemenima iz grcke mitologije - mozes uci u njega , ali nikako izaci.

E moj biseru, dobri moj biseru...Videla si u temi " saljem kiss" koga ja uvek i redovno pozdravljam. Hahaha, samo 5-6 osoba i to je sve. Ti si uvek bila jedna od tih devojaka.
Ja i ne obracam paznju kad mi kompliment uputi Janko i Marko. Jok, ali ti... kad vidim lepu rec od tebe. Brate, pa srce mi kao Shar-planina, da iskoci iz grudi. Uvek sam imao stroge kriterijume kad su u pitanju knjige i devojke, uvek sam isao na kvalitet , a ne na kvantitet. Takav sam i u relnom zivotu.
Inace, tesko mi sa usana izleti rec Prijatelj, bash tesko. Shkrt sam malo na tu rec,ali ti...ti si, bre, pravi drug i jaran, prijatelj srca moga.
Klip? Pa trazio sam na netu jednu pesmu koja bi bila adekvatna da proprati ovaj tekst, ali je nema. Ima jedna od Muharema, peva je uz gitaru, da ne poverujes, ali u njegovoj pesmi gitara je dominantni instrument i pesma se zove " Tesko je naci prijatelja".
I nema te pesme na youtube, a pesma je mrak.


Ajde nek ide Zoran Vanev i ono njegovo " a lakse je sve u dvoje".

pozz i sve najbolje!
zoran vanev

 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 12, 2009 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam kako zapoceti pisanje....ali...

Danas cijeli dan sjedim u kuci i placem..Ne pitajte me za razlog suzama jer ni samoj sebi ne znam i ne mogu da dam odgovor na to pitanje Crying or Very sad

Cijeli zivot sam gazila put pun trnja zaliven suzama i krvlju , bezbroj puta sam padala i krvavih koljena i dlanova odupirala se i dizala iznova iz ponora koji me poput celjusti divlje zvijeri vukao ka sebi..golim rukama krcila sam trnje probijajuci se kroz zivot..sama bez igdje ikoga da mi barem lijepu rijec pokloni kojom bi mi ulio snagu da idem dalje...Mnogo puta sam zastajala na tom putu i pocinjala da se prepustam da me divlja zvijer uvuce u sebe i zauvijek proguta i oslobodi boli i patnje , suza koje su mi obiljezile zivot...i taman kad bih pomislila da je dosao kraj opet bi mi se pred ocima pojavila neka svjetlost i vukla me naprijed..i opet bih se dizala i borila..tako sve u krug iznova ...svakim danom sita prica i ista borba...

U zadnjoj godini mi se zivot preokrenuo kao sto jaknu s dva lica okrenemo...i sve je suprotno onome na sta sam cijeli zivot navikla. Ljudi koji me okruzuju poceli su s cudjenjem da me kriomice promatraju , pocele su price da kruze da sam nakon svega toga poludjela...nisu mogli da vjeruju vlastitim ocima da sam to ja..onaj isti crnibiser kojeg su vidjeli prije februara 2008. Rolling Eyes

Ali nisu znali da sam ja bila SRETNA , nisu mogli vjerovati da se ja smijem...i dok sam spavala ja sam se smijala i kada sam hodala ja sam lebdjela ..jednostavno SRETNA SAM I PRESRETNA...


Ali ponekad mi dodje dan i padnem opet na koljena kao i danas , jednostavno suze mi iz cista mira pocnu padati kao izdajice kao podsjetnik da se spustim na zemlju i ne zaboravim da mi je sudbina ovijena suzama a ne osmijehom....Nesto jako vuce me ka dnu i jednostavno ne dozvoljava mi da budem sretna..gusi me i ne da mi da disem...pluca mi se nadimaju i imam osjecaj kao da zele da iskoce mi iz grudi i da pobjegnu negdje daleko od sve te boli ... I kao sto ona pjesma kaze kao i kod mene da se desava..NESTO ME U NEMIR TJERA A NE ZNAM STA! Rolling Eyes Crying or Very sad


I onda dodjem na forum cisto da setam ko muha bez glave da barem na tren sklonim ove lose misli iz glave i naidjem na ovog vepra koji me rasplace jos vise


@vepre moj dragi i premili prijatelju..prvo hvala ti na ovako lijepim rijecima koje meni vrijede citavo bogastvo i nema nicega da bi ih moglo nadjacati.Hvala i za pjesmu os sveg srca.

Mnogim ljudima novac , auto , ... predstavljaju vrijednosti , a moja najveca vrijednost su moja obitelj i moji prijatelji , male ali jako bitne "stvari" moj zivot cine srecnim i ljepsim. Imati tebe za prijatelja pa makar i virtualnog nesto je sto nema nista s cime bi se moglo usporediti.

Hvala ti za sve lijepe rijeci koje mi poklonis jer znam da su iz srca ma koliko da je tesko u njega uci.

Hvala i svima onima koji su ma kada i ma kako postali dio mene , a ovaj forum je jednostavno dio mene i drago mi je po milion puta stoi sam nekad davno dosla na njega sasvim slucajno i zadrzala se i do dana danasnjeg na njemu..

Hvala vam svima , a tebi vepru prijatelju moj dragi hvala od sveg srca...jest da je bolno i sumorno , ali je cisto i iskreno





Ajnur Serbezovski - Teško je naći prijatelja


Lako je naći prijatelja,
kada treba da se peva,
kada treba da se igra,
a takva si ti.

Ref:
Ostani sa mnom lepotice,
do kraja života mog,
ako želiš da sam srećan,
kao što si ti.

Teško je naći prijatelja,
kada srce pati,
teško je naći prijatelja,
kada srce tuguje.

Ref:

La la la la la...

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 12, 2009 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajnur Serbezovski
Sine, sine

U mislima cesto, vracam se u proslost
i setim se sa bolom u dusi
kako je onda bilo a kako je sada
tada radost caruje a sad tuga vlada
ne, nije kao pre, ne, nije kao pre
ovo vreme sve tuznije

Ref.
Objasni mi majko
kakve su to more
zasto zivot dalje tece
sve gore i gore
eh sine, sine ti nevini stvore

I tuga i sreca zajedno zive
cesto tuga sreci zakljuca vrata
zato uzmi sto ti zivot daje
raduj se kad sreca pobedi
i ne placi kad tuga ozledi

U mislima cesto, vracam se u proslost
i setim se sa bolom u dusi
najtuznije doba iz proslog vremena
opet mi je draze nego ovo danas
ne, nije kao pre, ne, nije kao pre
ovo vreme sve tuznije

Ref.





I MOJA NAJDRAZA PJESMA

nesrecan sam prijatelji
ranjen sam u dusi
lutam skitam svake noci
ulicama pustim
umoran i tuzan
trazim svoju srecu
dosadi se od cekanje
dosadi se od svudbom

zbog proslsti moje
ja nemam zivota
ja tugujem vi gledate
zar nije sramota
probudite moju dusu
da stanem na noge
da ispruzim moje ruke
da dograbim srecu

kakvi ljude zive
na ovome svetu
svako staje i gleda me
smeje se ide
dokle li ce sudbine
kroz zivot da me prate
pomognite te sirotan sam
ako boga znate!

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 18, 2009 12:01 pm    Naslov poruke: pesma o Shogunu Na vrh strane Na dno strane

Poslednja informacija: Mauricio Shogun Rua 17. januara 2009. u Dablinu, pobedio u revansh mecu Marka Colemana!!!

Krk! Nalupao ga melez! Krk part two: nema zezanja sa Brazilcem!

Gde si, bre, biseru? Gde si , svojto moja?
Bosanko, nisi u pravu, pesmu " Tesko je naci prijatelja" peva Mu'arem, a ne Ajnur. Siguran sam, pa poslusaj glas i sve ce ti biti jasno. Ono je Mu'aremov glas, a ne mladjeg mu brata Ajnura! Otkud zabuna?
Jednostavno , to je jedna manje poznata pesma i oni koji su je bacili na net su napisali da je peva Ajnur, ali to nije tacno. Mu'arem, bre, to peva!

Kakav Ajnur? Znas li ti cime je trebao da se bavi Ajnur? Je l' znash tu pricu?
Trebao da prodaje... Ovako je bilo... Ali da me slushah, pomno da me slushah. Pricao Mu'arem jednom o svom zhivotu i pocecima i pomenuo period kad je poceo. Rekao da ima mnogo rodbine i da ih je sve pomagao. Nekom ovo, nekom ono, a Ajnuru...
A Ajnuru je mislio da otvori kiosc i da ovaj prodaje vrišle i basice!
Upravo to, jašta! Nije ni slutio da ce i mladji brat da mu postane poznat.
Krk! Ode i Ajnur u estradne umetnike i snimi onu "Rastajemo se mi".
Snimi i razbije celu bivsu Jugu.
I shto onda da radi u kiosku, kad mozhe da uzme 'leba bez motike.
Za cije babe zdravlje? Ma, nema potrebe.

Biseru, da ja i ti pricamo o pesmama koje su veselije , poletnije, mani ti te pesme uz koje ti trebaju papirne maramice.
Ima jedna kultna pesma koja je oda zhivotu i hedonizmu i nju cemo ja i ti da zapevamo.
A pesma je... Znash li koja?
Pomoc prijatelja ( kao u kvizu)---> Na retrovizoru pravoslavni krst, na grudima turska jakna, oko ramena sigurosni pojas ( shto je sigurno-sigurno je), oko zgloba leve ruke srebrna narukvica, a iz grla...
A iz grla pesma made from Bulgaria!!!
tri kila banani!

A Ajnur neka ide i nek , shto bi rekao Mu'arem prodaje vrišle i basice. Ce dodje i on u moj/nash orkestar da trazhi posao, ce vidish!

Hihi, evo nas i na netu, ukucaj u webrower :orkestar za spamovanje i banovanje i eto smo i nas dvoje.

bonus poklon : pesma o Shogunu ( nema jos snimka revansh borbe sa Colemanom na youtube).

cmoki te tvoj prijatelj raptor!

p.s. Dobra je ona Ajnurova " E sine, sine, moj sine, sta ce sve zivot da ti da..." Ta pesma mu je vrh vrhova!
Sledeci put cu ti pricati nesto o jednoj drugoj kultnoj pesmi.
pesma o Shogunu

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> Draguljarnica Crni Biser Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 3 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon